NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
RNI jedzie do miasta, podróż
~~Krowa
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 19:30  
Cytuj
Przygotowania :

- sprawna nawigacja
- najdłuższa na świecie antena CB
- czyściutka płyta cd na lusterko
- przegląd czy świecą wszelkiego rodzaju kolorowe diody, żarówek pod samochodem , oświetlających tablice rej. , sprykiwacze
- dokręcenie spojlera
- przetarcie z kurzu kapelusza oraz beretki

Trasa :

- spokojna prawie ocierajaca sie o słupki jazda, o dziwo swoim pasem
(p.s. - juz wiecie po co słupki oddzielajace rowerzystów z Niska wracających z zakupów? umiechumiech jezdzili jak po pastwisku wiec im zagrode zrobili )
- za torami szok - jezdnia dwupasmowa oraz sygnalizacja świetlna (nowość)
- jezeli jest pasażerka oczywiście modlitwa aby szczesliwie dojechać
- za światłami rozpędzenie autka aby to miec juz za soba do granic wytrzymałości i jazda szybkim pasem oraz radocha ,ze 10 samochodów zaraz za nim nie może go wyprzedzic a są tuż tuż za jego zderzakiem i chyba z bezsilnosci migają światłami
- kolejny szok i kolejna nowośc - skrzyżowanie bezkolizyjne
- oczywiscie radocha że zepsuta bo tym co do przodu zaswieciło sie zielone a im nie
- znow radocha ze teraz im sie zielone pojawiło a tamci maja czerwone
- start i lekkie zatamowanie ruchu na srodku krzyżówki
- radocha ze ci z przeciwka sie wystraszyli i nie jada

U celu:
Dzieki tej wyprawie co niektorzy zobaczyli z bliska :

- ronda
- wiadukt
- zabudowana hala targowa ( bez wozów z końmi)
- reklamy led
- tesco i tego typu podobne markety
..... tu naprawde nie ma co ogladac a wy przyjezdni sie tak jaracie

Powrót:

- nawigacja
- antena CB
- kilkanascie reklamówek zakupów
- modlitwa jak wyjechac
- wio
- tankowanie w miedzy czasie
- dojazd do celu
- juz na piechote spacer do kościoła podziekować za szczesliwą podróż.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 19:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~kierowiec
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:17  
Cytuj
buhahahahaha :szok:

 
 
 
 
~~pławiak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:19  
Cytuj
idź się utop więśniaku

 
 
 
 
~~Niżak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:33  
Cytuj
Dobre, mozna sie posmiac

 
 
 
 
~~rnii
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:33  
Cytuj
ten idiota opowiada jak sie do stalowej sprowadzal z cala rodzinka i pirwszy raz w zyciu widzial cos wiecej niz kupe gnoju no i po kilku latach stal sie miastowym bywalcem ale co sobote jedzie po jajka na swoje rodzinne zadupie

 
 
 
 
~~qqq
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
ten idiota opowiada jak sie do stalowej sprowadzal z cala rodzinka i pirwszy raz w zyciu widzial cos wiecej niz kupe gnoju no i po kilku latach stal sie miastowym bywalcem ale co sobote jedzie po jajka na swoje rodzinne zadupie




bardzo dobrze powiedziane... tez tak myśle

 
 
 
 
~~psycholog
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
Po tym idealnie do rzeczywistości pasującym opisie zarówno przygotowania auta RNI do podróży jak i opisie trasy i wrażeń wewnętrznych podróżujących w aucie, domniewywuje iż Krowa jest czystej krwi wsiokiem z Niska potluczony

 
 
 
 
~~zatorzak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
idź się utop więśniaku


Pławiak sam jesteś więśniak - Pławo to wieś dechami zabita, miasto Stalowa to ZATORZE uśmiech

 
 
 
 
~~pławiak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
idź się utop więśniaku


Pławiak sam jesteś więśniak - Pławo to wieś dechami zabita, miasto Stalowa to ZATORZE uśmiech


POPATRZ NA TO SWOJE SMUTNE SZARe ZATORZE na którym sami emeryci i na osiedle Pławo i dopiero później się odzywaj pedale

 
 
 
 
~~mii
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:43  
Cytuj
jak ta krowa mieszkala w miescie to stalowej na zadnej mapie jeszcze nie bylo a wiekrzosc jej obecnych mieszkancow z widlami po polach biegala

 
 
 
 
~~hehebut
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:59  
Cytuj
Fajne opowiadanko, punkt dla krowy, nieźle się uśmiałem. Mam paru znajomych z Niska i conajmniej jeden mógłby być bohaterem tej opowieści, ale w Stalowej też tacy są. Nie ma się co na siebie naparzać i uogólniać ,że jak RNI to Ci zawali drogę, jak RST to spoko, a jak Wcośtam to Ci zajedzie drogę wyprzedzi i odjedzie zanim wyklniesz wszystko. Do przemyślenia: "Każde uogólnienie jest niebezpieczne, nawet to!!!" A. Dumas

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:40  
Cytuj
Racja, powieść przednia, nieźle się uśmiałem good
A co do Pława i Zatorza to przestańcie się chłopy gryźć bo Stalowa to zarówno Pławo jak i Zatorze smiech2

 
 
 
 
~~rst rst rst
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 09:42  
Cytuj
Jaką trzeba mieć niską samoocenę, żeby mieszkając w Stalowej wyzywać innych od wieśniaków...

 
 
 
 
~~Columbus
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Jaką trzeba mieć niską samoocenę, żeby mieszkając w Stalowej wyzywać innych od wieśniaków...


Czytając to z daleka, z dużego MIASTA, wyglądacie wszyscy żałośnie. Każdy, kto miał odrobinę oleju w głowie, już dawno stąd uciekł.

 
 
 
 
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 11:51  
Cytuj
krowa masz u mnie piwo za artykuł ok

 
 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 11:54  
Cytuj
Art dobry, usmialem sie niezleumiech Czekam na kolejny tekstok

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lukas
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:40  
Cytuj
ja krowa i reszta wielowsi stalowowolskiej NISKO dano jeszcze istniało przed stalową wola i miało prawa miejskiesmiech2 WY tłunmoki ze wsiów si epoprzeprowadzali i wielcy drajewży Te kałmuki co tak zamulają na drogach to wasze rodziny PSY nie myte hahahaha ale sie gasicie buraki Wyyyyyyyyysciana wracajcie do siebie na kłyżów i rzeczyce WY buraki błahahahahmlotek

 
 
 
 
~~LSD
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
Jaką trzeba mieć niską samoocenę, żeby mieszkając w Stalowej wyzywać innych od wieśniaków...
BRAWO piękne słowa hahahaa

 
 
 
 
~~Kyrie Elejson
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 14:21  
Cytuj
Brak słów...
Jedni mądrzejsi od drugich, a głupota aż razi

 
 
 
 
~~Gordon Shamway
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 14:33  
Cytuj
Co do poziomu niektórych postów to cóż... Ale ja to wprowadziłbym ZAKAZ WJAZDU POJAZDÓW RNI Mając gdzieś polityczną poprawność oni są naprawdę zagrożeniem na naszych drogach

 
 
 
 
~~Kyrie Elejson
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 16:15  
Cytuj
Najlepiej wyzłomujmy wszystkie samochody bo słyszałam, że jak RST jedzie do większego miasta np. Kraków to dzieje się to samo co tu z RNI, mówia na ten temat to samo, więc dajcie sobie d... siana na wstrzymanie. Wszystkich można wrzucić do jednego wora.
Jakoś jeździłam za granicę jeżdżąc na rejestracjach RNI i nie miałam kłopotów, i na autostradach czy to we Wiedniu, chociaż mówią, że tam sieczka`. Jakoś nikt na mnie nie trąbił i nie pospieszał ani światłami nie mrugał po tylnim zderzaku a uprzedzam-w lusterka patrzę. Moim zdaniem to nie ma zasady czy ktoś jest na RNI RST czy KRA, wszędzie są kierowcy dobrzy jak i kierowcy złamasy. Natomiast na temat chwalenia się kto jest lepszym kierowcą przytoczę jedno przysłowie: "Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje."

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej wyzłomujmy wszystkie samochody bo słyszałam, że jak RST jedzie do większego miasta np. Kraków to dzieje się to samo co tu z RNI, mówia na ten temat to samo, więc dajcie sobie d... siana na wstrzymanie. Wszystkich można wrzucić do jednego wora.
Jakoś jeździłam za granicę jeżdżąc na rejestracjach RNI i nie miałam kłopotów, i na autostradach czy to we Wiedniu, chociaż mówią, że tam sieczka`. Jakoś nikt na mnie nie trąbił i nie pospieszał ani światłami nie mrugał po tylnim zderzaku a uprzedzam-w lusterka patrzę. Moim zdaniem to nie ma zasady czy ktoś jest na RNI RST czy KRA, wszędzie są kierowcy dobrzy jak i kierowcy złamasy. Natomiast na temat chwalenia się kto jest lepszym kierowcą przytoczę jedno przysłowie: \\\"Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje.\\\"


Problem lezy niestety gdzie indziej
Polakom brak elementarnej kultury jazdy, co niestety jest pochodna naszego zapoznienia cywilizacyjnego i braku oglady w ogolnosci. W naszym kraju, jesli sie dobrze przyjrzec, to jedynym respektowanym przepisem jest ten o jezdzie prawa strona szosy - i to nie zawsze. Poza tym - wrogosc czterokolowcow wobec rowerow, motocykli i pieszych - kazdy kto mieszka na Okulickiego pewnie pamieta jak trudno bylo przejsc na druga strone przed remontem, teraz zmieniona konstrukcja nie pozwala na takie szalenstwa jakie mialy miejsce wczesniej.
Ponadto prymitywna niechec wobec kierowcow prowadzacych pojazdy na innych \"blachach\" niz wasze - rodem wprost z wioskowych zatargow przed epoka elektryfikacji.
Krotko mowiac, moi drodzy, zostaliscie mentalnie w epoce wozow drabiniastych, wasni o miedze i wrogosci do tych \"zza rzeki\" - dowodem na to jest liczba postow w tym i podobnych watkach.
A teraz mozecie sobie ulzyc i wylac na ten post wiadro pomyj - zycze powodzenia w kontynuowaniu tego, jakze zacnego, tematu.

 
 
 
 
~~Gosia
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:07  
Cytuj
Dobre to co napisałeś.....tak to wyglada klima w tesco nie nadaża z odswiezaniem....myslę że nie jest pominmo to automatyczna bo nie wytrzymało by sie w tesco...

 
 
 
 
~~Radny
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
Co do poziomu niektórych postów to cóż... Ale ja to wprowadziłbym ZAKAZ WJAZDU POJAZDÓW RNI Mając gdzieś polityczną poprawność oni są naprawdę zagrożeniem na naszych drogach


jestem Radnym miasta Stalowa, na następnej Radzie Miasta zapodam tę myśl - która zresztą nie raz się już przewijała w kuluarach - do ogólnego przemyślenia i myślę że moglibyśmy ten projekt przepchnąć do realizacji good
ja w każdym bądź razie jestem za i będę w tej sprawie agitował oraz zbierał podpisy mieszkańców uśmiech

 
 
 
 
~~robotnik
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 06:34  
Cytuj
UWAGA !!! dzisiaj RNI jedzie do Rzeszowa neutralny
powinna się wieczorem relacja z wyjazdu ukazać w wątku potluczony

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »