NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14
RNI jedzie do miasta, podróż
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 08:57  
Cytuj
Kierował kierowca z Niska więc RNi mój drogi good

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 08:57  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 09:13  
Cytuj
Jak to mówi moja znajoma "to pewnie były jakieś zakamuflowane ERNIE" umiech

Bycie ERNIM to chyba w jakimś sensie mentalność za kółkiem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 09:22  
Cytuj
Czasami się tak zdarza że auto stoi długo i wtedy przy pustym parkingu wygląda to inaczej niż wtedy gdy było parkowane. O ile wiem to była sobota a auto stało pare godzin.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 09:31  
Cytuj
Ci z rst to sa wysiedlency RNI, albo co kupili samochod z RST i szkoda im kasy na przerejestrowaniesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 09:33  
Cytuj
eee nie auto moje jest ale kto prowadził nie wiem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 11:34  
Cytuj
Prześledziłam sobie pościk i swoje trzy grosze wtrącę. Być może z jednej strony dziwi mnie ta "wojna" pomiędzy RNI a RST, aczkolwiek przyznać muszę, że być może jest to dziwny zbieg okoliczności, ale samochody z rejestracją RNI potrafią czasami podnieść ciśnienie... Sama miałam w sumie trzy stłuczki, wszystkie z powodu wymuszenia pierwszeństwa przez drugiego kierowcę, w tym dwie z RNI, jedną z RTA, jakiś tam uraz pozostał :] Jednakże wszystko zależy od kierowcy... Niektórych RST też czasami fantazja ponosi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 12:40  
Cytuj
RST RNI TBG łaczmy sie zarumieniony

www.twojslubnisko.dbv.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 05:50  
Cytuj
A wy nadal klocicie sie o te rejestracje. Rejestracje RST maja rowniez mieszkancy Niska jak i Stalowowolanie niżanskie. Nie chodzi o rejestracje tylko o umiejetnosci kierowcy. Wiadomo, ze niektorzy parkuja tam gdzie niewolno. Niestety mentalnosc polskiego kierowcy opiera sie na tym: najszybciej i najblizej. Nie kazdemu niestety to wychodzi.

A co do artykulow portalu SM oraz portalu Pana Rodeckiego... widocznie i "redaktorzy" wkrecili sie w ten temat bo przy 98 % artach o zdarzeniach drogowych jest napisane "[...] na (nazwa powiatu) tablicach rejestracyjnych[...]"

To zaczyna byc smieszne i nudne. Zamiast martwic sie o wlasny tylek to kazdy zaglada innemu... umiech Ot to jest nasza polska natura.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 13:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 19:29  
Cytuj
może już wystarczy.....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 21:04  
Cytuj
Do dzis sie z tegoi smialem ale krew mnie zalala jak dzis wjechalem na parking pod swoim blokiem i pacan z rni zajal 3 jedyne wolne miejsca parkingowe
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Post przeniesiony z watku: http://stalo(...)=610772, nie zakładamy w kolko tych samych tematów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 22:21  
Cytuj
no fakt widząc to zdjecie wstyd mi za mieszkańców Niska ew. powiatu nizanskiego (btw sam jestem z Niska)ale jesli pozwolicie to cos opisze... sam jestem kierowca...ale w piatek jechalem z kolega na blachach rst ( ja jako pasazer) oczywiscie w nisku... dokladniej to ulica 3 maja odcinek skrecajac od kosciola w prawo do ulicy glowackiego... (jak wiadomo dla wtajemniczonych jedyny odcinek ulicy 3 maja ktory jest w tej chwili obecnej dwukierunkowy) grzecnie jedziemy no ale auta stoja i z naprzeciw cos jedzie wiec grzecznie zjad do prawej i czekamy no ale patrzymy jedzie \"jegomosć\" na blachach RST ... zatrzymal sie i puka sie w czółko cos tam poruszając ustami (wnioskuje ze czysta łacina podwórkowa)... nie wytrzymujac krzyknalem do kolegi zajedz mu droge i tak tez sie stalo ...facet wyskoczyl pierwszy niemalze jak do bicia to potem my z z tekstem \"co jest?\"a facet ze jednokierunkowa i cala droga jego ma być... ja mowie \"chodz sie pan przejdziemy 20 metrów dalej do krzyzówki \" (tj krzyżowka 3 maja z mickiewicza)\"jegomość\" ruszyl 4 litery i zobaczyl co jest grane grzecznie przeprosil i za to dla niego szacunekumiech ..... 2 sytuacja jak to RST sie rządzi w nisku analogiczna sytuacja w nisku na ulicy padererwskiego (tam gdzie wiekszosc sklepow w nisku - odcine dowlosnie paromoterowy tj. skrecajac z jednokierunkowej ul. plac wolnosci tam gdzie UGiM skrecajac w lewo do \"głownej\" ulicy wolnosci\" skrecalem w lewo ale naprzeciw jadac od strony stalowej wjechal mi tez jakis RST i musial mnie puscic (normalnie puscil by mnie przez grzecznosc) no ale ze byl sarogant to musial ustami poruszac (tez lacina podejrzewam i specyficzna \"gestykulacja\" ) na 90 % wnioskuje ze gosc tez myslal ze \"cala droga jego\" czyli jednokierunkowa no ale to jakos przebolalem .... 3 sprawa to notoryczna sprawa okolic biedronki w nisku umiech( tej gdzie obok przyjezdzacie na lody do suchojada... przeciez to jest jednokierunkowa no ale wielu sie pcha pod prad ... a jesli juz mam czepiac sie przepisow szczegółowo to dalczego jadac w dobrym kierunku skrecajac w lewo nie zjezdzacie na lewa strone tylko do osi jezdni??????!! 4 sprwa to kwestia parkingu pod drugą biedronka w nisku (tam gdzie dawniej byl plus, teraz jest stacja bliska) szkoda ze nikt z STW nie robi zdjec aut z blachami RST jak stoja na parkingu.... 5 sprawa to okolice zatoki pksu w nisku gdzie ludzie zwlaszcza RST i RLE zastawiaja bramy wjazdowe mieszkancom mimo tego 6 sprawa szpitala w nisku a konkretniej jego parkingu ... też żal są miejsca parkinbgowe no ale glownie RSt sie pcha pod same drzwi wejsciowe tam gdzie stoja karetki...i to juz nie jest smieszne wcale....7 to sprawa parkingu przy urzedzie gminy i miasta sa tam miejsca z koperta - wybaczcie ale glownie widze tam pojazdy RST chodz nie przecze ze RNI tez....8 sprawa okolice stadionu podczas dni niska... RST żal nie szlo kopery zrobic nawet bo rst zajmowalo srednio 1,5 dlugosci auta typu sedan/limuzyna zaokraglajac tj. 2 miejsca parkingowe parkingowe 9 sprawa ulicy rzeszowkiej w nisku (odcinek jednokierunkowy- fakt ciezko tam zaparkowac na tygodniu) RST parkuje na chodnikach tyle ze w sposob kuriozalny 10 sprawa ronda w nisku (jadąc od strony rzeszowa) czesto tam stoja tzw. \"krokodyle\" czyli inspektorzy ... no ale jadac przez wiadukt RST zapierdziela i to równopo czym dojezdzac do ronda widząc panów w zieloych mundurach nagle hamuja i sie \"ślimacza\" 15-25 km /h jakby to drogówka byla ps. i tu mnie ciekawi czy czujecie się jakbyscie prowadzili \"tira\" busa (typu przewóz osób) lub chociaż taxi? bo przeciez osobówki nie zatrzymaja chocby to nawet bylo wyklnięte przez was \"ERNI\" XXXX? to tyle co mialem do powiedzenia... wbrew pozorom komentarz nie mial na celu usprawiedliwic kierowcow RNI zwlaszcza jednego goscia ktory jezdził swego czasu po nisku czarna calibrą po nisku ktora wygladala jak po \"tuningu\" o ile to tak mozna nazwac (wygladalo to jak batmobil - bo ja osobicie nie cierpie opli ale tamto auto koles oszpecil strasznie i dawal \"popis\" nim nie tylko w nisku z tego wiem... za takie RNI jest mi naprawde wstyd... i zeby nie bylo pawko mam 4 lata bite wyjezdzilem do tej pory ok 70 000 km (dla mnie to malo ciagle- 400 000 tez by bylo malo bo mowi sie ze kierowca uczy sie cale zycie , mam prawko A B B+E i C i nie uwazam sie za jakiegos \"mlodego boga\" mimo ze mam 22 lata ale żal mi patrzac na te posty wycelowane przeciw RNI... kto jest z RST z przeyslowiowym \"jajem\" powinien przyznac mi rację... czekam na opinie pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2010r. 22:40  
Cytuj
Kolego wyżej dobrze piszesz. RNI robi cuda w Stalowej, ale RST przyjedzie do Niska lub Rudnika i robi to samo. Według mnie remis. Ani jedni, ani drudzy nie są święci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 01:53  
Cytuj
risto88

z reką na sercu, RNI w wiekszym mieście a RST, conajmniej Rzeszów umiech

o Kraku czy Wawie nie wspomne hahahaaha

jak Boćki kocham kamerę kupię do auta i pokażę jak RNI potrafi sie zachować na ulicy umiech

macie 50% odsetek kupione prawo jazdy !
co widać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
risto88

z reką na sercu, RNI w wiekszym mieście a RST, conajmniej Rzeszów umiech

o Kraku czy Wawie nie wspomne hahahaaha

jak Boćki kocham kamerę kupię do auta i pokażę jak RNI potrafi sie zachować na ulicy umiech

macie 50% odsetek kupione prawo jazdy !
co widać !


Łabiniec-Żugaj L., lek. med. Spec. psychiatra. Gabinet
Księdza Jerzego Popiełuszki 5, Stalowa Wola
15 843 13 38.

Dam Ci dobrą radę. Zgłoś się do pani doktor bo to trzeba leczyć. Zachowujesz się jak arab widzący flagę USA.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 10:31  
Cytuj
Od dziś robię zdjęcia mistrzów kierownicy RST. Już spotykałem tyle kuriozalnych sytuacji z Waszym udziałem, ale zawsze myślałem, a nie ma co sobie zawracać uwagi i nigdy nie chciało mi się wyciągać telefonu żeby zrobić zdjęcie, ale Wam trzeba przemówić do rozumu, bo sami nigdy nie widzicie, albo nie chcecie zauważyć jak sami parkujecie.

Ci co tak najeżdżacie na RNI. Może dostawaliście oklep w Elektryku i jakaś trauma pozostała. Ja wiem, nie jest łatwo żyć w ciągłym strachu przez 4 lata. Ale skoro byliście ciotami, to się dostawało po łbie. Teraz trzeba jakoś odreagować po tych kilku ciężkich latach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 12:00  
Cytuj
nie jestem zwolennikiem takiego podziału który kierowca jest lepszy od drugiego i z której miejscowości pochodzi. Krytykuję zarówno RST jak RNI, bo w obu przypadkach są dziwaki.

Wczoraj wracałem busem z rzeszowskiej uczelni i na światłach przy Bazylice Mniejszej tzw. "duży kościół" samochód OPEL Astra wjechał na chodnik od strony sklepu medycznego i dentysty. Ponieważ długo się czeka na tych światłach dokładnie widziałem co zrobiono. Najwyraźniej skończył się olej i gostek musiał pobiec do Lotosu i kupił butle oleju i jakiś jeszcze płyn. Wlał, zostawił na środku chodnika butelkę i odjechał, ludzie z niedowierzaniem patrzyli co gościu zrobił, pozostawił śmietnik na środku chodnika.

Opel Astra szary RNI 01......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »