NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 »
RNI jedzie do miasta, podróż
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Do Admina skoro usunięto wątek \"RST jedzie na wieś\" to proszę również usunąć te obrażające mieszkańców RNI. Cenzura i monopol na rację RST ma jak za PRL-u!!!!!!!!!!!
\"czy zły to ptak co swoje gniazdo kala, czy ten co mówić o tym nie pozwala\" - C.K. Norwid


korzystaj z funkcji "szukaj" http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=292711

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 21:18  
Cytuj

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 21:26  
Cytuj
A czy są zapisy do zarządu, bo fajnie jest zostać Hardcoremumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 21:29  
Cytuj
Ale będziesz musiał napisać coś gorzej niż mario1. Dasz radę jezyk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Ale będziesz musiał napisać coś gorzej niż mario1. Dasz radę jezyk?


Napisałem Hardcorem a nie ...Kamikazeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 12:13  
Cytuj
Witam
Ja tez coś napisze o kierowcy RNI.
Stałem na ul. Podlesnej Autem ponieważ zwyczajnie nie dojechałem do stacji benzynowej i stałem na światłach awaryjnych
czekając na dowiezienie mi paliwa z pobliskiej stacji Orlen, a tu nagle jedzie idiota na blachach RNI od strony Burgera trąbiąc na mnie zatrzymał się i pukał się w czołoumiech Śmieszna sytuacja dla mnie bo oni nie umieją jeździć naprawdę i mogłem się przekonać na tym.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 13:44  
Cytuj
znowu nie mozna przejsc przez Miasto wielowies wraca do swoich betonowych bunkrow pojechali po dostawy jaj i wracaja z swych rodzinnych stron aby w poniedzialek przesias sie na swe wspaniale rowery

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 14:01  
Cytuj
Też o RNI:
Kilka razy stojąc na przejściu dla pieszych, po przeczytanych wpisach sfrustrowanych RST, spodziewałem się, że nikt mnie nie przepuści na drugą stronę. Ale jakież moje zdziwienie było gdy kierowcy RNI zatrzymują się i pozwalają przejść na drugą stronę ulicy a RST bardzo rzadko, a wręcz nigdy tego nie robią. Najgorsi są taksiarze RST, którzy uważają, że ONI mają zawsze pierwszeństwo, a pieszy to jest taki ćwok, który utrudnia ruch - jeszcze czasem do taksówki chce wsiąść.
Ostatnie zdarzenie było takie, że RNI zatrzymał się aby puścić pieszych, a RST wyprzedził tego kierowcę na przejściu nieomal potrącając nas. Nawet nie zdążyłem wyjąc komórki i nagrać scenkę. W zasadzie to cały czas można by kręcić zajebiste filmy z rejestracjami z całej Polski. Dla tych co chcą polować na łosi polecam wyjazd pod Tesco, Lidla, Kauflanda. Tam dopiero można zobaczyć szacunek jednych do drugich, po prostu miłość bliźniego w katolickim wydaniu - bez względu na rejestrację. Reguła jest taka, że im droższy i większy samochód tym większy łoś.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 17:00  
Cytuj
Herur jak widzisz sytuacje zagrazajaca pieszym jak piszesz lub inna sytuacje wystarczy ze masz jednego swiadka i dzwonisz na policje...zapewniam przypomna mu w jakich miejscach nie wolno wyprzedzac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 21:42  
Cytuj
Zgadza się, sam o tym piszę czasem na forum. Tylko, że w szoku zapamiętałem RST a dalej nic. Aha... Audi to było jakieś stare. Sam widzisz, że z takimi nic się nie da zrobić.
Szczególnie jest to bolesne po powrocie do kraju z UE, gdzie w wielu krajach wystarczy że zbliżysz się do pasów a samochody się zatrzymują: Szwecja, Szwajcaria, Niemcy.
Pozdrawiam

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 02:54  
Cytuj
A bo to kurwy som! pozdrawiam ziomka tomka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 03:50  
Cytuj
CYTAT
Do Admina skoro usunięto wątek \"RST jedzie na wieś\" to proszę również usunąć te obrażające mieszkańców RNI.


Człeniu, zluzuj poślady, może stwórzcie sobie portal 'niżańskie niziny' czy coś w tym rodzaju i tam sobie nakręcajcie jazdę na kierowców z blachami RST. Osobiście spotykam się z szeroko rozumianym buractwem, tylko ze strony ludzi będących obywatelami waszego powiatu[RNI]. Trzy razy przypłaciłbym takie bliskie towarzystwo 'rni' na jezdni pokrzywioną blachą autka, nie z mojej winy. Aczkolwiek wierzę w wasz skill dotyczący prowadzenia samochodów (pamiętamy: kierunkowskazy, patrzymy w lusterka (uważam trzy razy za takie dla was minimum- ludzie, w Stalowej są dwa pasy(!), aha ! Najważniejsze czerwone stoimy - zielone jedziemy)

Pozdrawiam! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
I tak nic nie przebije RNI, który wjeżdżając na rondo z jednym pasem ruchu sygnalizuje wjazd lewym kierunkowskazem jezyk


Gratuluję znajomości zasad ruchu drogowegogood
Właśnie na rondzie włączasz lewy kierunek - nie prawy. Nie skręcasz, a włączasz się do ruchu!!!

Ale co się spodziewać po mistrzach kierownicy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 00:00  
Cytuj
od kiedy ten lewy kierunek trzeba zapodac ? poka mi ten fragment ;] prawko za jajka ?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 00:25  
Cytuj
CYTAT

Gratuluję znajomości zasad ruchu drogowegogood
Właśnie na rondzie włączasz lewy kierunek - nie prawy. Nie skręcasz, a włączasz się do ruchu!!!

Ale co się spodziewać po mistrzach kierownicy??


yyy to chyba była jakaś zmiana w przepisach ruchu drogowego na dniach i jeszcze nie zdążyłam się z nią zapoznać umiech A tak na serio to kierunek na rondku wrzuca się jak się go już opuszcza, co by inni kierowcy czekający w kolejce na wjazd wiedzieli, że mogą się już pchać na rondo. W związku z tym, iż kierunek włącza się przy zjeździe z ronda, jest tylko jedna jedyna opcja kierunku, otóż tą opcją jest prawy kierunkowskaz. W lewo nie da rady zjechać, przynajmniej w Stalowej Woli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 11 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 03:18  
Cytuj
Jeden madrzejszy od drugiego.
Nie ma obowiazku wlaczania lewego kierunku, ale zaleca sie jego wlaczenie!
Na rondach z jednym pasem ruchu co prawda nie jest to, az nad to pomocne, aczkolwiek na rodach dwupasmowych niesamowicie sie to sprawdza.
Masz wtedy wieksza szanse, ze ktos ze srodkowego pasa nie zajedzie Ci drogi skrecajac w prawo.
Sam czasami juz udruchowo wlaczam lewy kierunek wjezdzajac nawet na jednopasmowe rondo (oczywscie zjezdzajac z ronda wlaczam juz prawy).
Uczyli mnie kiedys tego na kursie i mowili: mozna, ale nie trzeba.
Jednak w praktyce przekonalem sie, ze faktycznie poprawia to bezpieczenstwo. Osoba czekajaca na wjazd albo osoba czekajaca na zjazd wie czy ty zjezdzasz czy jedziesz dalej po okregu.
Tyle w temacie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 09:32  
Cytuj
ten trzeci to zazwyczaj najmadrzejszy, ja nigdzie nie napisalem ze jest czy nie ma obowiazku wlaczenia :] nie mow mi jak cie pan uczyl tylko pokaz mi fragment w kodeksie ;-) na rondzie sie smiga tak samo jak na skrzyzowaniach, sygnalizujesz skret i zmiane pasa ruchu o wjezdzie i kierunkach nie ma a przynajmniej jakis czas temu nie bylo nawet slowa :] ja wlaczajac sie do ruchu lewego nie uzywam niby w czym on ma byc pomocny ? przeciez wiadomo ze musze wjechac na rondo jakby nie bylo nad nim nie frune ;]
CYTAT
Osoba czekajaca na wjazd albo osoba czekajaca na zjazd wie czy ty zjezdzasz czy jedziesz dalej po okregu.

jak nie wiem czy dalej jedziesz po okregu jak to nazwales, przeciez zjazd z ronda sie sygnalizuje, czyli jedziesz bez kierunku jedziesz po rondzie :]
prawko za jajka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:36  
Cytuj
czy np. w Lipie , Kraśniku mają tablice RST ?

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:42  
Cytuj
Mają nawet w Skierniewicach jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 19:30  
Cytuj
Niestety ale ostatnio pod TESCO młody kierowca (84r.) w BMW serii 5 nie zatrzymał się na "wazne" i moje auto oberwało w bok. jeszcze się dziwił dlaczego gazu nie dodałem żeby uciec??sciana no ludzie, bez przesady. jak na śniegu dodać gazu i uciec w ciągu 1s jakieś dwa metry żeby nie dostać??nie wiem paranoja!!
nie dopisałem że RNI??
Przepraszam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
czy np. w Lipie , Kraśniku mają tablice RST ?
W Lipie, Zaklikowie i jeszcze trochę dalej w kierunku Krasnika maja RST, natomiast Kraśnik to przeciez woj. lubelskie blachy LKR.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 20:04  
Cytuj
juz wszyscy caly kraj chca miec blachy rst bo to sa fenomeni kierownicy a najlepiej to widac jak wyjada za rogatki tej swojej metropoli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: z Wysoka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 20:20  
Cytuj
Wczoraj byłem w RST. Wyjeżdzałem z podporządkowanej, ale passat z rst zachrzaniaj ostro więc się zatrzymałem ustępując zgodnie z przepisami pierwszeństwa. Oczywiście dał po hamulcach i wrzucił kierunek przy samym skręcie w ulicę z której wyjeżdżałem. Najbardziej ubawił mnie gość bo zaczął rękami machać i kląc pod nosem bo zostawiłem mu trochę mało miejsca do jego skrętu w lewo. A wystarczyło mnie wypuścić lub wcześniej zasygnalizować skręt w lewo i bym wyjechał z podporządkowanej przed nim. Trochę kultury jazdy panowie z blaszkami RST.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
777
777
777
Posty: 11
Dołączył: 14 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 21:04  
Cytuj
dlaczego to RNI wciaz do nas przyjezdza?! czy oni nic u siebie nie maja?
- brak sygnalizacji
- brak zakrętów
- stara żywnośc w sklepach
- brak własnej strony internetowej
- brak dyskotek
- brak mozgu gdy wsiada do samochodu



p.s. - cos maja - słupki drogowe i wrony , ktore Nisku zaracaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 21:25  
Cytuj
sygnalizacji nam nie potrzeba bo znamy przepisy robisz u nas zakupy ze wiesz jaka mamy zywnosc napewno w tesko masz lepsza slupki to chyba pierwsze byly u was a wrony nocuja na waszym wysypisku zakrety zlikwidowalismy zebys bespiecznie dojechal w swoje rodzinne strony naladowal bagaznik i wrocil do swej wielowsi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 22:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »