NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
RNI jedzie do miasta, podróż
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 23:00  
Cytuj
CYTAT

STAŁEM NA PASIE PRAWYM Z KTOREGO MOZNA JECHAC NA WPROST I SKRECAC W PRAWO A IDIOTA Z RNI WJECHAL NA LEWY PAS I SKRECIL W PRAWO!!


bo ćfoku jeden trza było stanąć na pasie środkowym do jazdy na wprost, a nie blokować chcących skręcić w prawo chytry

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 23:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 23:05  
Cytuj
CYTAT


bo ćfoku jeden trza było stanąć na pasie środkowym do jazdy na wprost, a nie blokować chcących skręcić w prawo chytry


W Polszy ćwoku obowiązuje ruch prawostronny wykrzyknik

Ustawiasz się na środkowym pasie startując ze świateł pod szpitalem i tniesz nim już cały czas aż do Rozdziadowa boks pomimo, że prawy pas masz wolny sciana

Za takich " miszczów " lewego pasa powinny się zabrać mlotek miśki potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 06:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


bo ćfoku jeden trza było stanąć na pasie środkowym do jazdy na wprost, a nie blokować chcących skręcić w prawo chytry


W Polszy ćwoku obowiązuje ruch prawostronny wykrzyknik

Ustawiasz się na środkowym pasie startując ze świateł pod szpitalem i tniesz nim już cały czas aż do Rozdziadowa boks pomimo, że prawy pas masz wolny sciana

Za takich \" miszczów \" lewego pasa powinny się zabrać mlotek miśki potluczony


bo ćfoku jeden naucz się myśleć trochę a nie oczerniać innych - na skrzyżowaniu ustawiam się na pasie do jazdy wprost tak aby nie blokować kierunku w prawo, po czym startuje i za skrzyżowaniem zjeżdżam na pas prawy. takie to trudne ?
ale jak widać niektórym przydałaby się wymiana oleju we łbie.
pozdrawiam, życzę szerokości i więcej myślenia na drodze potluczony

 
 
 
 
~~bulwers
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 07:51  
Cytuj
moge jechac na wprost z prawego i lewego pasa, jak mi sie tylko podoba !!!!!! a ten burak z RNI powinien czekac za mna a nie omijac i skrecac w prawo!! przeciez to jest zagrozenie dla pieszych!!

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 08:21  
Cytuj
CYTAT

bo ćfoku jeden naucz się myśleć trochę a nie oczerniać innych - na skrzyżowaniu ustawiam się na pasie do jazdy wprost tak aby nie blokować kierunku w prawo, po czym startuje i za skrzyżowaniem zjeżdżam na pas prawy. takie to trudne ?
ale jak widać niektórym przydałaby się wymiana oleju we łbie.
pozdrawiam, życzę szerokości i więcej myślenia na drodze potluczony


Biorąc pod uwagę to że strzała zielona dla prawego pasa zapala się dosłownie na 5 sekund i to zaraz przed pojawieniem się zielonego dla jadących na wprost jezyk Twój bohaterski czyn ustawiania się na środkowym pasie zasługuje conajmniej na dyplom uznania prezesa GDDKiA potluczony

Szkoda tylko, że wszędzie tam gdzie pojawiają się 2 pasy w tym samym kierunku 8 na 10 rajdowców tnie lewym mlotek

Pozdro dla mongołów zarówno tych rni jak i rst smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:47  
Cytuj
a widzieliscie tego fiata seicento z RNI z podwojnym wydechem i batem 2msmiech2?

PS. Tak na marginesie to najwiecej burakow nie jest z niska tylko zarzecza itd.. pobliskich wiosk

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:51  
Cytuj
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni




a skąd oni mają wiedziec co to jest jest basen i jak z niego korzystaczapytaniemlotek zawsze korzystali tylko z jakiejs glinianki na warcholach czy coś takiegogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 11:01  
Cytuj
Niestety taka jest okrutna prawda o RNI. Jk ktos zrobił prawo jazdy w rottransie lub na innym zdupiu to kierowcą nie zostanie. Jak widzę rejestrację ze wsi RNI to mam ochote kupić sobie czołg.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 11:06  
Cytuj
a co gorsza to widze ze coraz wiecej RNI jezdzi po stwa, chyba nabieraja odwagi, przez co my musimy jezdzic w strachu:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 11:26  
Cytuj
No to ja się podepne do tematu. To prawda, że w 90 % kierowcy z rej RNI to zapyziałe matołki... W Nisku nie ma świateł ani ronda (oprocz tego jedynego przecinajacego drogi krajowe) i kierowcy się gubią widząc światła czy jakikolwiek inny ruch, którego nie ma u nich w mieście. Co do jazdy lewym pasem... z przykrością muszę stwierdzić, że i rejestracje RST potrafią nieźle wkur.ić wlekąc się... Nawet radiowozy po prawym szybciej jeżdzą. Ale najgorsze jest to ... jak jedzie sie zmeczonym do Stalowej od strony Niska i sie wlecze 40/50 km/h do samych swiatel na ozecie... Ale i na takich są sposoby zaklopotanyzaklopotany
Instrukcja dla ludzi denerwujących się... jeżeli jedzioe jakis Pan X swoim Autem Y wolniej niż powinien lub wolniej niz pozwala na to jest Auto Y wtedy wyprzedzasz takiego delikwenta lekko hamujesz aby miedzy Toba a tym Panem X osiagnela okolo lub mniej 5 metrow umiech I nie spodziewanie wciskasz hamulec (najlepiej jeszcze jak masz haka) wtedy niedosc ze pan x narobi kuku to nie zachowa minimalnego bezpiecznego odstepu. goodgoodgoodgood

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
No to ja się podepne do tematu. To prawda, że w 90 % kierowcy z rej RNI to zapyziałe matołki... W Nisku nie ma świateł ani ronda (oprocz tego jedynego przecinajacego drogi krajowe) i kierowcy się gubią widząc światła czy jakikolwiek inny ruch, którego nie ma u nich w mieście. Co do jazdy lewym pasem... z przykrością muszę stwierdzić, że i rejestracje RST potrafią nieźle wkur.ić wlekąc się... Nawet radiowozy po prawym szybciej jeżdzą. Ale najgorsze jest to ... jak jedzie sie zmeczonym do Stalowej od strony Niska i sie wlecze 40/50 km/h do samych swiatel na ozecie... Ale i na takich są sposoby zaklopotanyzaklopotany
Instrukcja dla ludzi denerwujących się... jeżeli jedzioe jakis Pan X swoim Autem Y wolniej niż powinien lub wolniej niz pozwala na to Auto Y wtedy wyprzedzasz takiego delikwenta lekko hamujesz aby miedzy Toba a tym Panem X osiagnela odleglosc okolo lub mniej niz 5 metrow umiech I nie spodziewanie wciskasz hamulec (najlepiej jeszcze jak masz haka) wtedy niedosc ze pan x narobi kuku to nie zachowa minimalnego bezpiecznego odstepu. goodgoodgoodgood

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No to ja się podepne do tematu. To prawda, że w 90 % kierowcy z rej RNI to zapyziałe matołki... W Nisku nie ma świateł ani ronda (oprocz tego jedynego przecinajacego drogi krajowe) i kierowcy się gubią widząc światła czy jakikolwiek inny ruch, którego nie ma u nich w mieście. Co do jazdy lewym pasem... z przykrością muszę stwierdzić, że i rejestracje RST potrafią nieźle wkur.ić wlekąc się... Nawet radiowozy po prawym szybciej jeżdzą. Ale najgorsze jest to ... jak jedzie sie zmeczonym do Stalowej od strony Niska i sie wlecze 40/50 km/h do samych swiatel na ozecie... Ale i na takich są sposoby zaklopotanyzaklopotany
Instrukcja dla ludzi denerwujących się... jeżeli jedzioe jakis Pan X swoim Autem Y wolniej niż powinien lub wolniej niz pozwala na to Auto Y wtedy wyprzedzasz takiego delikwenta lekko hamujesz aby miedzy Toba a tym Panem X osiagnela odleglosc okolo lub mniej niz 5 metrow umiech I nie spodziewanie wciskasz hamulec (najlepiej jeszcze jak masz haka) wtedy niedosc ze pan x narobi kuku to nie zachowa minimalnego bezpiecznego odstepu. goodgoodgoodgood

Z Niska do Stw jedzie sie terenem Z A B U D O W A N Y M !!! I 50 KM/H to jast max jak powinno się jechać. Debilom z RNI przypomnę: Zientarski też się miał za bóg wie co. A teraz bedzie odpowiadał za zabicie człowieka.

 
 
 
 
~~INES
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni




a skąd oni mają wiedziec co to jest jest basen i jak z niego korzystaczapytaniemlotek zawsze korzystali tylko z jakiejs glinianki na warcholach czy coś takiegogood

Procent% za dużo masz procentów w głowie (jeśli ją masz)a co do glinianki to woda jest czystrza o 100% niż u was na basenie
sciana

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni




a skąd oni mają wiedziec co to jest jest basen i jak z niego korzystaczapytaniemlotek zawsze korzystali tylko z jakiejs glinianki na warcholach czy coś takiegogood

Procent% za dużo masz procentów w głowie (jeśli ją masz)a co do glinianki to woda jest czystrza o 100% niż u was na basenie
sciana


Szególnie kiedy krowa do niej naszczy....

 
 
 
 
~~mka
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:32  
Cytuj
RNI na WAGONY !!!
na trasie NISKO-STALOWA WOLA

 
 
 
 
~~..ST
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wczoraj zaobserwowałem taką oto scenkę na basenie MOSiR-u . Na parking podjechał opel z rejestracją RNI. Wysiada z niego 5-ciu baranów chcących najprawdopodobniej sztuczną i wymuszoną nonszalancją, podkraszoną obornianym językiem zatuszować wysoce stresującą sytuację w jakiej się znaleźli. Wszak skorzystanie z megatechniki jakim jest uzyskanie wejściówki na basen wymaga od delikwenta jakiegoś pomyślunku. Panowie RNI pomyśleli widać , że w pięciu dadzą radę. Biedaki zapomnieli o klapkach i po zdjeciu obuwia na bosaka pod kasę po opaski. Żałosny widok. Przejscie przez bramke wymagało nie lada odwagi.Najodważnieszy RNI utknął w niej na parę chwil. W szatni było juz tylko gorzej. Dwóch RNI zatrzasnęło opaski w szafce. Zero przysznica przed wejściem na halę. Ufff . Na szczęście panowie z rejestracją RNI przez cały pobyt siedzieli w bąbelkowni




a skąd oni mają wiedziec co to jest jest basen i jak z niego korzystaczapytaniemlotek zawsze korzystali tylko z jakiejs glinianki na warcholach czy coś takiegogood

Procent% za dużo masz procentów w głowie (jeśli ją masz)a co do glinianki to woda jest czystrza o 100% niż u was na basenie
sciana


Szególnie kiedy krowa do niej naszczy....


W bąbelkowni woda jest w obiegu zamkniętym i jest SKAŻONA. W poniedziałek siedziało w niej pięciu wieśniaków z RNI nie biorąc wcześniej prysznica. Cieszyli się jak murzyn z naszyjnika.

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:18  
Cytuj
~~kuba masz racje umiech Teren zabudowany jest umiech i jest ograniczenie umiech Założę się, że gdyby nie fotoradar to i Ty bys nie jechal tyle co pokazuje znak. Żeby pokonać całe miasto jakiekolwiek prędkością 50 km/h albo osiedle 30 km/h trzeba nie lada miec cierpliwosc. Zreszta fotoradary maja w stalowej tolerancje +- 30km/h czyli okolo 80 km/h mozna spokojnie jechac bez obawy sfotografowania gdyz 50 KILOMETROW TO JEST PARANOJA !!!!


Takie żeczy (cyt. Reiker) tylko w Polsce umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:30  
Cytuj
Nie zgadzam się ,że 50 km/h to "paranoja". Jeżdżę tą trasą często i taką mam właśnie prędkość.Na Oz-cie w miejscu gdzie zaczyna się dwupasmówka kierowcy z RNI dostają małpiego rozumu. Decha i siwy dym. A i tak spotykam sie z nimi na światłach koło szpitala.

 
 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:04  
Cytuj
Szlabany dla RNI na ozecie powinny być opuszczone na stałe.

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:48  
Cytuj
A może ci wszyscy którzy tak natrząsają się nad kierowcami z RNI powinni się spotkać gdzieś w osławionej stalówce i pojeździć po niej ale w godzinach szczytu.Jestem gotów przyjąć wyzwanie.
I może wtedy skończy się nagonka i wzajemne umilanie sobie życia na forach.

 
 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam się ,że 50 km/h to \"paranoja\". Jeżdżę tą trasą często i taką mam właśnie prędkość.Na Oz-cie w miejscu gdzie zaczyna się dwupasmówka kierowcy z RNI dostają małpiego rozumu. Decha i siwy dym. A i tak spotykam sie z nimi na światłach koło szpitala.


Sorki kuba ale ja też się z tobą nie zgodzę w kwestii ograniczenia prędkości do 50 km/h. Samo ograniczenie miało na celu zmniejszenie ilości wypadków (podobnie jak jazda na światłach przez cały rok 24/7) i jakoś efektu nie widać. Efekt ejst tylko taki, że ograniczenie prędkości to kolejny "sposób" na wyciągnięcie kasy od kierowców. Trochę matematyki: 1. Gdy ograniczenie do 50 km/h. Jedziesz 75 km/h i zonk. mandat Rożnica 25 km/h kwota wg taryfikatora: 100-200 zł.
2 gdy ograniczenie do 60 takie samo założenie, różnica 15 km, mandat: 50 - 100 zł.
Jest różnica?
A co do zajeżdżania drogi i hamowania ostro gościowi, to nie zawsze ten z tyłu jest winny: art. 90 Kodeksu drogowego; Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie: 100 - 300 złociszy.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:08  
Cytuj
Efektów nie widać bo się nie przestrzega przepisów.Szczególnie kierowcy z RNI mają je w głębokim poważaniu. Przypominam : Motocyklista RNI - wypadek smiertelny koło stacji paliw. Debil próbował zdążyć przed autem skręcającym na stację (ciągła linia i ponad 100 na liczniku). Polonez - potrącenie rowerzysty. Kierowca RNI śpieszył się do pracy. Nie zdążył.

 
 
 
 
~~asdf
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Efektów nie widać bo się nie przestrzega przepisów.Szczególnie kierowcy z RNI mają je w głębokim poważaniu. Przypominam : Motocyklista RNI - wypadek smiertelny koło stacji paliw. Debil próbował zdążyć przed autem skręcającym na stację (ciągła linia i ponad 100 na liczniku). Polonez - potrącenie rowerzysty. Kierowca RNI śpieszył się do pracy. Nie zdążył.


chodzi o wypadek kolo BP ?
jesli tak to dziwnie wyglada rni jadac ze stw do niska do pracy? jezyk

 
 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:31  
Cytuj
Co by nie powiedzieć to szara rzeczywistość jest smutna, a statystyki jeszcze gorsze. Kierowcy RNI stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Potwierdzają to w prywatnych wypowiedziach policyjni drogowcy. Na dziesięć aut wjeżdżających na skrzyżowanie na czerwonym świetle 8 jest z rejestracją RNI. Dziwnym trafem klientami Laguny są przeważnie kierowcy RNI.Przypadek??

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »