NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dwór Ordynata w Rozwadowie opinie, Czy ktoś był i jakie ma opinie na temat nowego
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 19:11  
Cytuj
Czy ktoś był i jakie ma opinie na temat nowego "Dworu Ordynata" w Rozwadowie. Dwór jest otwarty od września br , organizowane są w szczególności wesela, bale, imprezy okolicznościowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 19:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 19:54  
Cytuj
Ja byłem na Andrzejkach. Jestem bardzo zadowolony. Na Sylwestra też się wybieram ze znajomymi. Mają świetnego kucharza bo jedzenie było ekstra, gorzej z obsługą, wydaje mi się mało rozgarnięta, szczególnie te młode dziewczynki. Sala piękna, duża, myślę że jak ktoś myśli o dużym weselu to chyba wejdzie tam z 250 osób. Wszystko pachnie nowością. Ale nie myślcie że tam można pójść jak do zwykłej restauracji, bo Dwór organizuje tylko imprezy zorganizowane i okolicznościowe tj. urodziny, imieniny, konferencje, komunie, wesela itp.Polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 20:25  
Cytuj
Dwor Ordynata - sala w piwnicy glebokiej. Toaleta - zapach szamba....Kacik kawowo - herbaciany -samoobsluga, 200 ludzi, kolejka, lazenie z filizankami, ciasno, kazdy sobie rzepke skrobie. Cena jak w HUTNIKU, wole HUTNIK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wólka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 21:28  
Cytuj
Wszystko nawet "Sezam" tylko nie HUTNIK. Reszta lokali ujedzie. Dwór Ordynata jest w porządku. Obsługa uczy się, w końcu dopiero co zaczęły dziewczynki obsługiwać. Sala robi wrażenie, akustyka Ok, jedzonko b. dobre. Parking rośnie. Myślę ze Galicja ma się co obawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 21:45  
Cytuj
Był ktoś może na Balu Sylwestrowym i może się podzielić opinią na temat jedzenia i obsługi? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 12:00  
Cytuj
Witam, ja byłam na weselu w kwietniu i będę we wrześniu.Swoje też planuje właśnie tam zrobić. Jedzenie jest pyszne przede wszystkim rosół gotowany na świeżym drobiu a nie na jakiś kostkach rosolowych, jak to robią gdzie indziej. Sala nawet ok, obsługa super, kącik kawowy rewelacja, ekspres do kawy każdy może sobie wybrać co lubi o przede wszystkim ciepłe mleko.Trochę ciasno jak dla mnie ale to wesele było na 180 osób. Łazienki czyste i wcale nie ma zapachu szamba jak ktoś piszegood Właściciel miły i przystępny, bardzo fajnie się z nim rozmawia.Ceny mają konkurencyjne. A przede wszystkim świetny kucharz, menu oryginalne nie nietuzinkowe każdy coś dla siebie znajdzie. Super jak dla mnie najlepszy lokal w okolicy good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 00:29  
Cytuj
Byłam tam ostatnio na weselu i jestem baaardzo zadowolona.sala świetna,szef bardzo miły i pomocny ,kucharz i jego dania znakomite a obsługa-kelnerzy? Lepszych,milszych,pomocnych i bardziej uśmiechnietych nie widziałam nigdzie.duzy plus dla nich i całego dworu. Jedyny mały minus to kreciolek na schodach do dworkowych pokoiumiechpomimo to polecam to miejsce w 1000% .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 23:00  
Cytuj
Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat Ordynaty w Rozwadowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 09:12  
Cytuj
Byłam na Sylwestrze i mi się bardzo podobało. Jedzenie pyszne, i w takich ilościach, że nawet nie dało się wszystkiego spróbować.

Ale minusem była orkiestra. Nie dało się tańczyć za bardzo bo rytmu nic nie trzymali. I nie wiem czy to wina samej orkiestry, niektórzy twierdzili, że to przez sale, że słaba akustyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 10:59  
Cytuj
Byłam w lipcu, nie polecam.
Placki sztuczne, jakby z proszku. Na następny dzień trzeba było odchorować. Jedzenie fatalne. Czuć glutaminianem sodu na kilometr. Spodziewałam się fajerwerków, a tu rozczarowanie po całej linii.

Wszystko niby odremontowane na tip top a łazienki wyglądają jak wyjęte z jakiejś remizy. Notoryczny brak mydła, szary papier (taki, wiecie, najgorszej jakości, z marketu) i ręczniki papierowe z biedronki do wycierania rąk. MASAKRA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 11:24  
Cytuj
Również byłam na sylwestrze i ogólnie oceniam jako średni lokal.
Były dobre dania (np. danie główne, pierogi, niektóre przystawki), ale też i słabiutkie (np. mięso na makaronie).
Wiadomo każdy gust jest inny i tyle opinii ile ludzi.
Słaba organizacja kelnerów( choć byli bardzo mili)- dużo brudnych naczyń na stole, przynosili gorące dania, a nie mieliśmy sztućców, bo wynieśli wcześniej. Trzeba było iść po sztućce do baru.
Wydaje mi się, że za dużo ludzi było spędzonych jak na ten lokal, nie dało się wygodnie jeść jak i tańczyć z ciasnoty.
@arkando
Jeśli już masz tam zarezerwowaną sale na wesele to może nie będzie tak źle - mniej ludzi, więcej miejsca i kelnerzy dadzą radę umiech

No i na Sylwestrze zabrakło fajerwerków.... chyba z oszczędności?...dziwne to mój pierwszy taki sylwester bez! smiech2

@tydyt1
Zgadzam się na temat orkiestry. Rytmu nie trzymali, przerwy w graniu okropnie długie 20-30 minut. No i jeszcze człowiek myśli, ze idzie na porządną zabawę sylwestrową, a tu orkiestra śpiewa : "Kto nie skacze ten z policji! Hop Hop Hop!) yyyyy bez komentarza

Ogólnie na wesele Dworu Ordynata bym nie poleciła, ale na jakaś zabawę to ujdzie jak nie ma wyboru,choć uważam, że Sylwester nie był wart tej ceny i drugi raz tam się nie wybiorę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 11:39  
Cytuj
Byłam tam na kameralnym przyjęciu w małej sali i do niczego nie mogę się przyczepić. I jedzenie i obsługa super.

A kto grał na tym sylwestrze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 12:10  
Cytuj
amini - fakt, zapomniałam o tym niedobrym makaronie. Ale to chyba kwestia gustu.

A co do kelnerów to akurat ja byłam zadowolona. Siedziałam blisko ich wejścia na kuchnie wiec może dlatego wszystko u mnie było szybko i sprawnie.

A orkiestra i jego przyśpiewka "kto nie skacze ten z policji" to jakaś porażka. Pech chciał, że jeszcze przy tej "pieśni" był nasz prezydent smiech2 Dla ciekawskich: nie skakał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 12:11  
Cytuj
A co do ceny to nawet jak niesamowicie by było to cena zbyt wysoka jak na stalową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 12:20  
Cytuj
Ja bylam na chrzcinach , jedzenie bardzo dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
byQ
byQ
byQ
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 12:41  
Cytuj
Ja miałem tam swoje wesele i również byłem zadowolony. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 19:25  
Cytuj
Piwnica smród i wszysko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 20:23  
Cytuj
No właśnie kwestia piwnicy - jest jakaś wentylacja czy klimatyzacja? Słyszałem od kolegi, że na sylwestrze było bardzo dużo ludzi i duchota...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 20:39  
Cytuj
napiszcie co to za partacze tak grali, będzie wiadomo kogo na wesela nie brać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 20:48  
Cytuj
RiWersi Band Sylwester zaczął się o 19, a zaczęli grać około 20.30 mlotek

@tydyt1
Też nie skakałam. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 21:44  
Cytuj
tak to jest, jak trzech śpiewa (info z YT) umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 11:05  
Cytuj
Ale lokal ogólnie bardzo pieknie zrobiony. Na sylwku jedynie co to mozna sie było przyczepić do orkiestry ale wiadomo, że tu każdy sam sobie wybiera jeśli chodzi o wesela itp.

Obsługa bardzo miła, pokoje ładne, czyściutkie.
Także ogólnie lokal wart polecenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 11:17  
Cytuj
Ja byłem i na weselu w 2015 i teraz na Sylwestrze.
I naprawde lokal spisał się zawodowo.
Na weselu grał zajebisty zespół także nie ma co się obawiać akustyki bo tańczyło się super. Na Sylwku fakt, trochę słaby zespół.
Jedzenie bardzo dobre, szczególnie wiejski stół.
Na weselu w lato klima elegancko działała.
Wiec też ogólnie polecam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 14:59  
Cytuj
Stu procentowe, wazeliniarskie superlatywy ("najlepszy lokal w okolicy" itp.) tylko z kont zarejestrowanych akurat w dniu napisania opinii: anowi 31 lipca 2014r., bladyneczka 25 września 2014r., bari123 12 stycznia 2016r.? Po czym koniec bytności na forum, hmmm, ciekawe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
tylko z kont zarejestrowanych akurat w dniu napisania opinii



No jak widzisz nie tylko. Ja od dawna korzystam.

Zresztą poza mną widze np ByQ, aga788, mik8...

Ale jak ktoś chce sie przyczepić to zawsze znajdzie powód

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »