NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kurier dhl,
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 16:11  
Cytuj
Spodziewałam się dziś kuriera z dhl o 9 był statut przesyłki, iż znajduje się u kuriera doręczającego,a przesyłki nadal nie ma , szukam namiarów telefonicznych na kuriera dpd w Stalowej. Sprawa pilna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 16:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 16:34  
Cytuj
kurier z dhlu ale szukasz kontakty do kogoś z dpd ? hehe;=)

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Spodziewałam się dziś kuriera z dhl o 9 był statut przesyłki, iż znajduje się u kuriera doręczającego,a przesyłki nadal nie ma , szukam namiarów telefonicznych na kuriera dpd w Stalowej. Sprawa pilna


Nie denerwuj się jeszcze. U mnie kiedyś kurier był dopiero po 18-ej.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 17:20  
Cytuj
Dhl powinien już być, dpd do 21.30 może dojechać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 17:52  
Cytuj
Jeśli to DHL to zadzwoń sobie na infolinie, powinni Ci potwierdzić czy jeszcze dzisiaj dostaniesz przesyłkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 18:39  
Cytuj
DHL +48 42 634 53 45
DPD +48 22 577 55 55 lub 801 400 373

W każdej z tych firm po Stalowej jeździ kilku kurierów.
Dzwonisz na infolinę, podajesz nr przesyłki i Ci powiedzą co i jak.

Zajęlo całą minutę, żeby wyszukać w google.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 19:15  
Cytuj
Mnie czasem przeraża brak logicznego myślenia, ba, w ogóle jakiegoś myślenia u niektórych ludzi umiech
Ja jak miałem taki przypadek jak opisany powyżej to dysponując internetem zadzwoniłem na ogólną infolinię firmy i poprosiłem o telefon do kuriera obsługującego STW. W jednym przypadku dostałem numer, a w drugim Pani z infolini skontaktowała się z Panem kurierem, który do mnie oddzwonił.
Nie trzeba wielkiej filozofi, żeby znaleźć namiary, na pewno szybciej się to zrobi dzwoniąc bezpośrednio do firmy niż pytając na forum SM :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 20:24  
Cytuj
drogi panie mądraliński dzwoniłam i to nie na jedną infolinię a nawet dwie gdzie non stop byly przekierowania na stronę internetową dlatego zapytałam, dwa gdy już łaskawie Pani w Sandomierzu odebrała tel nie podała numeru kuriera , zapytałam bo po przeczytaniu opinii na temat DHL w Sandomiezru zwątpiłam w ich rzetelność. A Tobie chyba bardzo się nudzi skoro udzielasz odpowiedzi nie związanych z tematem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 20:39  
Cytuj
Pytasz o kuriera odpowiadam nt kuriera. Inna sprawa, że nieporadność boli i jak widać jest spora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 23:18  
Cytuj
Nieporadnością samą w sobie to jest już samo skorzystanie z "usług" firmy DHL. Nie od dziś wiadomo że trzeba mieć na to dużo czasu, nerwów i pieniędzy. Ale jak ktoś lubi atrakcje w postaci rozwalonych przesyłek i ciągnących się miesiącami reklamacji to czemu nie? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 06:05  
Cytuj
irkuck a ciebie nic nie boli powinna Twoja głupota, siedzisz na forum i szukasz gdzie by tu szpilę wbić , zresztą jak się nie ma do powiedzenia nic konkretnego w danym temacie to radziłabym przemilczeć , a nie bić pianę . Nieporadne to jest twoje myślenie , zapytałam bo to okres gdzie paczek jest duzo i wiadomo jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 07:05  
Cytuj
witam.wystarczy infolinia tylko trzeba milo sie odezwac a napewno wszystkiego sie dowiesz a jesli nie u jednego konsultanta to u drugiego dzwoniac ponownie oczywiscie znajac numer przesylkigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 07:15  
Cytuj
mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 08:39  
Cytuj
do nancy1234 - to że o 9 godz. przesyłka była u kuriera to nie znaczy, że Ty za 15 min będziesz mieć ja u siebie on ją dopiero pobrał z sortowni "do doręczenia" a tak w ogóle to DHL ma 2 dni robocze na jej dostarczenie licząc od dnia odebrania od nadawcy do chwili doręczenia odbiorcy. Wiem bo często korzystam z ich usług ( a nie pracuję w DHL-u) i bardzo jestem z nich zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 10:49  
Cytuj
Jeśli chodzi akurat o DHL to na infolinii konsultant zawsze odpowiedział konkretnie. Prawie zawsze sam dzwonił do kuriera i mówił czy kurier da radę przyjechać w tym dniu.

Jeśli chodzi o inne firmy np. UPS to na infolinii kobieta nie potrafiła konkretnie powiedzieć czy przesyłka dotrze danego dnia, nie było szansy żeby sama zadzwoniła do kuriera lub podała do niego numer "nie ma takiej możliwości".
Miałem kilka przypadków gdzie kurier DHL nie dowiózł towaru na dany dzień, ale były to 2-3 przypadki (odbieram kilka paczek w miesiącu).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »