NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Indygo, max, papryka itd.,
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:08  
Cytuj
Czy w naszym ukochanym mieście Stalowa Wola, jest aż tak źle, że idąc do lokalu, np. INDYGO, MAX nie ma wódki, a jeśli już jest, to ciepła w ilości 2 butelek 0,5 litra. Ciosem poniżej pasa jest lokal INDYGO, niby wszystko fajnie, uroczo migające światełka, a nie ma w lokalu wódki, nawet soków. Kelnerka informuje, że dzwoni do szefa, a ten zaraz dowiezie..., po 20min. oczekiwania nikt nawet nie raczył podejśc do stolika. Kolejna próba dopytania, kiedy szef dowiezie zamówiony alkohol i napoje? Ta odpowiada, że nie może się dodzwonic..., po chwili okazuje się, że szef dogorywa w pokoju VIP w stanie "weekendowym", mając klientów w dupie !!
Krótki spacer i kierunek PAPRYKA w grupie 15 osobowej..., sobota, godzina 21:30 i... lokal zamknięty, bez żadnej informacjiumiech
Post nie ma na celu oczerniania lokali, tylko ma zachęcic Was forumowiczów do dyskusji..., co się dzieje w tym mieście, że wszystko zaczyna wygladac tak, jak nie powinno.
Jedyny lokal, który chyba spełnia jakieś podstawowe wymogi to NNN, ale tam wiecznie ścisk i by wyjśc w szerszym gronie, impreze musisz zaplanowac 2 tygodnie wcześniej.

Moderowano przez: Kamil
Poprawiony temat duże litery.

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:08  
Cytuj

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:16  
Cytuj
Kochany, a w jakim było to okresie? Bo jeżeli świątecznym lub międzyświątecznym, to jest to w połowie uzasadnione ;) Pomijając fakt, że w podczas Adwentu w takich lokalach jest zazwyczaj pusto, bo Polska to przecież katolicki kraj nie wiem

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:16  
Cytuj
jak jeszcze funkcjonował irish pub było dokładnie to samo. po jednej, albo nawet pół butelki danego rodzaju wina. zaczynało się od wytrwanego białego, a trzeba było zakończyć na słodkim czerwonym, bo tamto się skończyło.
w indygo nie raz mi się zdarzyło, że nie było jakiegoś dania z karty, albo w ogóle nie było jedznia, bo "kucharz jest od 19".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:19  
Cytuj
Po prostu, nie ma dużego zapotrzebowania umiech A jak nie ma, to po co wydawać pieniądze?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:22  
Cytuj
heheh Nessi jak widze taką opinie to mam odp na Lukasza posta. MAsz idealnie takie samo podejscie jak Ci co porowadza te lokale, a co do twojego pytania to mialo to miejsce wczoraj i nic nie usprawiedliwa ich ze jest adwent bo jak sie nie umie prowadzic lokalu to najwyższy czas go zamknac. W Indygo w karcie jest 20 rodzajow wodki a maja jedna, i to jest odp na ilosc ludzi w tych lokalach normalnie dramat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:25  
Cytuj
Trzeba otworzyc konkurencje dla NNN jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:27  
Cytuj
Sytuacja miała miejsce wczoraj.
Kraj katolicki, krajem katolickim, ale badania pokazują, że w połowie polskich domów jest alkohol w tym okresie.
Nie patrząc na badania, zagłębmy się w temat od innej strony.
Do domów zjeżdza masa znajomych, przyjaciół, czasami do Polski wybierają się znajomi, znajomych..., zabieram ich do lokalu i co..., mam im powiedziec, że nie ma wódki, soków, kucharz jest od 19? Skoro mają karte MENU, to do czegoś ona ich zobowiązuje! Jeśli nie potrafią zapewnic dostępności podstawowych rzeczy z karty, to niech ją okroją lub zmienią branżę.

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
heheh Nessi jak widze taką opinie to mam odp na Lukasza posta. MAsz idealnie takie samo podejscie jak Ci co porowadza te lokale, a co do twojego pytania to mialo to miejsce wczoraj i nic nie usprawiedliwa ich ze jest adwent bo jak sie nie umie prowadzic lokalu to najwyższy czas go zamknac. W Indygo w karcie jest 20 rodzajow wodki a maja jedna, i to jest odp na ilosc ludzi w tych lokalach normalnie dramat


Mistrzem odczytywania sarkazmu, widocznie podkreślonego...wróć - pogrubionego, to Ty nie jesteś umiech

Halo, Jak widać właścicielom knajp jak najbardziej odpowiada takie postępowanie, nie zawracając sobie tym głowy, swoich klientów mają, pieniądze trzepią, a takich jak Ty w dupie mają...Jak widać zjawisko powszechne, w Stalowej. Jedyne co, to uderzyć do tych, co w posiadaniu bary mają umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:47  
Cytuj
Nessi ale nie ma sie co oszukiwać to co napisałas to jest wlaśnie podejscie ludzi w naszym mieście, no może i mnie mają w dupie ale to własnie na takich jak Ty zarabiaja, bo Ty idziesz i wisi Ci czy ten lokal spełnia cokolwiek z tego co oferuje, bierzesz co jest i tyle i tak to wyglada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 12:53  
Cytuj
Hmmm...a to ciekawe, bo znasz mnie najlepiej i wiesz co ja i u kogo jem smiech2 Na wódeczke nie chodzę, a w takich knajpach już nie jadam smiech2 Powinieneś zostać jasnowidzem! cool girl

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:13  
Cytuj
Zjawisko etnocentryzmu konsumenckiego nie występuje u mnie w tak zaawansowanym stadium, bym był przywiązany do jakiegoś lokalu. Skoro jak już pisałem mają kartę MENU, oferują podstawowe rzeczy, jakie powinny byc w lokalu gastronomicznym, to niedopuszczalne jest, by tego nie bylo, jak pojawia sie klient. Jeśli nie ma wódki, soków, kucharz jest od 19, niech powieszą taką informację w lokalu!!! Nie zrobią tego, bo to wstyd. Pewnie dostali jakieś dziwne dotacje na prowadzenie interesu i przez X lat muszą to ciągnąc. To tak jakbyś miała dojechac do pracy autobusem i masz 2 przystanki, jeden kolo siebie (na żadanie) i drugi 1km dalej. Chyba logicznym jest, że skorzystasz z tego, który masz kolo siebie, no ale to na żadanie, może kierowca Cię nie zauważy, albo po prostu pomyśli, a dziś nie mam w swojej "ofercie" postoju na tym przystanku. Pewnie uśiechnięta i zadowolona udała byś się na ten oddalony 1 km dalej.
Nie jestem jasnowidzem, ale napisz mi jak możesz, na jakiej podstawie wydajesz opinie, komentujesz post, skoro nie bywasz w takich lokalach, nie pijesz tam i nie jadasz?
Masz sporą wiedzę...
No chyba, że nas wczoraj obsługiwałś zza baru lub masz jakieś udziały w tych pseudo restauracjach... smiech2

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:16  
Cytuj
Halo, tekst powyżej był do DAN'a, nie do Ciebie, więc nie najeżdżaj, zanim nie zastanowisz się, czy na pewno zaszła taka potrzeba, bo to trochę kompromitujące...bez spiny, koleś.

Napisałam, że JUŻ tam nie jadam, czytaj dokładnie umiech Mam podstawy, to się wypowiadam.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:23  
Cytuj
Tak się składa, że potrafię czytac ze zrozumieniem i wiem do kogo była odpowiedź... Masz podstawy, więc proszę napisz skąd taka, a nie inna Twoja postawa w tym temacie i na jakiej podstawie wydajesz opinie. O tak wiele proszę?umiech
PS: adwent zakończyliśmy 24 XIIumiech

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:24  
Cytuj
JUŻ --> czyli od kiedy nie?

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:27  
Cytuj
Adwent jest zniesiony tak w ogóle i można imprezować umiechwięc wódeczka powinna być w każdym lokalu i drinki jakie sobie tylko zamarzymy od wyboru do koloru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:33  
Cytuj
Halo, bardzo chętnie, tylko tyle pisania będzie, a szczególnie moich własnych przemyśleń, że zaproszę na priva umiech A knajpy omijam od listopada, jeżeli tylko chcesz, napiszę Ci o prawie każdej ze Stalowowolskich "restauracji", bo chyba już wszystkie odwiedziłam ok

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 13:34  
Cytuj
Ale w stalowej jest porażka jeśli chodzi o inne alkohole niz piwo ostatnio zrobilyśmy sobie z koleżnakami babski wieczór w pewnym lokalu nie miałyśmy wielkich wymagań akurat tego wieczoru zwykła wodka z pepsi lód i limonka. Oczywiście dostałyśmy wodke pepsi ciepłą wygazowana bez limonki. Okazało sie, że czegoś takiego jak limonki nie posiadaja a więc prosimy grzecznie o ten lód i cytryne na szczęście cytryna była umiech ale juz przy kolejnym drinku pani znowu zapomniała o lodzie i cytrynie więc juz po tym drugim drinku zakończyłysmy wieczór w tym lokalu az się boje mysleć jakie mojito by nam tam podaliumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 22:01  
Cytuj
nastepnym razem idz do bili umiech nigdy niczego nie brakuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 22:11  
Cytuj
byłam tam może raz w życiu już dawno myślałam, że już nie istnieje bila może kiedys faktycznie sie tam wybiore na jakiś babski wieczorek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »