NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Bajzel komunikacyjny, - co sie dzieje w tym temacie.....
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 22:58  
Cytuj
Ostatnio wciąż ukazują sie artykuły na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej, podmiejskiej, PKS i PKP. Z ZMKS ok, przywykłem, że jest jak jest. Ale to co sie pisze o PKP, to o zgrozo... budować perony, pisać o budkach z hot dogami, o robieniu pętli autobusowych gdzieś na skraju miasta to przesada. Jak może być problemem wjazd pociągu do rozdziadowa, że opóźnia to przejazd o 30 minut, jak ten sam pociąg wjeżdża do Lublyna i tam również ma zwrot kierunku Warszawy... Obecnie Hetman niewiadomo po co wjeżdża do rozdziadowa i mknie jak szalony z powrotem na nisko i tym sie nikt nie przejmuje.... Następny temat, to zwolnienie rewizora... a On jako wolny strzelec oskarża byłego dyrektora o cos tam. Sprawy dokładnie nie znam, ale to paranoja i tchórzostwo i pokazywanie kolegom, patrzcie jaki jestem macho... a tak naprawdę, to tchórz, bo gdzie był jak tam pracował, dla czego niczego nie zgłosił na policję... Następny fajny artykuł pisze, o sygnalizacji na skrz. Okulickiego i Popiełuszki.... Masakra, czy ktoś, kto jest odpowiedzialny za stan tego śpi spokojnie???? Niech mi ktoś wytłumaczy : mając zielone światło dla skrętu z Okulickiego na Popiełuszkę, w stronę kościoła, dla czego świeci się czerwone światło dla skręcających w stronę torów...., jak może być zielone światło dla skręcających od strony torów do dworca, a na wprost jest czerwone.... i dla czego, jak tory są zamknięte szlabanem, to świeci się czerwone dla skręcających w stronę kościoła, skoro są one zsynchronizowane z przejazdem przez tory.... kolejny absurd komunikacyjny to skrzyżowanie Solidarności i Ofiar Katynia przy burger barze... jak by ktoś mądry zrobił drugi pas dla skręcających na Mickiewicza, wówczas zmniejszyła by sie kolejka w szczycie o 80%, ponieważ większa część jedzie do pracy na Grabskiego. poza tym, to chyba driverzy nie wiedza o nowej drodze przez hsw bo tna jak szaleni Grabskiego na solidarności i stoją w kolejce, by skręcić na Mickiewicza i dalej w świat.... kończąc temat, to myślę, że jest jeszcze innych fajnych artykułów co by je zjechał, ale to innym razem... DOBRANOC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 22:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 07:45  
Cytuj
TRICK to jest właśnie nasze miasto,nawet powiem więcej nasz kraj,w którym nikt z decydentów za nic nie odpowiada,a wręcz bierze premie za "dobre"pomysły i rozwiązania.Zwykły obywatel jeżeli spiepszy swoją prace,to zgodnie z kodeksem pracy jest zobowiązany do pokrycia szkody jaką poniósł pracodawca i nawet może wylecieć dyscyplinarnie.Niestety w naszym państwie powtarza się.że wszyscy są równi wobec prawa ale to tylko takie gadanie pod publikę.Życie zweryfikowało to wielokrotnie.Urzędnicy i inni decydenci też są pracownikami i powinien obowiązywać ich ten sam kodeks pracy co innych,wtedy zostali by zmuszeni do myślenia i podejmowania dobrych decyzji,albo ponosili by koszty błędnych.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »