NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 »
RNI jedzie do miasta, podróż
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 21:21  
Cytuj
taa , po Nisku to jeżdzą góra 15- 20 km/h i jeszcze nie dadzą się wyprzedzić .A nie lepiej na piechotę się przejśc przy takiej prędkości . Ale najlepiej dzisiaj dali czadu w Nienadówce tam barany parkowały na głownej drodze kolo koscioła bo parkingu nie miał kto odśnieżyć i stojące samochody blokowały jeden cały pas przez co korek był ładny . A cha i jeszcze pozrowionka dla kierowcy gługa śnieżnego w Górnie przy zjeżdzie na Markowiznę który leżał w rowie na boku zamiast odśnieżać good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 01:18  
Cytuj
Czasami zaglądam na forum Stalowej chociaż dawno tu nie mieszkam i przyznam ,że ciąglę powraca temat RNI.Czy to ma jakieś znaczenie na jakich blachach jest auto?Nie zauważyłem,ponieważ jeśi kierowca jest kiepski to nawet blachy z Krakowa czy Wawy mu nie pomogą!A pisząc takie obraźliwe posty jak niektóre powyżej można tylko załamać ręce nad poziomem intelektualnym piszących...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2010r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
Czasami zaglądam na forum Stalowej chociaż dawno tu nie mieszkam i przyznam ,że ciąglę powraca temat RNI.Czy to ma jakieś znaczenie na jakich blachach jest auto?Nie zauważyłem,ponieważ jeśi kierowca jest kiepski to nawet blachy z Krakowa czy Wawy mu nie pomogą!A pisząc takie obraźliwe posty jak niektóre powyżej można tylko załamać ręce nad poziomem intelektualnym piszących...sciana


Popieram , sam jeżdżę dużo na trasie Nisko Stalowa i okolice, pochodzę z stw ale mieszkam powiat nisko więc mam tablice RNI , i co to zmienia NIC. POsiadam 2 auta rst i rni i co to zmienia NIC . RNI jedzie do miasta, dziwne ale naprawdę masa postów to czysty stek bzdur. Pojedźcie sobie do np Warszawy , pojeździcie sobie i wróćcie do stw i powiedzcie wtedy czy tylko RNI jeżdżą do du czy też RST umiech . Kiedy z czystej ciekawości jadąc 2 pasmówką koło elektrowni liczyłem ilu baranów jechało lewym pasem zamiast prawym ,wyszło 7 RST 3 RNI. Może Nisko i jego powiat to większość mniejszcze miejscowości wioski wsie ale bez jaj panowie panie ,RST jeździ równie do dupy jak RNI umiech . Nie ma też co przyrównywać kierowcy do tablicy rejestracyjnej, dla mnie to paranoja bo masa kierowców z stalowej jak i z niska powinno wrócić do nauki . Tablica nie świadczy o kierowcy , to paranoiczny wymysł kogoś z STW umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 12:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 12:51  
Cytuj
haahahah to jest dopiero najazd RNIsmiech2


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 18:38  
Cytuj
To jest zlot Podkarpackiego oddziału Vectra Klub a nie najazd Rni.To że jest tam pare samochodów z Niska nie oznacza od razu że to najazd.Też sobie nazwałes:cwaniak:
na drugi raz czytaj uważniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2010r. 08:41  
Cytuj
Wszyscy mogą normalnie a ON nie.....

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 08:06  
Cytuj
A czy szanowny Pan wziął pod uwagę,że np.auto stoi dłuższy czas (poprzednia zmiana), a między czasie zmieniły się auta parkujące obok? Chyba nie.

Szczegół-tablice rni-zlinczować !!!

Chore podejście Panowie ( i Panie pewnie też).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 20:39  
Cytuj
Nie ważne czy znak stoi czy nie.. ale człowieku to tylko i wyłącznie świadczy o posiadaczu tego autamlotek Nikt mądry by tak nie stał. Wszyscy inni normalnie zaparkowali, a auto RNI jakby było nie wiadomo czym.. heh.. śmieszne..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
adi
adi
adi
Posty: 5
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Nie ważne czy znak stoi czy nie.. ale człowieku to tylko i wyłącznie świadczy o posiadaczu tego autamlotek Nikt mądry by tak nie stał. Wszyscy inni normalnie zaparkowali, a auto RNI jakby było nie wiadomo czym.. heh.. śmieszne..


Aha... czyli jak wszyscy inni normalni palą fajki to ja też mam palić fajki? czy jak inni się opierdzielają w pracy to ja też ma się opierdzielać...??? jeżeli mądrość jest wyznacznikiem tego jak ktoś parkuje... to ja dziękuje... i ciągle podkreślasz RNI... no nie wiem... syndrom RNI do szpiku kości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 21:03  
Cytuj
RNI to tylko rowerami niech jeżdżągood

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 21:12  
Cytuj
RNI jest to główny temat, no to o co Ci chodzi? Widziałeś jak zaparkowało? Fajki, praca.. spoko, ale wiesz co jak tak wszyscy będą parkowali swoje auta no to chłopie niedługo parkingów zabraknie. Na tym zdjęciu wyraźnie widać, że można było by kilka aut zaparkować, ale gdzież skoro ten jeden, bo co.. bo ma audi i może parkować jak chce i gdzie chce.. Wychodzi na to, że znaki muszą być co 50msciana bo nikt nie potrafi parkować. Szkoda, że to auto na środku skrzyżowania sobie nie zaparkowało, bo też pewnie by pomyślało, że to parking dla niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
adi
adi
adi
Posty: 5
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 21:27  
Cytuj
Byłeś na tym parkingu?? Ja bylem tam dużo miejsca i nikomu to nie przeszkadza... Panie Idealny od parkowania... nie wypominaj kto jakim autem jeździ... bo znowu kompleksy wyłażą... gość zaparkował do krawężnika ukośnie a ty problemy robisz... nie złamał żadnego zakazu... dobrej nocki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2010r. 21:29  
Cytuj
Nie jestem Pan.. tylko Pani :] żadne kompleksy o auto, bo skąd wiesz czy nie mam lepszego.. jeszcze powiedz,ze to Ty tak zaparkowałeś... w sumie racja dobrej nocy ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 00:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
adi
adi
adi
Posty: 5
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem Pan.. tylko Pani :] żadne kompleksy o auto, bo skąd wiesz czy nie mam lepszego.. jeszcze powiedz,ze to Ty tak zaparkowałeś... w sumie racja dobrej nocy ;p


To tym gorzej... bo jak mówią statystyki kobiety to najgorsi kierowcy...:( a co mnie to obchodzi jakie masz auto... to ty prowokujesz pisząc że się chwalę... życzę Ci żebyś miała lepsze auto.. tylko swoje a nie jak tatuś lub mężuś kupi...poozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 11:01  
Cytuj
Ciekawe gdzie tak pisze ze kobiety sa gorszymi kierowcami. Jestem facetem ale my mezczyzni mamy do tego ze lubimy sobie docisnac gazu a kobiety sa ostrozniejsze bo sie tego boja. Mozna tez zauwazyc "kto" jest przyczyna wypadkow smiertelnych- mezczyzna. Bronie kobiet bo to ze kobieta za kierownica to postrach dla innych kierowcow jest stereotypem wymyslonym tylko przez mezczyzn. Moja kobieta jezdzi tak jak powinna i nie mam nic do zarzucenia kobietom ktore mijam codziennie na drogach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 15:00  
Cytuj
Pracując za kółkiem widze ze to płec męska ma większe predyspozycje do powodowania wypadków poprzez swoją głupote czyli nadmierna prędkość, wymuszanie itp. Dziś jechałem dostawczakiem z Rzeszowa na Stalową, na "Jeżowskiej górce" inny kierowca ( chyba peugeot boxer) właśnie wykonał taką akrobacje, bo mysli ze zdąrzy, przez to inni muszą zwalniać aby przepuścić idiote.

Droga przez Nowosielec tam większość samochodów, odziwo z tablicami RST grzeje dobrą 100 km/h.

To ze ktoś zaparkuje krzywo samochód denerwuje własnie wtedy jak nie można nigdzie znaleść wolnego miejsca bo jasnie pan postawił swój samochód na dwóch polach - ale przez to nikt nie zginie jedynie lakiernik może zarobić na takich przypadkach. Nadmierna prędkość to jest podstawowa przyczyna większośći wypadków!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 15:29  
Cytuj
A ja myślałe mże brak dobrej infrastruktury drogowej, źle wyprofilowane drogi i zbyt mała ilość dróg wielopasmowych względem ruchu ktory na nich jest prowadzony.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 16:41  
Cytuj
Co tak wam odbiło z tym RNI?? Kierowcy nie najlepsi fakt ale bez przesady...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
A ja myślałe mże brak dobrej infrastruktury drogowej, źle wyprofilowane drogi i zbyt mała ilość dróg wielopasmowych względem ruchu ktory na nich jest prowadzony.



Na pewno to tez się do tego przykłada ale ja obstawiam że nadmierna prędkość jest w czołówce.

W zimie drogi są w gorszych warunkach i wypadków jest mniej niż latem ( nie pisze tu o stłuczkach).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 00:30  
Cytuj
16.04.2010 - 19.20 - parking Kaufland - bez komentarza zaklopotany edit: nie, nie miał żadnych oznaczeń inwalidy...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 08:10  
Cytuj
O i nie RNI na tablicach-toż to szok dla autora tematu będzie niesamowity umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
adi
adi
adi
Posty: 5
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 08:26  
Cytuj
Bravo... a wczoraj jakiś RST chciał się wydrapać Land Roverem na latarnie.... bravo.... ale nie kierowcy RST to elyta...hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 08:32  
Cytuj
Obrazek
ooo i tutaj też pięknie zaprkowane RST ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »