NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
RNI jedzie do miasta, podróż
Posty: 15
Dołączył: 11 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 22:27  
Cytuj
CYTAT

prawko za jajka ?


Nie kolego, 50-80 tys. km każdego roku za kólkiem osobówki.
Do tego szkolenia w Akademiach Bezpiecznej Jazdy.
Nie pisze tego, zeby sie chwalic, tylko uswiadomic Cie, ze nie zawsze trzeba trzymac sie scisle kodeksu, bo istnieje jeszcze cos takiego jak ograniczone zaufanie do innych kierujacych. Przyklad: Co z tego, ze masz zielone jak na czerwonym wyjedzie Ci idiota, uderzy w Twoj bok, zginiesz Ty albo ktos z Twojej rodziny. Wtedy bedziesz mowil, ale ja mialem zielone!? A mogles zwolnic i upewnic sie, czy bezpiecznie jest wjechac.
Nie mowie, ze zle robisz nie wlaczajac kierunku w lewo, masz do tego oczywiscie prawo, ale Ci co wlaczaja tez nie maja zakazu wlaczania go. Kazdy robi w tym przypadku jak uwaza i nie nalezy się z tego wysmiewac.
Napisalem, ze jeden madrzejszy od drugiego, z tego wzgledu, ze mozna wlaczac albo nie wlaczac kierunkowskazu, wiec tu nie ma sensu klocic sie kto ma racje, bo kazdy po czesci ma.
Ty zrozumiesz, ze ktos kto nie wlacza kierunku w prawo jedzie przez rondo dalej, ale trafi sie jakis idiota co pomysli, a moze nie jedzie dalej tylko skreca w prawo bez kierunku i zaryzykuje mu wyjechac.
Jezeli nie rozumiesz mojej mysli albo dalej chcesz byc zlosliwy to juz jest Twoja sprawa, jak w kazdym badz razie Cie nie upokarzam. A jak juz tak chcesz udowadniac wszystkim jaki to jestes zawodowiec to chetnie zapraszam na którykolwiek z torów w Polsce umiech
Pozdrawiam serdecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 22:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 22:43  
Cytuj


Przyjzyjcie sie ten z otwartym bagaznikiem to RNIsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 22:52  
Cytuj
heh nikogo nie chcialem upokorzyc te jajka to raczej drobna uszczypliwosc jezyk do mamy tez tak mowie ma prawko 30 lat a autem nie jezdzi ;]
kminie co chcesz przekazac ale wg mnie kierunkowskazy wprowadzaja tylko zbedne zamieszanie
CYTAT
Masz wtedy wieksza szanse, ze ktos ze srodkowego pasa nie zajedzie Ci drogi skrecajac w prawo

w sytuacji ktora przytoczyles czyli wiecej niz jeden pas ruchu ja stoje po wewnetrznej, wjezdzam na rondo bez kierunku, a po mojej prawej ktos usiluje sie wbic z lewym, przepuszczam kolesia bo mysle ze ciulnal sobie droge po chwili patrze jedzie tak jak ja i mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera jezyk
na szczescie takich rond u nas nie ma wiec nie migaja albo i nie :] pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 11 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 23:11  
Cytuj
CYTAT

w sytuacji ktora przytoczyles czyli wiecej niz jeden pas ruchu ja stoje po wewnetrznej, wjezdzam na rondo bez kierunku, a po mojej prawej ktos usiluje sie wbic z lewym, przepuszczam kolesia bo mysle ze ciulnal sobie droge po chwili patrze jedzie tak jak ja i mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera jezyk
na szczescie takich rond u nas nie ma wiec nie migaja albo i nie :] pozdro

No ja niestety z takimi rondami mam dosc czesto doczynienia i uwierz mi, ze niejednokrotnie ktos wlasnie ze srodkowego pasa mi wyjezdzal na prawo (zjezdzajac z ronda nie popatrzyl w lusterko albo byl pewny, ze ja tez skrecam w prawo). Konczylo sie to zawsze gwaltownym hamowaniem i klaksonem umiech I widzisz, co z tego, ze ja bylbym bez winy, jak ktos uszkodzilby mi auto i chodzilbym wq*** przez kilka tygodni umiech a co by bylo jakby mnie odbilo na latarnie albo w ktorys z samochodów, ktore czekaja przed rondem? To mnie nauczylo wlaczanie lewego kierunku, bo jest naprawde mase idiotów, a tak to przynajmniej ktos pomysli cokolwiek zanim bedzie chcial opuscic rondo ze srodkowego pasa. Kiedys tez jezdzilem bez kierunku, ale takie sytuacje mnie tego nauczyly. Nie zawsze jest tez mozliwosc zajecia srodkowego pasa w korkach i bedac na zewnetrznym pasie trzeba brac pod uwage, ze ktos ze srodkowego nie zachowa ostroznosci ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 23:25  
Cytuj
oruruj auto i ucz chamow jak sie jezdzi ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 17:21  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 20:20  
Cytuj
wiekszego sie nie dalo nikt nie jest slepy???????? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 20:24  
Cytuj
Ja tam nic nie wiedze, bo mi polonez zasłania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 20:46  
Cytuj
mowi rdza do rdzy POLONEZA czas zaczac..........goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xxl
xxl
xxl
Posty: 2
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 02:50  
Cytuj
Pragne złożyć gratulacje autorowi tego tematu zaklopotany jest wrecz wyborny i zapewne na poziomie samego pomysłodawcy.


A co do tej wypowiedzi:
777
dlaczego to RNI wciaz do nas przyjezdza?! czy oni nic u siebie nie maja?
- brak sygnalizacji
- brak zakrętów
- stara żywnośc w sklepach
- brak własnej strony internetowej
- brak dyskotek
- brak mozgu gdy wsiada do samochodu



p.s. - cos maja - słupki drogowe i wrony , ktore Nisku zaracaja

Wielki Panie z miasta WOLI wiesz czego jeszcze nie ma u nas na wsi takich jebnietych zakompleksionych debili jak Ty.

ps. Stalowa rządzi szkoda tylko, że powiatem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 12:46  
Cytuj
czy w tej wilowsi to sami debile mieszkaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 12:52  
Cytuj
nie sami. znam pare normalnych osób heheuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 11:02  
Cytuj
moja siora jest z niska,,,i umie jeździć////

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 15:55  
Cytuj
wow! hehe już wiemy że potrafisz odpalić motórok
jak sie nauczysz na nim jezdzić to tez wstaw filmik jezykgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2010r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Pragne złożyć gratulacje autorowi tego tematu zaklopotany jest wrecz wyborny i zapewne na poziomie samego pomysłodawcy.


A co do tej wypowiedzi:
777
dlaczego to RNI wciaz do nas przyjezdza?! czy oni nic u siebie nie maja?
- brak sygnalizacji
- brak zakrętów
- stara żywnośc w sklepach
- brak własnej strony internetowej
- brak dyskotek
- brak mozgu gdy wsiada do samochodu



p.s. - cos maja - słupki drogowe i wrony , ktore Nisku zaracaja

Wielki Panie z miasta WOLI wiesz czego jeszcze nie ma u nas na wsi takich jebnietych zakompleksionych debili jak Ty.

ps. Stalowa rządzi szkoda tylko, że powiatem ok


sie naucz ortografi i interpunkcji wsioku rniowy potem zapraszam na foru do dyskusji

temat na stalowe miasto więc jeśli masz forum niskowe tam sie wypowiadaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 12:30  
Cytuj
Witam
wczesniej sie nie wypowiadalem na ten temat bo nie widzialem takiej potrzeby ale:
ulica kolo ogolniaka - jade od niska i zatrzymuje sie przed pasami - ja i dwa autka przedemna na prawym pasie a za kilka sekund - O ZGROZO 2xRNI - nawet nie zwolnili a stal pierwszy bus i nie mogli widziec czy ktos nie wyjdzie ! Przy pasach stalo okolo 7 osob i tylko dzieki swojej rozwadze nie zostali rozpi... przez ernestow i za nimi straszne bmw na ukrainskich tez pomknelo ( ale u nich inna kultura jazdy - nie ma sie co dziwic). oczywiscie tyle sie naspieszyli ze na swiatlach stoje obok - i co widze dziad w MATIZIE RNI - pewnie nie ma hamulcow ale przed nim paniusia w vw golf ( nie dwojka po tunningu lecz prawie nowka ) - coz jej chyba bylo szkoda klockow bo nowe drogie. sciana

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 19:21  
Cytuj
Do wszystkich buców RNI RST i nie tylko,wczoraj na poniatowskiego zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych chcąc przepuścić kobietę,kobiecina weszła i żaden buc nie zatrzymał się (a minęło mnie z 10 aut)z przeciwka,zrezygnowana wróciła z powrotem.sciana Resztę sobie sami dodajciezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj byłem w RST. Wyjeżdzałem z podporządkowanej, ale passat z rst zachrzaniaj ostro więc się zatrzymałem ustępując zgodnie z przepisami pierwszeństwa. Oczywiście dał po hamulcach i wrzucił kierunek przy samym skręcie w ulicę z której wyjeżdżałem. Najbardziej ubawił mnie gość bo zaczął rękami machać i kląc pod nosem bo zostawiłem mu trochę mało miejsca do jego skrętu w lewo. A wystarczyło mnie wypuścić lub wcześniej zasygnalizować skręt w lewo i bym wyjechał z podporządkowanej przed nim. Trochę kultury jazdy panowie z blaszkami RST.




I!!! Dlatego nie przyjeżdzaj do ST.W ponieważ patrzac na RNI to strach sie bac czy wy macie kierownice czy nie !!!!

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 20:54  
Cytuj
tam nie ma po co jechac chyba ze poogladac zakapleksionych bucow z okolicznych wioch udajacych mieszczuchow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
MIG
MIG
MIG
Posty: 7
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2010r. 21:12  
Cytuj
Nie jestem fanem RNI też mnie w.......ą, ale wczoraj po godz. 15 przed przejściem dla pieszych na KEN (tym przed samym wiaduktem)na lewym pasie zatrzymał się radiowóz by przepuścić pieszych a prawym spokojnie wyminął go van z numerami RST.... . Błysnęły niebieskie światła i na parkingu obok Biedronki miał gościu kosztowną rozmowę. Trzeba mieć nieźlemlotekmlotek albo być ślepym żeby tak zrobić. Jak pech to pech.scianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 14:16  
Cytuj
CYTAT




I!!! Dlatego nie przyjeżdzaj do ST.W ponieważ patrzac na RNI to strach sie bac czy wy macie kierownice czy nie !!!!


po co im kierownica jak nie maja zakretow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: z Wysoka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 15:12  
Cytuj
Ta dyskusja przypomina mi wypowiedź Pani Balcerkowej z Alternatyw 4, po przeprowarzeniu się z Pragi na Ursynów
"Jak człowiek całe życie mieszkał w mieście to się za Chiny do wiochy nie przyzwyczai"
To esencja obrazująca RST!!!!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
777
777
777
Posty: 11
Dołączył: 14 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 20:47  
Cytuj
Są i plusy zimy i padajacego sniegu - chłopy z RNI maja zasypane bolidy i jest nieco spokoju na naszych ulicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xD.
xD.
xD.
Posty: 1
Dołączył: 14 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2010r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Są i plusy zimy i padajacego sniegu - chłopy z RNI maja zasypane bolidy i jest nieco spokoju na naszych ulicach.

W Nisku ulice odśnieżone a w Stalowej Woli breja na drogach.
Wielowieś nie ma nawet własnych służb odśnieżających drogi sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »