NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
RNI jedzie do miasta, podróż
~~bulwers
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
jade do stalowej od strony niska. Jestem już stalowej na tej dwupasmówce. Droga pusta - na całości ze 4 samochody. i jedzie sobie lewym pasem matiz RST ~40km/h.
podjeżdzam pod zderzak - ani myśli się usunąć ... Mrugam długimi ... a gdzie ... ślepe to czy co ? mrugam jeszcze raz ... zero reakcji ... zmieniam na prawy, wyprzedzam - kobieta ! zapatrzona przed siebie ... miałem otrąbić, ale z naprzeciwka policje zobaczyłem ... potluczony


lepiej jechac 40 i zdarzyc wyhamować niz 80 i kogos potracic!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~krk
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:28  
Cytuj
o co w ogole chodzi? najpierw naprawcie sobie prawy pas a potem zmuszajcie ludzi do jazdy nim umiech pozatym tam jest teren zabudowany wiec jak mozecie wymagac od ludzi jazdy nie wiadomo z jakimi predkosciami ? umiech

 
 
 
 
~~ja rst
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
jade do stalowej od strony niska. Jestem już stalowej na tej dwupasmówce. Droga pusta - na całości ze 4 samochody. i jedzie sobie lewym pasem matiz RST ~40km/h.
podjeżdzam pod zderzak - ani myśli się usunąć ... Mrugam długimi ... a gdzie ... ślepe to czy co ? mrugam jeszcze raz ... zero reakcji ... zmieniam na prawy, wyprzedzam - kobieta ! zapatrzona przed siebie ... miałem otrąbić, ale z naprzeciwka policje zobaczyłem ... potluczony

Świadczy to o Tobie z tym podjezdzaniem pod zderzak i mruganiem światłami.

 
 
 
 
~~rniiii
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 15:46  
Cytuj
co wy chcecie do tych biednych kierowców...wyrwali sie z takiej dziury i jadą - to cód że wogóle do stalowej dojechali

 
 
 
 
~~hahahaha
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 16:32  
Cytuj
RNI jedzie " NA PLANETE "


 
 
 
 
~~anty-burak
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
jade do stalowej od strony niska. Jestem już stalowej na tej dwupasmówce. Droga pusta - na całości ze 4 samochody. i jedzie sobie lewym pasem matiz RST ~40km/h.
podjeżdzam pod zderzak - ani myśli się usunąć ... Mrugam długimi ... a gdzie ... ślepe to czy co ? mrugam jeszcze raz ... zero reakcji ... zmieniam na prawy, wyprzedzam - kobieta ! zapatrzona przed siebie ... miałem otrąbić, ale z naprzeciwka policje zobaczyłem ... potluczony


podjeżdżanie na zderzak i mruganie światłami to najczęstsze zachowania wsiowych buraków sciana

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 23:35  
Cytuj
Obrazek

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~:)))
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 00:31  
Cytuj
widze ze od dluzszego czasu trwa konflikt z kierowcami RNIsmiech2

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 08:51  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=P6AwGtFKGz4
5 minuta nagrania
"-jakie są dziewczyny w stalowe woli.
-łoooo takie"
hehe ładna wiocha

 
 
 
 
~~motłoch
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:07  
Cytuj
- Zebrane materiały wskazują, że kierowca daewoo lublina, wyjeżdżając z ulicy Spacerowej, nie ustąpił pierwszeństwa mercedesowi, jadącemu ulicą Energetyków - informuje podkomisarz Krzysztof Galwas z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. - Prawdopodobnie kierowca lublina zjechał gwałtownie na lewy pas i wówczas w jego tył wjechał mercedes. Siła uderzenia na pewno była duża. Trudno jednak wypowiedzieć się co do prędkości aut, gdyż w tym czasie nawierzchnia drogi była śliska. Działo się to tak szybko, że pasażerowie obu samochodów nie mieli nawet czasu na przygotowanie się do uderzenia.-a lublinek to nie z niska

 
 
 
 
~~mavi
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

doskonałe.Brak słów.

 
 
 
 
~~LOL:))
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 22:59  
Cytuj
kolejny przyklad parkowania RNIumiech (bylo ciemno i sie nie udalo zrobic fotki blach, ale uwierzcie ze to RNI)

Obrazek

 
 
 
 
~~ddeas
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 00:39  
Cytuj
czarna calibra RNI widzielsicie kiedys?smiech2

 
 
 
 
~~babaRNI
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:46  
Cytuj
Jedzie baba RNI ze wsi do wsi Nisko przez Stalówkę.Dojechała od Żwirki Wigóry pod szpital na światła kierunkowe....ma pecha, wszyscy mają zielone tylko nie ona.Stoi przygotowana: jest zielone. Rusza z kopyta oczywiście na lewy pas, ale kątem oka widzi jeszcze lanosa, a w nim mundur? Przemyślała i zwolniła do 60km, a tu z tyłu RST siedzi jej na zderzaku i mruga światłami, a ona nic. Za stacją Orlenu lanos na kogutach zatrzymuje RST. I kto tu jest górą?
Baba dojechała do Niska, nie zapłaciła mandatu, dała na mszę i jeszcze jej na waciki zostało....

 
 
 
 
~~Warszawiak
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:33  
Cytuj
Nie wiem o co wam chodzi z tym RNI. Kompleksy jakieś czy co? Znam kilku ludzi z Niska i są świetnymi kierowcami. Nie tak dawno jeden z nich można powiedzieć uratował mi życie. A było to tak:

 
 
 
 
~~Warszawiak
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:51  
Cytuj
PRzyjechał do mnie kolega z Niska swoim nowym Golfem II. Poobrowadzałem go po mieście, pokazałem wieżowce (nie takie jak w Stalowej kikuty tylko prawdziwe na 20 pięter i wyższe), Łazienki, PKiN i co tylko można w Warszawie zobaczyć. Kolega nie chcąc być gorszym postanowił i mi zrobic przyjemność. Zabrał mnie swoim nowym nabytkiem na przejażdzke. Bardzo zacne autko. Centralny zamek, fakt łańcuch trochę rdza zżera ale działa, zetaw audio 5+1 - nawet nie wiecie jak cudne brzmienie może dac kaseta. Oczywiście GPS i Cb-radio z 2 metrowym batem. Postanowilismy ruszyc w trase z parkingu sprzed mojego bloku. Po odpleniu samochodu wrzuca bieg...i tu piersza jego prawidłowa reakcja dodał gazu. Nie wiedząc czemu samochód ruszył do przodu wprost na krawężnik. Musiałem opieprzyć sąsiada, który nie wiadomo skąd i po co wziął się na chodniku centralnie przed naszym samochodem. Przy drugiej próbie już było lepiej i wsteczny zaskoczył. Kolega ruszył i wtedy nadeszedł dramatyczny moment. Jakis palant wyrzucił reklamówkę (taką z Biedroniki) a ta pierw zawinęła się na baciku antenu od Cb-radia a następnie upadła na przednią szybę. Kolega zachowując spokój odbił szybko kierownicę nie pozwalając samochodowi wpaść w poślizg. Ja odruchowo zamknąłem oczy podczs gdy kolega dzielnie walczył z trudnymi warunkami. Coraz to dodawał i dejmował gazu jak sztuka nakazuje. Niestety niefortunnie nadział się na jakiś samochód z tyłu. Nawet nie wiecie jak kierowcy w Warszawie nie potrafią parkować To była ewidentna wina właściciela tamtego pojazdu. Wtedy też kolega doszedł do wniosku, że reklamówka na przedniej szybie podczas jazdy do tyłu ma tyle do gadania co widelec do buta. W te samej chwili pojawił się patrol Policji i poinstruował nas, że po trawniku jeżdzić nie wolno a OC pojazdu wygasło 3 miesiące wcześniej. Cał szczęście nie zauważyli przyciemnianych szyb. Kolega chcąc nie chcąc musiał mandat przyjąć, bo u nich mają Sąd grodzki likwidować.

Dlatego żaden mieszczuch mi nie powie, że kierowcy RNI nie potrafią jeżdzić. Jestem tego doskonałym przykładem - poprostu tu jestem, bo przypominając sobie sytuację z tamtego dnia mogło mnie już tu nie być...

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:15  
Cytuj
Warszawiak - to wy mata we Warszawie Biedronki ?? zaklopotany

 
 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 19:29  
Cytuj
dzisiaj stoje na swiatlach mam czerwone (strzalka do skretu w prawo zielona) patrze jakis idiota zjezdza na lewy pas i skreca w prawo, patrze na blachy ... i co widze??? RNI!! SZYT IDIOTYZMU!!!

 
 
 
 
~~mocny
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 19:43  
Cytuj
po nisku jest golf IV po wiejskim tjuningu i ma na atntenie cb zawieszoną PIRACKĄ FLAGE smiech2

a czarnej calibry nic nie przebijesmiech2

 
 
 
 
~~ŻLB
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Warszawiak - to wy mata we Warszawie Biedronki ?? zaklopotany

Widzicie bo w Warszawie iedronki sa w gminach ktore stosunkowo nie dawno zostaly przylaczone do wawy...
A ty Warszawiaku to chyba stolyce widziales co najwyzej za okna pekasu, kierowcy z Warszawy potrafia parkowac, niestety warszawskich kierowcow jest stosunkowo malo...

 
 
 
 
~~LKR
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
po nisku jest golf IV po wiejskim tjuningu i ma na atntenie cb zawieszoną PIRACKĄ FLAGE smiech2

a czarnej calibry nic nie przebijesmiech2


dajcie zdjęcie tej Calibry i Golfa IV żebym wiedział kiedy uciekać z drogi do rowu zaklopotany

 
 
 
 
~~riririri
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
dzisiaj stoje na swiatlach mam czerwone (strzalka do skretu w prawo zielona) patrze jakis idiota zjezdza na lewy pas i skreca w prawo, patrze na bl\achy ... i co widze??? RNI!! SZYT IDIOTYZMU!!!



bo cioto stałeś na pasie na wprost nie w prawo

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dzisiaj stoje na swiatlach mam czerwone (strzalka do skretu w prawo zielona) patrze jakis idiota zjezdza na lewy pas i skreca w prawo, patrze na bl\\achy ... i co widze??? RNI!! SZYT IDIOTYZMU!!!



bo cioto stałeś na pasie na wprost nie w prawo


dokładnie, jeździć wieśniak nie umi a innych będzie pouczał boks

 
 
 
 
~~bulwers
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dzisiaj stoje na swiatlach mam czerwone (strzalka do skretu w prawo zielona) patrze jakis idiota zjezdza na lewy pas i skreca w prawo, patrze na bl\\\\achy ... i co widze??? RNI!! SZYT IDIOTYZMU!!!



bo cioto stałeś na pasie na wprost nie w prawo


STAŁEM NA PASIE PRAWYM Z KTOREGO MOZNA JECHAC NA WPROST I SKRECAC W PRAWO A IDIOTA Z RNI WJECHAL NA LEWY PAS I SKRECIL W PRAWO!!

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 22:56  
Cytuj
CYTAT


dajcie zdjęcie tej Calibry i Golfa IV żebym wiedział kiedy uciekać z drogi do rowu zaklopotany


Stary uśmiech jak zobaczysz tą czarną cali na drodze to będziesz wiedział, że to ta jedna jedyna good
Przedni zderzak kojarzy mi się z maską Lorda Vadera 3m sie a tego Golfika jeszcze nie tak dawno można było zobaczyć na Otomoto jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »