NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dwór Ordynata w Rozwadowie opinie, Czy ktoś był i jakie ma opinie na temat nowego
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 21:41  
Cytuj
Z racji że gram tez na tak zacnych imprezach jakimi są wesela mogę tylko napisać że grałem w Dworze Ordynata minimum 10 razy i cóż jedzonko? inne niż można spotkać w lokalach najbliższej okolicy a czy smaczne? każdy ma swoje smaki a jeśli o mnie chodzi to smacznie nawet czasami bardzo. Co do sali to akustycznie nie jest to sala koncertowa ale przy odrobinie umiejętności i rozwagi nad dźwiękiem jest dobrze. Minusem jest to że na dole( brak zasięgu w telefonie to czasami plus;-) ) jeśli chodzi o obsługę to zawsze można się dopatrzec że powoli dania rozdawane że troszkę nieczystych naczyń na stole leży. To są problemy wielu lokalow i tego się nie da uniknąć z wielu względów. Mnie osobiście lokal się podoba ale schody troszkę straszą przed uczestnictwem w uroczystości weselnej. Ale cóż nie zawsze się da podjechać samochodem pod same drzwi a za nimi scena ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 15:23  
Cytuj
Byłam na imprezie bankowej pare dni temu, wszystko super poza czarną wysoką kelnerka ,strasznie niemiła i niekontaktowna mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 13:32  
Cytuj
marta333 a nie zmarzłaś podczas tej imprezy? Ja byłam w tym lokalu w czerwcu przy temperaturze na zewnątrz 30+ i w styczniu przy temperaturze zewnętrznej 10- i szczerze powiedziawszy zmarzłam na kość w trakcie obu tych imprez. Jedzenie super ale akustyka lokalu fatalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
marta333 a nie zmarzłaś podczas tej imprezy? Ja byłam w tym lokalu w czerwcu przy temperaturze na zewnątrz 30+ i w styczniu przy temperaturze zewnętrznej 10- i szczerze powiedziawszy zmarzłam na kość w trakcie obu tych imprez. Jedzenie super ale akustyka lokalu fatalna.


Pewnie kierowca... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
marta333 a nie zmarzłaś podczas tej imprezy? Ja byłam w tym lokalu w czerwcu przy temperaturze na zewnątrz 30+ i w styczniu przy temperaturze zewnętrznej 10- i szczerze powiedziawszy zmarzłam na kość w trakcie obu tych imprez. Jedzenie super ale akustyka lokalu fatalna.


Pewnie kierowca... umiech


tydyt1 nie wyciągaj tak pochopnych wniosków, byłam na tej samej imprezie co marta333 i koleżanka chyba zapomniała wspomnieć o tym drobnym niuansie bo temat temperatury był poruszany przez najwyższe władze podczas tego spotkania. Ten lokal to po prostu głęboka piwnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 14:11  
Cytuj
Ja tam byłam na sylwestrze i jakoś nie zmarzłam. Może dlatego, że jadłam, piłam i tańczyłam, jak to zwykle bywa na imprezach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 08:26  
Cytuj
Było zimno Ale to podziemia co można było się spodziewać, zapomniałam pochwalić kuchni za przepyszne jedzonko ,ktoś wspominał że coś było surowe Ale jak dla mnie super ,a jak już zaczęłam w swoim pierwszym poście chciałabym podziękować dwum kelnerom wiem ze jeden miał na imię chyba Daniel ,super mili chłopcy uśmiechnięci,pracowici i przystojni..(ahh ten wiek..),pozazdrościć wlascicielce lokalu takich super pracowników good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 16:01  
Cytuj
Dwór Ordynata w Rozwadowie to świetny i ekskluzywny lokal który serwuje wyśmienite jedzenie.Jest to jedyny lokal w okolicy gdzie można zjeść coś naprawdę z wysokiej półki.obsługa jest miła.sala ma śliczny wystrój.będąc tam na imprezach zawsze mam wrazenie że wszystko jest tam dopięte na ostatni guzik.osobiście polecam ten lokal każdemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 28 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 03:36  
Cytuj
byłam na studniówce, było fajnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 09:58  
Cytuj
byliśmy ze znajomymi na balu karnawałowym. akustyka fatalna - ale tu winę przesunąłbym na stronę kapeli, bo mogli spróbować lepiej się dostroić do pomieszczeń. Jedzenie ... hmmm fatalne - fakt urozmaicone ale kurde wszystko było surowe. jedyne zjadliwe to udziec który był dobrze wypieczony ale ten z dzika, bo sarnina była nie do ugryzienia. Posiłki podawane podczas imprezy były też surowe i niesmaczne niestety (mięso w obiedize twarde i gumowate). Obsługa w sumie ok - wszystko w miarę na bieżąco sprzątane - tu na plus. No ja nie jestem zwolennikiem tego lokalu - a byłam tam pierwszy raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 10:45  
Cytuj
Witam wszystkich. Byłem na kilku imprezach w Dworze Ordynator i muszę przyznać że co do obsługi i jedzenia nie można mieć zastrzeżeń. Tak się składa że też byłem na tym sylwestrze, jestem też że środowiska muzyków i nie obwiniajcie żadnego zespołu bo nie dość że byli tam ze 240 osób to chcąc nie chcąc nie da się uzyskać dobrej akustyki w piwnicy. Sala na dole nie nadaje się do grania i czy był tam ten zespół jak im tam Riwersi band czy też byłby akcent efekt byłby ten sam. Dopóki właściciele nie zrobią coś z tą akustyka zawsze będą żale. A wszystkim zespołom życzę powodzenia przy nagłasnianiu sali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 11:40  
Cytuj
widzisz Roman1234 założyłeś konto tylko po to, żeby napisać głupotę, po pierwsze duża ilość osób to akurat wielki plus dla akustyki w każdym lokalu, po drugie postawienie sprzętu i dostrojenie mikrofonów to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze pojecie o tym jaką głośnością grać i w którym miejscu i pod jakim kontem ustawić nagłośnienie, graliśmy tam nie raz i jakoś żadnego problemu nie było, ale jak wartość zespołu mierzymy w decybelach to o czym my tu rozmawiamy, aż się boję co byś napisał gdybyś musiał zagrać na hali sportowej, reasumując: złej baletnicy to i .......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 20:28  
Cytuj
Twoja mądrość mnie zaskakuje. Znam temat właściciele lokalu wiedzą dobrze ze maja zespoły problem z akustyka i proszą zespoły o pozytywne opinie na temat sali i widzę że musisz mieć dobre relacje z właścicielami albo porostu jesteś jednym z nich. Ale spoko każdy ma prawo do własnej opinii ja wiem ze bylem na kilku imprezach w tym lokalu i akustyka jest tam katastrofalna. Powodzenia dla wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2016r. 20:31  
Cytuj
A jeszcze jedno z ilością osób nie chodziło mi o akustyke tylko o sam fakt że ta ilość na ten lokal to za dużo ludzi bo goście byli podzieleni na trzy sale. Dla akustyki jest ok ale komfort kiepski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 09:11  
Cytuj
Założyłam tu konto tylko po to aby ostrzec klientow przed rezerwacjami sal w tym lokau . Od czego zacząc ... Na pewno jest coraz gorzej w porównaniu jak byłam na weselu bratanicy było lepiej jedzenie ,dobra obsługa oraz czystosc i co najwazniejsze ogrzewanie . Tydzien temu jak byłam także na weselu zauważyłam brudne obrusy ,brudne sztućce ,szklanki (nie chce wiedziec jak bylo przeprowadzane ich mycie przed weselem) , a także : było zimno (przypominam alkohol nie rozwiązuje kwestii ciepła ,bo sa osoby ktore nie moga go spożywać tak jak w moim przypadku ) ,a kelnerzy to jacyś alkoholicy (jak sie schylil jeden do mnie z barszczem to myslałam ,że upiję sie samą wonią ). Nie polecam tego lokalu i mam nadzieję ,że kolejne wesela będę świetować z mężem w innych lokalach . mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »