NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Obsługa halmar, jakie jest wasze zdanie?
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 14:52  
Cytuj
pytanie tj wyżej co sądzicie o obsłudze w Halamrze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 15:08  
Cytuj
Zależy na kogo trafić. Są tacy co zainteresują się klientem, doradzą ale i tacy co z daleka mierzą i wyceniają czy warto podejść. Kiedyś zwrócił moją uwagę chyba szef salonu, taki starszy gość. Niezbyt fajnie rozmawiał z przyjaciółką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 15:29  
Cytuj
Masakra jakaś, szczególnie koleś od kanap i materacy. Myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Nie każdy klient się zna na materacach, ale to nie oznacza, że trzeba się na niego drzeć, że chce kupić zły materac, nieproporcjonalnie do wagi. Tak się składa, że pan mi nawet nie dał dojść do słowa, że materac ma być dla mojej BABCI a nie dla MNIE! Chryste, dziwię się, że jeszcze go nie zwolnili.
Jak wybierałam kanapę to podobnie, darł się na mnie, że on wybrał NAJLEPSZĄ jakościowo tapicerkę, a ja chce inną! mlotek

To były moje ostatnie zakupy w Halmarze.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 19:03  
Cytuj
no wlasnie. tak zastanawialam czy wiekszosc z Was ma takie wrażenie jak ja,wchodząc do tego sklepu albo jestem calkowicie ignorowana albo mierzona od góry do dołu.
widze ze nie tylko ja. najbardziej to pewna Pani taka w czranych wlosach na dziale pokojowy w Plusie nie wiem kim ona jest i co ona tam robi!! nie ma zielonego pojecia o podejsciu do klientow, czekalam z 10 minut, az skonczy namietna rozmmowe przez telefon i łaskawe mnie obsłuzy.




więcej tam zakupów nie zrobie, chyba że zrobią porządek z obsługą !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 20:40  
Cytuj
tak ignorancja klienta nie dotyczy tylko Halmaru ale wielu instytucji i sklapow w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 21:07  
Cytuj
obsługa kiepska. mam wrażenie, że najchętniej uciekli by przed klientami, gdyby mogli.
a pana, który doradził mi obicie narożnika przeklinam do dziś, codziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 21:09  
Cytuj
Z obsługi w Halmarze jestem bardzo zadowolona i w sumie całym domu mamy mable z tego salonu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 21:24  
Cytuj
też mam pełne umeblowanie ale starszy pan który za karę sprzedawał mi meble za 2 dychy robił minę zbyt znużonego. Aż mi go szkoda było że tak się musiał męczyć i po 5 minutach czekania udzielić informacji

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 20:42  
Cytuj
ten starszy Pan to chyba kierownik Plusa, cwaniaczek żaden z niego hadlowiec, jedynymi co tak jakis poziom utrzymuja to 2 panów z działu biurowego, znają się na rzeczy. Reszta to porażka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »