NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
RNI jedzie do miasta, podróż
~~jaaa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:45  
Cytuj
myślałem że to żałosne forum już umarło śmiercią naturalną, ale widze że debile się klonują
Szkoda gadać
mistrzowie kierownicy ze Stalowej Wólki
Jeśli mieszkałbym w Nisku i przemeldował się do Stalowej to z dniem zameldowania nabędę te cudowne umiejętności które posiadacie?
Niesamowiete!!!!!!!!!!!!!
Cudowne dzieci

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~sowa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:49  
Cytuj
Nawet pączkują. Osobliwie, ze szczególnym uwzględnieniem niska. Taki klimat.

 
 
 
 
~~RSY rst RST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
myślałem że to żałosne forum już umarło śmiercią naturalną, ale widze że debile się klonują
Szkoda gadać
mistrzowie kierownicy ze Stalowej Wólki
Jeśli mieszkałbym w Nisku i przemeldował się do Stalowej to z dniem zameldowania nabędę te cudowne umiejętności które posiadacie?
Niesamowiete!!!!!!!!!!!!!
Cudowne dzieci


good good good

 
 
 
 
~~Krowa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:57  
Cytuj
Nie batonie , z bliska poznałbys rondo czy sygnalizacje swietlna, miałbys to na codzien i wielce prawdopodobne ze nauczyłbys sie patrzec na znaki a co za tym idzie poprawnie jezdzic.
Az tacy ciemni chyba nie jestesie i nie takich toporów można wiele nauczyc

 
 
 
 
~~jaaaaaaa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Nie batonie , z bliska poznałbys rondo czy sygnalizacje swietlna, miałbys to na codzien i wielce prawdopodobne ze nauczyłbys sie patrzec na znaki a co za tym idzie poprawnie jezdzic.
Az tacy ciemni chyba nie jestesie i nie takich toporów można wiele nauczyc


droga krowo.Jak ja jeździłem po NY(mają tam światła i takie wielopiętrowe skrzyżowania) to Ty jeszcze przy sraniu trawy się trzymałaś.
I nie rozśmieszaj mnie tymi Waszymi pseudoskrzyżowankami
Tak będzie lepiej

 
 
 
 
~~RST rst RST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Nie batonie , z bliska poznałbys rondo czy sygnalizacje swietlna, miałbys to na codzien i wielce prawdopodobne ze nauczyłbys sie patrzec na znaki a co za tym idzie poprawnie jezdzic.
Az tacy ciemni chyba nie jestesie i nie takich toporów można wiele nauczyc

Poziom postu odpowiadający nickowi.

 
 
 
 
~~jaaaa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie batonie , z bliska poznałbys rondo czy sygnalizacje swietlna, miałbys to na codzien i wielce prawdopodobne ze nauczyłbys sie patrzec na znaki a co za tym idzie poprawnie jezdzic.
Az tacy ciemni chyba nie jestesie i nie takich toporów można wiele nauczyc

Poziom postu odpowiadający nickowi.


nick \"Krowie\" nadał admin po wypełnieniu testu na inteligencję
Daję głowę
Miała chyba znajomości bo ja dałbym jej co najwyżej\"KURA\"

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:14  
Cytuj
Jezeli myślicie,że bycie obywatelem NI jest końcem świata to polecam film na You Tube pt. Tsunami.

 
 
 
 
~~jaaaaaaa
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Jezeli myślicie,że bycie obywatelem NI jest końcem świata to polecam film na You Tube pt. Tsunami.


jeśli chodzi o mnie, to uważam że nie ma znaczenia gdzie kto mieszka

 
 
 
 
~~mii
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 19:26  
Cytuj
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrocicie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow

 
 
 
 
~~marcyk33sk
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrociie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow

To zapraszam Cię do Katowic i na Śląsk to posrasz się prędzej niż myślisz,jak w ogóle wyjdziesz cało...

 
 
 
 
~~kkkk
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Efektów nie widać bo się nie przestrzega przepisów.Szczególnie kierowcy z RNI mają je w głębokim poważaniu. Przypominam : Motocyklista RNI - wypadek smiertelny koło stacji paliw. Debil próbował zdążyć przed autem skręcającym na stację (ciągła linia i ponad 100 na liczniku). Polonez - potrącenie rowerzysty. Kierowca RNI śpieszył się do pracy. Nie zdążył.


chodzi o wypadek kolo BP ?
jesli tak to dziwnie wyglada rni jadac ze stw do niska do pracy? jezyk

tylko ze ten motocyklista był ze stalówki więc nie myl faktów

 
 
 
 
~~WSK WIES NISKO
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 22:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~KSU
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni




a skąd oni mają wiedziec co to jest jest basen i jak z niego korzystaczapytaniemlotek zawsze korzystali tylko z jakiejs glinianki na warcholach czy coś takiegogood

Procent% za dużo masz procentów w głowie (jeśli ją masz)a co do glinianki to woda jest czystrza o 100% niż u was na basenie
sciana


Szególnie kiedy krowa do niej naszczy....


~rst~wolę żeby krowa naszczała niż ty żebyś się zesrał..sciana

 
 
 
 
~~jaaaaaaaaaaaa
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrociie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow

To zapraszam Cię do Katowic i na Śląsk to posrasz się prędzej niż myślisz,jak w ogóle wyjdziesz cało...


Katowice i Śląsk Cię tak stresują??
To bracie faktycznie nie opuszczaj Stalowej.
śmiech...Śląsk i Katowice.Też mi coś
Jedź gdzieś dalej.Proponuję Rzym na początek.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 11:52  
Cytuj
CYTAT

Katowice i Śląsk Cię tak stresują??
To bracie faktycznie nie opuszczaj Stalowej.
śmiech...Śląsk i Katowice.Też mi coś
Jedź gdzieś dalej.Proponuję Rzym na początek.


Rzym to pikuś jezyk to jest prawdziwa szkoła przetrwania na drodze good





Żadnych lini, świteł czy innych wynalazków cool a wszyscy jadą i mają się dobrze smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stal
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrocicie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow


Akto cie wiesniaku z rni do stalówki wpusci?????? paść krowy i srac za stodołą........

 
 
 
 
~~Ona
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrociie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow

To zapraszam Cię do Katowic i na Śląsk to posrasz się prędzej niż myślisz,jak w ogóle wyjdziesz cało...


Katowice i Śląsk Cię tak stresują??
To bracie faktycznie nie opuszczaj Stalowej.
śmiech...Śląsk i Katowice.Też mi coś
Jedź gdzieś dalej.Proponuję Rzym na początek.

Przyjedz zobacz nasze drogi na slasku przynajmniej nawierzchnia dobra i szerokosc a nie zacerowana łata auta szkoda tłuc po Stalowej:(:(a ronda i slimaki takie ze poobgryzasz wszystkie paznokcie ze strachu i wrazenia jak wjechac i jak dalej wystarczy po Katowicach pojeździc i bedziesz gumowy

 
 
 
 
~~Ona
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
witam wszystkich fenomenalnych kierowcow z rst bede jezdzil jak mi sie podoba bez kierunkow bez swiatel lewym pasem na czerwonym po waszym ogromnym miescie asz was trafi i wrociie do swoich korzeni gumofilcow i waciakow

To zapraszam Cię do Katowic i na Śląsk to posrasz się prędzej niż myślisz,jak w ogóle wyjdziesz cało...

Jezdzij na awaryjnych i na recznym hamulcu jak dasz rade przyjedz do stolicy Hanysowa nauczysz sie jezdzić ..takiego nie widzieli w Hanysowie to zobaczą

 
 
 
 
~~wot
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 22:55  
Cytuj
Nie lubie oceniac po stereotypach czy mowic to co kazdy. Ale dzis jechalem w strone Stalowej Woli od Pysznicy i koles jadacy golfem RNI prawie uderzyl prawidlowo jadacego oswietlonego rowerzyste, bo byla ok 19sta godzina...Tam jest dosć ciasno dlatego gdy cos jedzie z naprzeciwka nie da rady wyprzedzic roweru bo sie najzwyczajniej w swiecie nie zmiesci...Rowerzysta az zjechal na pobocze którego mozna powiedziec ze nie ma, slyszac za soba piski golfa...


wsiury straszne swoja drogą kierowcy z RNI (oczywiscie nie wszyscy)

 
 
 
 
~~anty-Golf2
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 23:33  
Cytuj
CYTAT

wsiury straszne swoja drogą kierowcy z RNI (oczywiscie nie wszyscy)


wsiury straszne te RNI, a do tego nie wiedzieć czemu upodobali sobie Golfy 2 sciana

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 08:46  
Cytuj
Po za wyzwiskami na temat RNI nic poważnego nie zauważyłem w wypowiedziach paru nawiedzonych gości.Szkoda się bronić przed takimi cwaniakami.Jakoś nikt nie odpowiada na mój post, zapraszam tych nawiedzonych kierowców z RST do jazdy po ulicach "ich" miasta w godzinach szczytu.W samochodach jakie posiadają, nieważne czy to będzie golf.Skoro tak źle jeździmy w RNI to pokażcie swoją klasę w szczycie w RST, wyznaczcie datę, miejsce a ja się zjawię.Słowne wypowiedzi jeszcze nie zrobiły z nikogo znamienitego kierowcy, a w szczególności dziwię się kierowcą Tarnobrzega.Tylko dzięki województwu stało się z was miasto a tak się szarogęsicie.Te wszystkie przypadki na drogach nie świadczą wcale, że to wyłącznie wina tych z Niska ale wy tylko takie zło widzicie i prowadzicie swoistą krucjatę.Jest tu wielu którzy zapraszają na przejażdżkę po ulicach Katowic i całego Górnego Śląska ale jakoś odzewu nie widać.Już kiedyś rajdy po Stalówce w okolicach ulicy Grabskiego nie wyszła wam na zdrowie, więc znaleźliście sobie nowego wroga-pogratulować.

 
 
 
 
~~LKR
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

wsiury straszne swoja drogą kierowcy z RNI (oczywiscie nie wszyscy)


wsiury straszne te RNI, a do tego nie wiedzieć czemu upodobali sobie Golfy 2 sciana


popatrzcie sobie kierowcy RNI i RST do czego prowadzi spożywanie alkoholu w Golfach 2 potluczony

http://motor(...),1269744

 
 
 
 
~~Wielka Akcja
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 14:01  
Cytuj
CYTAT

popatrzcie sobie kierowcy RNI i RST do czego prowadzi spożywanie alkoholu w Golfach 2 potluczony

http://motor(...),1269744


po raz kolejny potwierdza się jak bardzo potrzebna jest w Stalowej i okolicy Wielka Akcja całkowitego zaniechania spożywania alkoholu cool

 
 
 
 
~~mii
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 18:52  
Cytuj
dzisiaj na tym ich najwiekszym rondzie wylaczyli im swiatla mieszczuchy z rst kompletnie poglupialy a smieja sie z innych

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »