NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
RNI jedzie do miasta, podróż
~~susza
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:14  
Cytuj
To się już stało nudne

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~emeryta
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
idź się utop więśniaku


Pławiak sam jesteś więśniak - Pławo to wieś dechami zabita, miasto Stalowa to ZATORZE uśmiech


POPATRZ NA TO SWOJE SMUTNE SZARe ZATORZE na którym sami emeryci i na osiedle Pławo i dopiero później się odzywaj pedale
Pokaż sie kiedy na tym smutnym emeryckim Zmlotekatorzu,to Ci emerytki spuszcza lanie a emeryci w kakao Cie posuną zwellu!!mlotek

 
 
 
 
~~Pławiak
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
idź się utop więśniaku


Pławiak sam jesteś więśniak - Pławo to wieś dechami zabita, miasto Stalowa to ZATORZE uśmiech


PŁAWO to najpiękniejsza dzielnia Stalowej ok

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:13  
Cytuj
czekam na cd. twórczości KROWY, tym razem pod tytułami: "RTA jedzie do Miasta", "TSA jedzie do Miasta" oraz "LKR jedzie do Miasta". Najbardziej interesuje mnie oczywiście ten ostatni potluczony

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 18:28  
Cytuj
Opis wyjazdu do stalówki jest super i uśmiałem się jak nigdy.Pozazdrościć pomysłowości kierowcy ze stalówki.

 
 
 
 
~~zarzecze
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 20:29  
Cytuj
ty emeryt, idź lepiej jakieś wino obalić, u was to najlepsza rozrywkasmiech2

 
 
 
 
~~heheh
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 20:34  
Cytuj
czekamy na opowiesc kierowcow LKR ;-)

 
 
 
 
~~Upławiak
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 02:27  
Cytuj
Ktos z Niska jedzie do Stalowej Wólki gdzie jeszcze niedawno była wioska Upławy(bynajmniej nie ginekologiczne).Jedzie,jedzie arteria Energetykow,tunele,rozjazdy,węzły autostradowe,drogowskaz"Turbia International Airport 2km" zaczynają sie wielkomiejskie korki,setki samochodow stoją w miejscu,to musi byc Stalowa Wólka...

...U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska
- ronda(sztuk2)
- wiadukt(aż1)
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi,za to w niej McDonalds,H&M,Zara,Benetton i takie tam sklepiki ktore w tak wielkim miescie są na pewno)
- reklamy led(prawie jak Las Vegas)
- centra handlowe i wielkie galerie na każdym kroku(jedno tesco i 1 biedronka)
No i,wjechał do miasta a tu nagle 2 pasmowa ulica,boże co za cudo,pomyslał...I tak przejechał pierwsze,drugie,trzecie skrzyżowanie,mysli sobie to chyba były dopiero przedmiescia...A tu tabliczka Turbia a w tle widac wielki terminal lotniczy,no i metropolia sie skonczyła...I pomyslał sobie,po co ja tyle kanapek brałem na droge
jak przejazd przez tą osade zajał mi 5 minut w godzinach szczytu(była 15.10)...

 
 
 
 
~~os.pławo
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 10:00  
Cytuj
a w ryj byś nie chciał ?

 
 
 
 
~~antyRNI
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 11:56  
Cytuj
i szpica w zasrane dupsko ?

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
i szpica w zasrane dupsko ?


szkoda buta brudzić zdegustowany

 
 
 
 
~~stary wyga
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:13  
Cytuj
Co "os pławo"-dotknęło.Wszyscy mogą pluć w twarz tylko mi nie , bo w dupę nakopię.Ciućmy chodzące, kierowcy za dychę w starych pasatach.Jeszcze ze dwa lata i stalówkę zaorają

 
 
 
 
~~sposob
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 13:07  
Cytuj
SPOSOB NA RNI i LKR

gdy widzicie w lusterku ze na waszym zderzaku siedzi RNI lub LKR zwolnijcie do 40km/h i sie wleczcie tak przez cale miasto!! Tepic buractwo!!

 
 
 
 
~~mii
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 13:19  
Cytuj
tepic buractwo z rejestracja rst

 
 
 
 
~~blabla
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
SPOSOB NA RNI i LKR

gdy widzicie w lusterku ze na waszym zderzaku siedzi RNI lub LKR zwolnijcie do 40km/h i sie wleczcie tak przez cale miasto!! Tepic buractwo!!


Przez całe miasto,czyli jakies 2kmgood

 
 
 
 
~~gdd
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 19:48  
Cytuj
jade do stalowej od strony niska. Jestem już stalowej na tej dwupasmówce. Droga pusta - na całości ze 4 samochody. i jedzie sobie lewym pasem matiz RST ~40km/h.
podjeżdzam pod zderzak - ani myśli się usunąć ... Mrugam długimi ... a gdzie ... ślepe to czy co ? mrugam jeszcze raz ... zero reakcji ... zmieniam na prawy, wyprzedzam - kobieta ! zapatrzona przed siebie ... miałem otrąbić, ale z naprzeciwka policje zobaczyłem ... potluczony

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 16:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~prawo pasmowiec
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 18:10  
Cytuj
dlatego nie wiem dlaczego sie czepiacie rni czy rst czy jeszcze innych tablic wszedzie tak jest bylo i bedzie smiech2

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 09:50  
Cytuj
Wczoraj byłem świadkiem dosyc mrożącej krew w żyłach sytuacji. Przy przejściu dla pieszych stały dwie dziewczynki, z jednej strony nic nie jechało z drugiej z daleka jedzie samochód, więc dzieci decydują się na wejście na jezdnię. Są już w połowie jednego pasa jak zauważają i ja też, że samochód który był bardzo daleko zbliża się ze znaczną szybkością. Jedna z dziwczynek staje jak wryta druga szybko przebiega. ( dziewczynki stały na pasie sąsiednim ale cały czas na zebrze ). Co robi kierowca ? Czy się zatrzymuje i przepuszcza drugie dziecko ? Nie ! Jakieś pięcdziesiąt metrów przed przejściem daje w klakson, zwalnia, przjeżdża z włączonym klaksonem przez całą drogę do przjścia i przez samą zebrę bluzgając jeszcze przez szybę. A za przejściem gaz do dechy ile fabryka dała. Rejestracja: RNI.

 
 
 
 
~~zdziwiony rst
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 10:06  
Cytuj
sama napisalas ze staly na pasie sasiednim wiec o co chodzi? ok

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:03  
Cytuj
Tak tylko to była droga jednojezdniowa. Z chwilą gdy pieszy postawi nogę na przejściu, kierowca ma obowiązek się zatrzymac i umożiwic pieszym przejscie przez pasy. Nie mówię tu o sytuacji gdy następuje wtargnięcie na pasy zaraz przed maską samochodu. Ale kiedy dwoje dzieci stoi w 1/3 przejścia to należy sie zatrzymac, a nie zachowywac sie jak rasowy burak.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
jade do stalowej od strony niska. Jestem już stalowej na tej dwupasmówce. Droga pusta - na całości ze 4 samochody. i jedzie sobie lewym pasem matiz RST ~40km/h.
podjeżdzam pod zderzak - ani myśli się usunąć ... Mrugam długimi ... a gdzie ... ślepe to czy co ? mrugam jeszcze raz ... zero reakcji ... zmieniam na prawy, wyprzedzam - kobieta ! zapatrzona przed siebie ... miałem otrąbić, ale z naprzeciwka policje zobaczyłem ... potluczony

Nie wiem czy wiesz, że nawet na dwupasmówce na terenie zabudowanym (a taki tu mamy) obowiązuje 50 km/h? Co Ty policji się wystraszyłeś? A takiego dobrego kierowce zgrywasz? Trzeba było obtrąbić a policjanci by Ci to wytłumaczyli jak się jeździ w tym miejscu.

 
 
 
 
~~grr
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 11:49  
Cytuj
fakt jest taki nie broniąc kierowców RNI, że prawe pasy na drodze do Niska to koszmar, wyboje, fale, wystające studzienki, dramat

 
 
 
 
~~RST w miescie
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 12:05  
Cytuj
WIEŚ SIĘ BAWI ;)
23-letni mieszkaniec Stalowej Woli został zatrzymany, gdy wyjeżdzał ze stacji paliw na ul. Sandomierskiej w Nisku. Kierowca na siedzeniu między kolanami trzymał piwo. Policjanci wyczuli od zatrzymanego woń alkoholu. Kierowca samochodu Peugeot 205 został poddany badaniu na zawartość alkoholu wydychanym powietrzu. Badanie wykazało u kierowcy niedozwolony prawem poziom alkoholu.

 
 
 
 
~~ale jaja
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
WIEŚ SIĘ BAWI ;)
23-letni mieszkaniec Stalowej Woli został zatrzymany, gdy wyjeżdzał ze stacji paliw na ul. Sandomierskiej w Nisku. Kierowca na siedzeniu między kolanami trzymał piwo. Policjanci wyczuli od zatrzymanego woń alkoholu. Kierowca samochodu Peugeot 205 został poddany badaniu na zawartość alkoholu wydychanym powietrzu. Badanie wykazało u kierowcy niedozwolony prawem poziom alkoholu.


hehe

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »