NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Aplikacje na androida ,
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 17:07  
Cytuj
Jestem od dziś nowym użytkownikiem systemu android możecie polecić jakieś ciekawe aplikacje gry itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 17:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 17:32  
Cytuj
sklep play i darmowe aplikacje.
Patrzę w system i najcześciej używana aplikacja to facebook, druga latarka, trzecia gg.
Latarka nie raz uratowała sytuacje np z kluczami itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 18:46  
Cytuj
Wiem że na sklep play jest tego multum ale pytam o jakieś sprawdzone i ciekawe aplikacje i gry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1263
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 18:56  
Cytuj
Podstawowe ktore chyba kazdy użytkownik androida powinien miec na swoim smartfonie .

3G WATCHDOG....licznik danych sciaganych i wysylanych przez siec

Advanced Task Killer ...zamyka działajace w tle apliakcje . mozesz sobie wybrac które maja dziłac w tle a ktore nie .

Battery Booster Lite lub Batteryminder ..pokazuje dokładnie stan naładowania baterii .posiada ustawienia które pozawalaja zaoszczedzic energie w baterii .

Menedżer Plików ( dokładnie tak wpisz a google play ) ..jaka nazwa wskazuje jest to apliakcja pozwalajaca na dostep do różnych plików w Twoim telefonie

AirDroid..palkacaj pozawlajaca na przesylaenie plikow z telfonu na komputer i w odwrotnie ( musisz miec WiFi w domu )

Camera360 for Android ..aplikacja pozwalajaca lepiej wykorzystac aparat w Twoim telefonie

Adobe Reader...do obsługi plikow PDF..moze bardzo dobrze sluzyc jako czytnik ebookow

Dolphin Browser ..najlepsza przegladarka na androida ..ewentualnie mozna google chrome gdyz jest prostsza w obsłudze i bardziej przejrzysta dla nowego uzytkownika

Endomondo...jesli biegasz , jezdzisz na rowerze itp ..aplikacja zapisuje Twoja trase ( potem mozesz zobaczyc ja na komuterze w domu..pokazuje predkosc .itp itp

Evernote..zawansowany notes

MX Player..jak nazwa wskazuje sluzy do odtwarzanai filmów , czyta tez napisy w filmach

TVN Meteo..pogoda

TuneIn radio..setki odbieranych stacji radiowych ( oczywiscie przez internet wiec włacz przed tem WiFi )

BOX..lub inna chmura..

GG

ezPDF Reader ..wedłog mnie najlepsza apliakcja do ebooków..płatna ale mozna na sieci poszuakc bezpłatnej instalki umiech

No i oczywiscie Angry Birds lub Bad Piggies ( gry )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 19:02  
Cytuj
I własnie o to mi chodziło thx a gdzie mogę znaleźć aplikacje swype bo na sklep play nie mogę zlokalizować :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1263
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 19:03  
Cytuj
Moze dlatego ze masz wersje androida która nie obsługuje tej apliakcji..wiec w sklepie nie znajdziesz . Szukaj na encie instalki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 19:16  
Cytuj
Obecnie posiadam Cyanogen mod7

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1263
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 20:15  
Cytuj
Cyanogen mod7 to nie jest wersja androida tylko nakładka na androida .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 21:13  
Cytuj
Latarka to jak dla mnie rzecz obowiązkowa, jest pomocna w wielu sytuacjach.

Oprócz tego:

Google+/Facebook - społeczności
Chrome/Opera Mobile - przeglądarka internetowa. Ja używam tej drugiej, bo może kompresować strony internetowe, co jest pomocne przy łączeniu się z internetem poprzez operatora gsm.
RealCalc - zaawansowany kalkulator
Dic-o słownik angielsko polski
listonic - program do robienia listy zakupow
astro file - manager plikow
youtube
al voice recorder - dyktafon
gmail
stoper/timer
google reader - czytnik rss
ivona teqt to speach - syntezator mowy
qq player - odtwarzacz filmow
data counter widget - zlicza ilosc pobranych danych
angry birds star wars - chyba najlepsza gra z calej serii
dropbox/dysk google - dysk w chmurze
gauge battery widget - pokazuje stan baterii
Kingsoft Office - darmowy pakiet office z mozliwoscia edycji plikow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1263
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 21:17  
Cytuj
Racja..zapomniałem o latarce . Naprawde przydatna sprawa .
Należy też w spomniec o tym iż w google maps mamy prawdziwa anwigacje samochodowa ( moze nie wszyscy o tym wiedza ) . Co prawda pobiera ona dane internetowe ale sa to znikome dane a działa nawigacja naprawde dobrze .
Do nawigacji sportowej polecam trekabuddy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 11:16  
Cytuj
Ja polecam

Call Recorder aplikacja nagrywa wszystkie rozmowy i zapisuje w folderach wg daty. Wielokrotnie pozwoliła mi odzyskać pamięć z poprzedniego dnia po urwanym filmie. Nie wspomnę że nie trzeba spamiętywać pewnych rzeczy podawanych w trakcie rozmowy. Dla mnie bajer.

Vault- pozwala ukryć wybrane pliki i zastrzec dostęp do nich hasłem

Lookout- w wersji darmowej pozwala po zgubieniu telefonu namierzyć go z dowolnej przeglądarki z rózną dokładnością, czasami nawet do 10m. Co lepsze pozwala zdalnie uruchomić zajegłośny alarm dżwiekowy i wizualny na telefonie. W wersji płatnej można zdalnie zablokować tel, a nawet wyczyścić dane żeby ich znalazca nie wykorzystał przeciw nam.

Where is my water? Gra która zdobyła kupę nagród, w wersji bezpłatnej kilka poziomów na zachętę, wersja płatna ok 3zł. Kupa zabawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »