NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Internet w Dianie, jakie macie parametry netu z Diany
Posty: 22
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

latwo bylo sprawdzic co to za ISP ;-)
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 12:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 22:39  
Cytuj
Obrazek good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 14:12  
Cytuj
Mam na moje nieszczęście wszystko z DIANY. W tym również TV cyfrową i internet. Jak to wszystko u nich chodzi to pożal sie Boże. Telewizja codziennie się zawiesza, trzeba to co chwila resetować. Systematyczne problemy z telegazetą. Internet chodzi jak chce.
Zresztą w Firmie tej pracują w zasadzie pociotki właścicieli, niczego i nikogo sie nie boją, dają temu wyraz swoim zachowaniem.
Gdy monter DIANY montował mi telefon zostawił cały pokój zaśmiecony resztkami ze swoich czyności. Coś nie do pomyślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 11:53  
Cytuj
polecam Covernet na światłowodach coś wspominali o TV od nowego roku także może być ciekawie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Mam na moje nieszczęście wszystko z DIANY. W tym również TV cyfrową i internet. Jak to wszystko u nich chodzi to pożal sie Boże. Telewizja codziennie się zawiesza, trzeba to co chwila resetować. Systematyczne problemy z telegazetą. Internet chodzi jak chce.
Zresztą w Firmie tej pracują w zasadzie pociotki właścicieli, niczego i nikogo sie nie boją, dają temu wyraz swoim zachowaniem.
Gdy monter DIANY montował mi telefon zostawił cały pokój zaśmiecony resztkami ze swoich czyności. Coś nie do pomyślenia.


Też mam WSZYSTKO z Diany i jestem zadowolony. Telewizja cyfrowa się nie zawiesza a internet zawsze i bez żadnych przerw śmiga dobrze umiech Telefon też w porządku, z rachunków jestem zadowolony bo są mniejsze niż w TP. Jedyne do czego mogę się przyczepić to dekodery które dają, mogliby postarać się o coś lepszego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »