NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Galeria City Park- obsługa,
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 20:54  
Cytuj
Narzeka sie na obsluge ale czy wy jako kupujacy tez jestescie bez skazy?Wiadome sa rozni ludzie. Ty idac do danego sklepu jestes wporzadku. Ogladacie, przymierzacie i odkladacie ma sie rozumiec. A ilu jest takich co rozwali sporo ciuchow, urwie cos , pobrudzi, pokreci sie z godzine wiedzac ,ze i tak niekupi itp. Mialem znajomych co pracowali jako obsluga i tez moga powiedziec o ,,Paniusiach '' kupujacych wiele . chytry . Wiec mysle ,ze wszystko dziala w 2 strony ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 20:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Matko co tu się wypisuje :szok:

Prawde!!! Kochana Prawde!!!
Tu nie ma juz mowy o zbiegu okoliczności , czy checi wyłądowania się na forumumiech
To jest czysta forma apelu Klientek sklepu Mohito i nie tylko!!!! o miłe spędzanie czasu na zakupach a nie na widok naburmuszonych panienek o inteligencji i kultury poniżej normy....
Ilośc postów mówi sama za siebie!! To nie przypadekzaklopotany


Kochana...jesli masz z tym problem...nie lepiej powiedziec takiej Pani, że nie odpowiada Ci sposób w jaki podchodzi do takiej czy innej osoby....na forum łatwiej wypisywać a w oczy trudno powiedzieć?
Nie obrażaj nikogo bo to źle świadczy o Tobie a nie o tych paniach....inteligencja to chyba Twój problem a nie ekspedientek z mohito czy innego sklepu.
Co do kultuy tyczy se ona też nas kupujących....Nie sądzisz, że my też zapominam o niej? Bo? Bo jesteśmy tylko ludzmi, albo jako kupujący lubimy mieć nos wyżej grzywki, poniżać panie za kasą bo to tylko marne spredawczyki a ty jesteś kupującym...panem sytuacji...że gdyby nie ty i twoje zakupy i kasa zostawiona to sklep by marnie piszczał a kasjerki razem z nim bo mała wypłata....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 5 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 21:16  
Cytuj
Obsługa w city parku jest w porządku. Tylko ktoś nadwrażliwy może stwierdzić, że jest inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 03:02  
Cytuj
To forum to tragedia. Ludzie czy wy nie macie nic innego do roboty ? Rozumiem ze
Jesteście sfrustrowani własnym życiem ale to nie znaczy ze macie prawo niszczyć
Cudze . To co się tu ostatnio dzieje przechodzi wszelkie granice przyzwoitości
Chciałoby się powiedzieć ...... To nie ludzie to wilki. Dla was wszystko jest złe, nie takie i w innych miastach zawsze jest lepsze. Czy wy nie widzicie ze jedyne czego w tym mieście jest na paczki to bieda... Dajcie żyć właścicielom tych miejskich interesów i ich pracownikom oni maja mnóstwo kłopotów i bez tego co wypisujecie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 10:00  
Cytuj
Jezeli paniusiom tak zle sprzedawac w tych sklepach,to niech sie w fabryce zatrudnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 5 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Jezeli paniusiom tak zle sprzedawac w tych sklepach,to niech sie w fabryce zatrudnia.


Dzisiaj robiłam zakupy w city parku i jakoś "paniusie" nie robiły wrażenia jakby ta praca je męczyła. Przeciwnie! Były miłe i chętne do pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj robiłam zakupy w city parku i jakoś \"paniusie\" nie robiły wrażenia jakby ta praca je męczyła. Przeciwnie! Były miłe i chętne do pomocy.


Pewnie przeczytały forum hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
To forum to tragedia. Ludzie czy wy nie macie nic innego do roboty ? Rozumiem ze
Jesteście sfrustrowani własnym życiem ale to nie znaczy ze macie prawo niszczyć
Cudze . To co się tu ostatnio dzieje przechodzi wszelkie granice przyzwoitości
Chciałoby się powiedzieć ...... To nie ludzie to wilki. Dla was wszystko jest złe, nie takie i w innych miastach zawsze jest lepsze. Czy wy nie widzicie ze jedyne czego w tym mieście jest na paczki to bieda... Dajcie żyć właścicielom tych miejskich interesów i ich pracownikom oni maja mnóstwo kłopotów i bez tego co wypisujecie. Pozdrawiam
\

Forum jest do dyskusji i wyrażania opinii, a skoro może jednak to ktoś przeczytać osobiście i wziąć na serio, to jesteśmy na bardzo dobrej drodze, aby dany problem zmienił się na lepsze.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 00:28  
Cytuj
Jestem klientką galerii City Park, jak i pozostałych (od czasu do czasu) i przyznam, że w żadnym ze sklepów w City Parku nie czułam się źle obsłużona, ani obgadywana. Idę, wybieram towar, mierzę i kupuję bądź szukam czegoś innego.
Wiadomo, nie każdy musi być zadowolony z obsługi w galerii, ale wyrażając swoją opinię chcę zwrócić uwagę na kilka sklepów.
Często kupuję biżuterię w sklepie "Torebki - Biżuteria", czy to dla siebie, czy na prezent. Panie tam pracujące są bardzo uprzejme, zawsze doradzą i podpowiedzą co jest nowością.
To samo dotyczy sklepu z odzieżą na rogu - "Texas", a także "Reserved". Zawsze miła, sympatyczna obsługa. Jestem zadowolona, ale najwęcej satysfakcji przynosi mi kolejna dobrze zakupiona rzecz, a nie to, czy pani w sklepie się do mnie uśmiechnęła, czy też nie :-)

P.S. Nie do wszystkich sklepów chodzę, ale w tych, które wymieniłam jest OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To forum to tragedia. Ludzie czy wy nie macie nic innego do roboty ? Rozumiem ze
Jesteście sfrustrowani własnym życiem ale to nie znaczy ze macie prawo niszczyć
Cudze . To co się tu ostatnio dzieje przechodzi wszelkie granice przyzwoitości
Chciałoby się powiedzieć ...... To nie ludzie to wilki. Dla was wszystko jest złe, nie takie i w innych miastach zawsze jest lepsze. Czy wy nie widzicie ze jedyne czego w tym mieście jest na paczki to bieda... Dajcie żyć właścicielom tych miejskich interesów i ich pracownikom oni maja mnóstwo kłopotów i bez tego co wypisujecie. Pozdrawiam
\\

Forum jest do dyskusji i wyrażania opinii, a skoro może jednak to ktoś przeczytać osobiście i wziąć na serio, to jesteśmy na bardzo dobrej drodze, aby dany problem zmienił się na lepsze.




To podpisz się z imienia i nazwiska oraz gdzie raczysz pracować to znajdziemy problem i u Ciebie i będziemy go zmieniać na lepsze na forum SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 23:25  
Cytuj
W mojej firmie nie ma problemów, a jeżeli będą, to na pewno pojawią się na StalowymMieście i każdy będzie mógł powiedzieć swoje "ale" umiech W takim razie nie rozumiem, może Ty podpiszesz się swoim? Bo masz jakiś problem widocznie potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 11:22  
Cytuj
Pozdrowienia dla Pan z Mohito, ktore byly zajete gadaniem o remontach zamiast zainteresowac sie klientkami. Pewnie dlatego, że ogladalam z kolezanka sukienki z przeceny to nie bylysmy godnymi klientkami dlatego remont i listewki byly wazniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Pozdrowienia dla Pan z Mohito, ktore byly zajete gadaniem o remontach zamiast zainteresowac sie klientkami. Pewnie dlatego, że ogladalam z kolezanka sukienki z przeceny to nie bylysmy godnymi klientkami dlatego remont i listewki byly wazniejsze.


Jak by na to nie patrząc remont jest ważniejszy, zwłaszcza jeśli chodzi o swoje "M" umiech

Dlaczego stajemy się aż tak wygodni, że po przekroczeniu progu sklepu oczekujemy wybuchowego przyjęcia ? czerwony dywan po nasze stopy, lampeczka szampana i ciągły widok uśmiechu w naszą stronę, na twarzach personelu - wtedy było by ok ?

Może zasada przywoływania w chwili kiedy nas coś interesuje, będzie lepszym rozwiązaniem ? a na pewno zdrowszym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 11:40  
Cytuj
To byl dokladnie remont kolzanki, bratowej czy jakiejs innej 5 wody po kisielu dobrze wiem bo panie w ogole sie nie kryly. Jak najbardziej mozna "przywolac" tylko, ze ja ogladalam sukienki z wyprzedazy i nawet nie wiedzialam z ktorego modelu jaki rozmiar jeszcze jest dostepny wiec niezly sajgon tam byl. A jak mialam niby przywolac? Wtracac sie w rozmowe przeciez nie bede bo to niekulturalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Jak najbardziej mozna "przywolac" tylko, ze ja ogladalam sukienki z wyprzedazy i nawet nie wiedzialam z ktorego modelu jaki rozmiar jeszcze jest dostepny wiec niezly sajgon tam byl. A jak mialam niby przywolac? Wtracac sie w rozmowe przeciez nie bede bo to niekulturalne.


Pomińmy kwestie u kogo się remontuje umiech oraz gdzie co leży, bo to często właściciel decyduje a nie sprzedawca.

Wyjaśnijmy problem przywoływania. Faktycznie nie kulturalnie jest wchodzić komuś w zdanie ale są pewne wyjątki. Rozmowa personelu sklepu do nich należy, Ty jako klient masz prawo skorzystać z pomocy osób tam pracujących.

Jak miałaś przywołać ? Są różne sposoby np:"Eeee! chono tu" ale nie polecam, bo możesz zostać nie zrozumiana. Zapewne skuteczniejsza i trafna metoda to: "Przepraszam ( to odnośnie przerwania kwestii "jakie listewki" oraz wchodzenia w zdanie) czy mogła by mi Pani pomóc" Obstawiam,że zostaniesz zrozumiana i stosownie obsłużona.

Skorzystanie z tej metody zaowocuje spokojniejszym dniem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 12:01  
Cytuj
A ja tam wolę jak nikt do mnie nie podbiega i na siłę mi "służy", jak czegoś potrzebuję konkretnie to wtedy poproszę o pomoc i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by mi w czymś Panie nie pomogły. Chyba nie mają zakazu rozmowy miedzy sobą w czasie pracy? Z drugiej strony ja bym się źle czuła jak w momencie gdy wchodzę do sklepu wszelkie rozmowy milkną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 14:47  
Cytuj
Witam,

Do Modżajto nie chodzę bo to nie ta płeć.
Ale jeżeli już znalazłem taki temat, to wrzucę swoje 3 grosze.

Chodzi konkretnie o obsługę w tej całej kawiarni.
Nie wiem czy lokal jest tych Pań, które tam pracują czy co, ale ich miny wiecznie niezadowolone, z obliczem, z ktorego można wyczytać : " po coś tu przylazł, czemu do mnie mówisz, czemu coś zamawiasz, daj mi spokój, ja tu nie pracuję.".

Gdyby nie fakt, że mają na prawdę dobrze rzeczy (przynajmniej moje kubki smakowe mówią, że jest spoko), to wizyty tam zaprzestałbym w 5 minut.

Do tego dochodzi to, że jest to (jak na mój gust oczywiście) jedyna sensowna kawiarnia w STW. (chyba Panie własnie z tego zdają sobie sprawę, stąd podejście do klienta: co bym nie zrobiła, to i tak wrócisz bo konkurencji nie ma).

Pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 14:58  
Cytuj
CYTAT

Chodzi konkretnie o obsługę w tej całej kawiarni.
Nie wiem czy lokal jest tych Pań, które tam pracują czy co, ale ich miny wiecznie niezadowolone, z obliczem, z którego można wyczytać : " po coś tu przylazł, czemu do mnie mówisz, czemu coś zamawiasz, daj mi spokój, ja tu nie pracuję.".


Racja, mam to samo odczucie. Szczególnie jedna, taka czarna, jak spojrzy to aż chcesz ja przeprosić że coś chcesz smiech2

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Do Modżajto nie chodzę bo to nie ta płeć.
Ale jeżeli już znalazłem taki temat, to wrzucę swoje 3 grosze.

Chodzi konkretnie o obsługę w tej całej kawiarni.
Nie wiem czy lokal jest tych Pań, które tam pracują czy co, ale ich miny wiecznie niezadowolone, z obliczem, z ktorego można wyczytać : " po coś tu przylazł, czemu do mnie mówisz, czemu coś zamawiasz, daj mi spokój, ja tu nie pracuję.".

Gdyby nie fakt, że mają na prawdę dobrze rzeczy (przynajmniej moje kubki smakowe mówią, że jest spoko), to wizyty tam zaprzestałbym w 5 minut.

Do tego dochodzi to, że jest to (jak na mój gust oczywiście) jedyna sensowna kawiarnia w STW. (chyba Panie własnie z tego zdają sobie sprawę, stąd podejście do klienta: co bym nie zrobiła, to i tak wrócisz bo konkurencji nie ma).

Pozdrawiam


W 100% się zgadzam z opinią na temat obsługi Kawiarni, Panie robią łaskę, że Cię obsługują, a w Mohito fajne dziewczyny, zawsze pomocne i uśmiechnięte, chodzę tam bardzo często i nigdy nie byłam źle obsłużonagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »