NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Skąd Tv i Internet, skąd Tv i Internet
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 16:46  
Cytuj
mam pytanie do ludzi korzystających z pakietów nie powiązanych z kablówką - a dokładnie mam diane kilka lat i jeden wielki syf mają nie kanały, cena rośnie a pakiet ten sam, co polecacie zamiast Diany ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 16:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 17:24  
Cytuj
My z mężem też mamy już dość Diany.Bardzo poważnie rozważamy ofertę Netii.Ale chętnie poczytam opinie na temat innych ofert...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 17:27  
Cytuj
Kuknij na Netię, my też rezygnujemy - ciągłe awarie, brak konkretnej infolini, nie oferują nic nadzwyczajnego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Kuknij na Netię, my też rezygnujemy - ciągłe awarie, brak konkretnej infolini, nie oferują nic nadzwyczajnego


No, netia ma infolinię na której zawsze twierdzą, że wszystko jest ok a u mnie neta brak (na liniach tepsy) jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 18:10  
Cytuj
Może fanpak z TV za 1zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 20:36  
Cytuj
Hehe, funpak umiech Czarny dekoder który chodzi jakby nie mógł, do tego problem z Liveboxem i połączeniem obydwu ze sobą. Porównując ofertę programową z innymi operatorami... płakać się chce. A to że w pakiecie taniej - tu prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 22:52  
Cytuj
A co sądzicie o N-ce + multiroom standard?
Czy są jakieś awarie?
Jak to hula?
Mnie bardzie interesują same pakiety TV niż net....

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 22:58  
Cytuj
moyra3, mam tv z N-ki i bardzo sobie chwalę, leci mi już 2ga umowa i przez cały ten czas miałem tylko jedną awarię ale po zadzwonieniu na infolinię odrazu mi pomogli. Dekoder wraz z pilotem dobrej jakości, nie miałem nigdy z nimi problemu tak samo zresztą z odbiorem i jakością kanałów. A no i największym dla mnie plusem są kanały Npremium HD 1-4, same fajne filmy bez reklam. Jak dla mnie same plusy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 09:59  
Cytuj
Zaczynając od tv to masz do wyboru 3 platformy z czołówki jeszcze 3 bo w nadchodzącym roku zostanie połączona cyfra z n-kąCyfre możesz podzielić na inne tunery za pomocą spliterów ,n-ka i polsat też można podzielić na inne tunery tylko z tym już jest troszeczkę zachodu lub najprościej dokupić multiroom(opcja jak chcesz mieć nie tylko na 1 odbiorniku) .W 90 % te platformy mają takie same kanały. I tu wybór należy do ciebie.Jak byś zapytał mnie z 5 lat wcześniej to odradziłbym ci cyfra bo tam totalnie olewali klienta i przejścia z nimi do przyjemnych nie należały w tej chwili mówią ,że się polepszyło.
Co do internetu to ja mam interblock i pomimo ,że nie jest tam idealnie to mogę polecić.Co do tpsa teraz orange to nie jest tak źle lecz pierwsza rzecz inny router nigdy livebox dziadostwo.Netia też nie jest bez wad(opinia znajomego).

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 10:47  
Cytuj
jeżeli chodzi o tv to tylko N. Przemawia za nią bogata oferta programowa, solidne tunery i piloty, świetna infolinia, jasne i przejrzyste menu (w szczególności "program tv") po podłączeniu dekodera pod neta masz dostęp do wielu ciekawych funkcji, między innymi radia online. A, i jak zapomnisz zapłacić fakturę, to przynajmniej cię nie odetną bez słowa, tak jak to robi cyfra+.
Miałem cyfrę, Dianę, teraz N i przy niej zostaje.
Przerabiałem także Cyfrowy Polsat, ale szkoda pisać cokolwiek o tym badziewiu.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 12:20  
Cytuj
Co do N to o infolinii można różnie pisać, byłem u znajomego tydzień przed świętami i czekał na połączenie z konsultantem chyba 15 min umiech A co do tych bajerów przez internet to faktycznie, ale trzeba pytać o najnowsze dekodery. Właśnie u znajomego zrobiliśmy neta do połączenia z dekoderem, a po podłączeniu zonk. Okazało się, że na starszym dekoderze z nagrywarką nie ma takich opcji jak w najnowszym Turbodekoderze. Oprócz nPortal i radia internetowego nie było nic innego. Nie było serwisu Youtube i TVN Player a po to miedzy innymi bawiliśmy się w połączenie dekodera z internetem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »