NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Galeria City Park- obsługa,
Posty: 17
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:47  
Cytuj
sellena
w ktorym z tych sklepow pracujesz??umiech
nie widze w twojej wypowiedzi nic na temat?? zapomnialas jaki byl temat? obsluga w city park? masz jakies spostrzezenia? jesli nie to raczej nie rób wywodów kto gdzie z kim jak i po co!!!
a moze te dziewczyny nie sa ani na bezrobociu ani nie sa malo wydajne w pracy? ma to jakies zanczenie skoro maja cos do powiedzenia na zalozony temat!!!!!???? nie sądzesciana
na temat kochana na temat!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:52  
Cytuj
ja osobiście też nie czuję się za dobrze w MOHITO
począwszy od tego że na wstępie cię lustrują, to potem masz wrażenie że cię obgaduja.
ponadto mam wrażenie, że jestem ignorowana przez damy z obsługi. wolą podejść do Pani elegancko ubranej i jej nadskakiwać, a na moje pytania zbędnie odpowiadają (pytania dotyczą rozmiaru) - być może to wina tego że na zakupy najczęściej chodzę w adidasach i i dresowych bluzach - bo tak lubię(ale na codzień ubieram się do pracy elegancko - bo tak muszę)

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
sellena
w ktorym z tych sklepow pracujesz??umiech


kotek82


troszkę za dużo mam lat, aby ktos chciał mnie tam przyjąć do pracy.
Natomiast gdy napisałam, że w zadnym z tych sklepów nie zostałam źle potraktowana, i że obsługa w Stalowej Woli nie odbiega od tej w innych miastach (w których również robię zakupy), zostałam posądząna o tolerowanie chamstwa i wulgaryzmu!!!

Otóż nie toleruję, wystarczy przeczytać zamieszczone tutaj posty( wypudrowane lalunie, niewykształcone pindy, itp,itd)
Widać,że nie mozna zamieszczać tutaj pozytywnych treści, nawet gdy moja opinia nie pokrywa sie z innymi. Nie takie sa założenia forum.....
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 23:18  
Cytuj
I Love Reserved. !!!!!!!!!!!!!!!!!
Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy capslockiem.



http://klops(...)ops4074/

dla pan prowadzących ich "APELE" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 08:42  
Cytuj
Echhhhhhhhhhh
Chyba nie ma wyjścia, chyba musze zwymiotować w przymierzalni, może wtedy Panie zajmą się czymś pożytecznym i będą w końcu wydajne w pracy
To tylko dla ich dobrapotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 11:51  
Cytuj
Nie stresujecie sie na pewno was nie obgaduja Przecież maja odrobine kultury i zrobią to jak juz wyjdziecie ze sklepu. umiech
Więc jeśli nadal macie wrażenie ,że o kims gadaja to na pewno o tej klientce która własnie ze sklepu wyszła

Niech gadaj ,tyle maja rozrywiki bidule .Tyle godzin na nogach za marne pieniądze musza wciskać chłam.pewnie zazdrozcza ,że mozecie sobie spokojnie spacerwacpo galerii podczas gdy one tkwia tak 9 godzin dzien w dzień i innego życia nie maja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 19:22  
Cytuj
W skrócie: ostatnio byłam w poszukiwaniu spodni, weszłam do TOP SECRET i jedna z Pań tak mnie zmierzyła i rzuciła spojrzenie, że aż odechciało się oglądać asortyment natomiast w MONCLER bardzo ale to bardzo miła obsługa.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 07:16  
Cytuj
Wczoraj, ok.9.40 podjechałem pod City Park ,gdzie zostawiłem samochód na parkingu.
Po pieciu minutach chciałem wyjechać obok Getin Banku,kiedy okazało się że szlaban z wyjazdu jest opuszczony i zamknięty na kłódkę.
Zawracam i okazuje się, że od strony wjazdu szlaban także jest opuszczony.sciana
Przez jakieś 10 minut staliśmy nie mogąc tak wjechać jak i wyjechać.Epitetów które "poleciały"pod adresem geniusza,autora tego pomysłu,powtarzał nie będę.Zostało mi tylko 2 ostrzeżenia a "panna_pina"mająca wysublimowany zmysł estetyki słownej, mogłaby dostać zawału.potluczony
Pozdrowienia dla idioty,pracownika ochrony City Parku, który zamknął szlabany.Nie miał odwagi się pokazać i pilotem otworzył jeden z nich.
Nie był to pierwszy taki przypadek.zaklopotany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 08:01  
Cytuj
City park jest czynny od 10. Po co zostawiles auto na parkingu o 9 40? Chciales sobie szybko zalatwic jakas sprawe na hali? Sory memory to jest teren prywatny. Wjezdzajac widziales znak wiec wiedziales na co sie decydujesz. Bardzo dobrze ze takie sytuacje sie powtarzaja inaczej ludzie z pobliskich blokow robiliby sobie calodobowe parkingijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
City park jest czynny od 10. Po co zostawiles auto na parkingu o 9 40? Chciales sobie szybko zalatwic jakas sprawe na hali? Sory memory to jest teren prywatny. Wjezdzajac widziales znak wiec wiedziales na co sie decydujesz. Bardzo dobrze ze takie sytuacje sie powtarzaja inaczej ludzie z pobliskich blokow robiliby sobie calodobowe parkingijezyk

Szlaban był otwarty,więc wjechałem.Nie przypominam sobie, aby była tam tabliczka że wjazd jest od 10-tej.(sklepy czynne są chyba od 9-tej-zresztą, nigdy w środku nie byłem).
Wychodzi na to że wpuszczają samochody, aby potem kierujących przetrzymać do chwili otwarcia City Parku?Sprytne.smiech2
Co do oznaczeń.
Znaki informują o ruchu jednokierunkowym.Nie myślałem,że decydując się na wjazd tam,muszę się liczyć z jakimkolwiek ryzykiem"pozbawienia mnie swobody".To straszne.Następnym razem trzy razy pomyślę nim tam zaparkuję samochód.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Swięta racja!!!!!!!!Swięta racja!!!!!!! MOHITO!!!!
Co za babsztyle tam pacują!!! wytapetowane zołzy!!!!! Pozwalniac ich wszystkie!!!!!!!!
Ja nie tego nie rozumiem w dzisiejszych czasach kiedy trzeba walczyć o Klienta wszystkimi możliwymi sposabami a szczegolnie miła obsługa, tak żeby sie chciało wracać do tego sklepu jak można trzymac takie PINDY!!!!! wredne, nie uśmiechniete, beszczelne!!!!
Żygac mi sie chce jak mam tam wejść!!!! Bllllleeeeeeeee Mam nadzieje ze osoba dpowiedzialna za zatrudnianie takich wredot sie opamieta!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
City park jest czynny od 10. Po co zostawiles auto na parkingu o 9 40? Chciales sobie szybko zalatwic jakas sprawe na hali? Sory memory to jest teren prywatny. Wjezdzajac widziales znak wiec wiedziales na co sie decydujesz. Bardzo dobrze ze takie sytuacje sie powtarzaja inaczej ludzie z pobliskich blokow robiliby sobie calodobowe parkingijezyk

CYTAT
Szlaban był otwarty,więc wjechałem.Nie przypominam sobie, aby była tam tabliczka że wjazd jest od 10-tej.(sklepy czynne są chyba od 9-tej-zresztą, nigdy w środku nie byłem).
Wychodzi na to że wpuszczają samochody, aby potem kierujących przetrzymać do chwili otwarcia City Parku?Sprytne.smiech2
Co do oznaczeń.
Znaki informują o ruchu jednokierunkowym.Nie myślałem,że decydując się na wjazd tam,muszę się liczyć z jakimkolwiek ryzykiem\"pozbawienia mnie swobody\".To straszne.Następnym razem trzy razy pomyślę nim tam zaparkuję samochód.sciana


Wystarczy ze jest tabliczka parking dla klientow oraz teren prywatny. Jak ja otworze brame na moje podworko to wjedziesz bo bylo otwarte? Klientem nie byles bo otwarte od 10 wiec stul paszcze,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 11:46  
Cytuj
ale narzekacie masakra..... na rynku u czarnych i taniej i tam patrzą na wszystkich jak na potencjalnych klientów a nie złodziej. Przyszło by wam dopłacać co miesiąc za skradzione chichy, kosmetyki itd to byście zdanie zmieniłyjezyk oczywiście chodzi mi o to patrzenie na ręcejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
[Wystarczy ze jest tabliczka parking dla klientow oraz teren prywatny. Jak ja otworze brame na moje podworko to wjedziesz bo bylo otwarte? Klientem nie byles bo otwarte od 10 wiec stul paszcze,


To nic że parking jest prywatny.Mogłem wjechać jako potencjalny klient.Nie jest napisane, że parkować mogę jedynie na czas zakupów w City Parku i tylko tam.Podjeżdżając pod sklep nie muszę wiedzieć w jakich godzinach jest czynny.
Zobaczyłem,że jest zamknięte,nie mogłem czekać i chciałem wyjechać...Logiczne czy zbyt trudne do zrozumienia?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 20:44  
Cytuj
Dziś była w Mohito i zwracałam uwagę na pani, bo jak mówicie niby są niemiłe i obgadują. Heh, jakoś dla mnie były nawet miłe gdy prosiłam kilka razy o poszukanie danego rozmiaru.
Może trafiłam akurat na inne panie albo miały lepszy dzień i humor.
Bo w to,że przeczytały to na forum i postanowiły być milsze nie uwierzę ;p

Także życzę wszystkim udanych i miłych zakupów w każdym sklepie.3m sie

A co do tego obgadywania to fakt nie powinny tak na oczach ale cóż widocznie taka natura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 21:17  
Cytuj
Jak klientki (paniusie) sa wredne i uwazaja sie za lepsze to i pracownica powinna byc dla takiej klientki wrednajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 11:21  
Cytuj
Raz w tygodniu jestem w Mochito w Stalowej Woli i często tylko po to, żeby obejrzeć nowości. Nigdy nie przytrafiło mi się żebym była nie miło obsłużona, wręcz przeciwnie. Dziewczyny, które tam pracują są miłe i sympatyczne, potrafią doradzić nie wciskając przy tym na siłę, a nawet czasem odradzą jak widzą że coś źle leżyumiechCzasem zdarza mi się wyjechać na zakupy do większego miasta, ale zazwyczaj wracam nie zadowolona, po czym udaję się do City Parku i właśnie tam kupuję to czego szukałamumiechMyślę, że też dlatego, że właśnie dziewczyny potrafią pomóc w zakupach niezdecydowanym klientką. Nie rozumiem zakompleksionych osób, które czepiają się obsługi w sklepach w City Parkunie wiem Dla mnie są OKgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Ja otóż jestem zawiedziona obsługą z mrówki a konkretnie na panią w czarnych krótkich włosach!! Obchodzi ją żeby tylko coś sprzedać a nie zadowolenie klientek wcisneła mi ostatnio spodnie przymierzyłam pytałam ją o rade to usłyszałam \" Ten rozmiar idealnie na pani wygląda gdyby pani wzieła rozmiar większy nie byłoby takiego efektu\" jak sie okazało innego rozmiaru już nie było . Kupiłam pokazałam się w domu to cała rodzina mnie wyśmiałam więcej tam nie pójde do tej oszustki !


Hahahahah padłam. good
A skad wiesz ze innego rozmairu nie bylo? Pytalas przy mierzeniu czy wrocilas z awanturą do tej "oszustki"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Ja otóż jestem zawiedziona obsługą z mrówki a konkretnie na panią w czarnych krótkich włosach!! Obchodzi ją żeby tylko coś sprzedać a nie zadowolenie klientek wcisneła mi ostatnio spodnie przymierzyłam pytałam ją o rade to usłyszałam \" Ten rozmiar idealnie na pani wygląda gdyby pani wzieła rozmiar większy nie byłoby takiego efektu\" jak sie okazało innego rozmiaru już nie było . Kupiłam pokazałam się w domu to cała rodzina mnie wyśmiałam więcej tam nie pójde do tej oszustki !


Wiesz może od czego są lustra w przymierzalniach ?
Jak już idziesz na zakupy to nie zapomnij zabrać ze sobą gustu, a najlepiej dobrej koleżanki.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 13:21  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
konto firana05 - rozdwojenie jaźni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 13:37  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
konto firana05 - proponuje wizytę u specjalisty..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 14:06  
Cytuj
Nie łatwiej po prostu odmówić "pomocy", a nie uciekać, albo czekać jak kogoś innego zacznie dręczyć? Ja zawsze jej odmawiam, ile razy tam jestem.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 14:33  
Cytuj
Pani - firano, patuno, afrodyto... Zanim zaczniesz coś skrobać z kilku kont to chociaż zmień styl. Brak zasad interpunkcji, ten sam styl pisania, akurat pierwszy komentarz w tym wątku i wszystkie wpisy w jednej godzinie, głupiego szukasz dziewczynko?

Przyznam się, że Mrówkę odwiedzam, ale tylko tą na Przemysłowej umiech Natomiast to co napisałaś wygląda jak próba zemsty za próbę "uwodzenia" męża ;) potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 16:23  
Cytuj
Pousuwałem. dziwni ludzie srylion kont zakładają

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 20:08  
Cytuj
Siedzą i dziwy prawią... Zamiast siedzieć na forum i biadolić jak to jest be, w tym czy tamtym sklepie...jeśli jesteś niezadowolony z obsługi to powiedz to tej osobie...na forum pod nickiem łatwo wypominać i krytykować kogoś...prosto w oczy powiedzieć już trudniej!

Pracuję w sklepie kosmetycznym (w Rozwadowie)i różni ludzie do niego przychodzą...kultura musi byc po obu stronach ... Mam sytuacje gdzie dziennie przyjdzie kilku takich ludzi co do cna zjedzą nerwy...a człowiek tylko człowiekiem...Siedzisz od rana do wieczora w pracy i starasz się doradzić, choć czasem siły brak....

To nie jest tak, że pracując w sklepie tylko stoisz i ładnie wyglądasz... to jeden z wielu wymogów właściciela...a gdzie reszta. Ty jako pracownik odpowiadasz za sklep i za jego zawartość... jeśli wchodzi ktoś do sklepu masz za zadanie udzielić mu porady jeśli tego chce a jednocześnie musisz pilnować aby to co ogląda przypadkowo nie trafiło do jego torby (bo są i tacy), i żadna kamera czy czujniki w pewnych sytuacjach nie są w stanie wychwycić takich chwil! A kto wykłada kase za nieobecny towar...pracownik....a ile miesięcznie jest takich sytuacji...kilka, kilkanaście...więc jeśli taki pracownik dostanie marną wypłate odliczy z niej wydatki za zniknięcie towaru .... wliczy w to b.dobry wygląd za którym idą wydatki typu ubrania itd. bo szef tego wymaga...bo sprzedawcy wygląd jest ważny i się nie oszukujmy....to wiele nie zostaje!
Pracownik sam z siebie nie wymyśla sobie obserwowania ludzi w sklepie bo tak chce....niestety tego wymaga pracodawca!
Co do obgadywania...to hmmm.....jak możecie pisać, że ktoś Was obgaduje skoro nie słyszycie co tak naprawdę taka Pani z drugą mówią...to są Wasze prypuszczenia które zamieniacie w oskarżenia...ja pracując w sklepie też często czuję wzrok wchodzących dziewczyn które coś mówią do siebie ale nie wybiegam z myślą, że mnie obgadują! Chore.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »