NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Galeria City Park- obsługa,
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 23:02  
Cytuj
Ja tez jestem kobieta ale mam zdanie jak mariuszstalowa, poniewaz marudzicie. Niepowiedza jak się w czyms wyglada zle, bo nic nie mowia, powiedza to tez zle bo mowia niby wedlug wlasnego gustu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 23:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 23:34  
Cytuj
mysia to akurat wiem, problem w tym, że powiedziały że sprzedać jej nie mogą bo trzymają dla kogoś innego. Kiedy ktoś inny jej nie kupił i ja miałam ją kupić tez nie mogłam tego zrobić, z nie wiadomo jakich powodów. Byłam również po zmianie wystawy, kiedy sukienka powinna być już dostępna. Jednak nic z tego. Wybacz ale skoro niby trzymały ją dla kogoś innego i jeśli ten ktoś nawalił to mogły i przetrzymać dla mnie, jeśli pokazywałam się u nich zawsze kiedy mówiły że jest szansa na zakup sukienki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 23:51  
Cytuj
Po to też jest ten temat, żeby pomarudzić umiech Nie chcecie czytać naszych postów - nie czytajcie, wypowiedzcie się na temat i już good Mieliśmy chyba w założeniach dzielić się opiniami, a nie spekulować na temat kto marudzi air kiss

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 08:39  
Cytuj
Swięta racja!!!!!!!!Swięta racja!!!!!!! MOHITO!!!!
Co za babsztyle tam pacują!!! wytapetowane zołzy!!!!! Pozwalniac ich wszystkie!!!!!!!!
Ja nie tego nie rozumiem w dzisiejszych czasach kiedy trzeba walczyć o Klienta wszystkimi możliwymi sposabami a szczegolnie miła obsługa, tak żeby sie chciało wracać do tego sklepu jak można trzymac takie PINDY!!!!! wredne, nie uśmiechniete, beszczelne!!!!
Żygac mi sie chce jak mam tam wejść!!!! Bllllleeeeeeeee Mam nadzieje ze osoba dpowiedzialna za zatrudnianie takich wredot sie opamieta!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 08:54  
Cytuj
taaaaa oj racja racja
bo jak ktoś wchodzi i nie ma już na sobie super cicuhów i makijażu a przede wszystkim rozmiaru XS to z góry jest skazany na nie miłą obsługę!! A pogardliwe spojrzenia i szeptanie za plecami tych "pań" tam pracujących napewno nie zachęcają do zakupów!!!
Wymienić kadrę na nowąąąąąąąąą!!!!!!!!!!! jeeeeeeeegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
gargamel naucz się czytać nie napisałam, że mnie nie stać tylko: \"nie każdego stać\"

ja jestem co weekend w Rzeszowie, raz na miesiąc w Krakowie, więc mnie to rybka. Aczkolwiek pomieszkując w tym mieście wychodząc od czasu do czasu do tej galerii chciałabym być miło obsłużona ;-)


Umiem czytać, dzięki za troskę chytry
To Ty masz problemy ze zrozumieniem pewnej zależności.
Mianowicie dla mnie jest totalnym debilizmem kupowanie ciuchów w galeriach (bo o tym tu piszemy) i nie posiadaniem 20zł na bilety.
Wolałbym zrezygnować z jednego t-shirtu, tak szmacianych marek jak Cropp, Diverse - chociąż wierzyć mi sie nie chcę, że mają tam t-shirty po 20zł i w zamian za to pojechać do Rzeszowa.
No ale cóż, młodzi mają teraz na szlugi, %, imprezy...ale na bilet nie.

Ps. Poza tym, miło ,że się wypowiadasz za innych.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 11:46  
Cytuj
Tak Tak!!!!
A ta Czarna Pani z duża ilościa pudru na buzi to za miła nie jest!!!!!
Hmmmmm dlaczego???? może ktos ją w żyiu skrzywdził????mlotek

Tak sobie myśle i nie daje mi to spokoju!!!! Jak zrobić żeby to trafiło do tych Pań, żeby sie dowiedziały że jest taki temat na stalowymmieście???? Może to jakoś trafi do tych Lalek?????
Moze da im do myślenia?????
hmmmmm tylko jak to zrobic???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 15:07  
Cytuj
podrzucmy im karteczke, z informacją zeby zaglądneły na forum stalowego miasta, na wątek pod tytułem : galeria city park. hihi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 15:32  
Cytuj
He He Dobre dobre
Tylko kto to zrobi są jacyś chętni?????????good
Jak juz pisałam ja jak mam tam iść to mi się wymiotować chce!!!
Ale czekamy na ochotników którzy przypadkiem konspiracyjnie podrzucą karteczke!!!!!air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 15:50  
Cytuj
jak bede wychodzic to PRZYPADKIEM zostawie w przymierzalni uśmiech albo wypadnie mi z kieszeni smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 16:55  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjete normy etyczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 17:09  
Cytuj
Kuba92, pustaków jest ponad 15 rodzajów, ale niestety, głupich jeszcze nie wynaleziono, skoro jesteś taki mądry, to pewnie będziesz jego wynalazcą. mlotek

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 18:52  
Cytuj
Prawda jest ze klienty wchodzacy do w/wymienionych sklepów jest przeslwietlany z góry na dół czy warto pokazywac jakies nowosci? czy warto doradzac? czy po prostu nie warto interesowac sie bo to plebs który sie zaplatał w firmowym sklepie ! ale jak juz sie zdarzy ze kilka razy zostawisz u nich kase to nastepne wejscie wow od drzwi cie beda prowadziły w ciekawe "rejony" sklepu a i promocja sie zdarza umiech Ludzie w tych sklepach pracuja dziewoje magisterki kuły 4-5 lat a teraz co za lada najnizsza krajowa i wyzywaja swoje frustracje na bogu ducha winnych klientkach.Pozdrówka dla wszystkich magisterek na kasach i w butikach umiech)) a zostawcie wreszcie tych utyranych rodziców ruszcie wygodne tyłki w Polske poszukajcie pracy w duzym miescie a nie przy cycu mamy i taty bo tanio i wygodnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 21:55  
Cytuj
W sumie to nie wiem co jest gorsze. Grubsza Pani w sklepie UPS , która jest wiecznie jakaś niezadowolona, bądź też Pani z wielką fryzurą w butiku Mrówka??? W obydwu z tych przypadkach od wejścia człowiek jest atakowany tekstem " w czym mogę pomóc", "czy coś podać"!Nie wspomnę już o tym , iż nawet jeśli już się coś uda przymierzyć, to Pani zapewnia nas o tym , że wyglądamy w tym REWELACYJNIE, chociaż w lustrze widzę ,że tak nie jest!!!! Rozumiem, Pani chce za wszelką cenę coś sprzedać.....hmmm. Ale ,aż tak????? Ja osobiście wolę sklepy w których mogę sobie sama coś wyszukać , oglądnąć, w razie potrzeby poprosiś Panią o pomoc. Tak jak w Reserved, Mohito czy też House. Co do Top Secret , to nie wiem jak tam jest , poniewaz nie robię tam zakupów. Robię zakupy w różnych miastach i obsługa tych sklepów nie odbiega od obsługi w City Parku. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonychumiech))))))))

CYTAT
czy tylko ja mam mieszane uczucia wchodzac do niektorych sklepow w galerii pt. CITY PARK? mam na mysli pracujace tam mlode dziwoje, które czasem zachowuja sie jakby obsługiwaly plebs i czają od stop do glow wchodzacych klientow do sklepu. Drogi personelu, szczegolnie sklepu Reserved oraz Mohito, to ze macie super ciuszki z waszych macierzystych zakladow pracy, czesto kupione pewnie po wczensiejszym odlozeniu, nie znaczy ze jestescie lepsze, od \"MOTLOCHU\" przychodzącego na zakupy. Niestety, ale z takimi opiniami, bycia pod ostrzałem przechadzając się po w/wym sklepach, spotkalam sie niejednokrotnie. Niejednokrotnie takze zdarzało mi sie mijać personel, ktory szeptal cos miedzy soba i chichrał, przez co czułam sie jakbym to ja byla obiektem jakichs kpin. Pozdrawiam Panie z Top Secret, które tworzą przyjazną atmosferę i nie sprawiają wrazenia sfochowanych i naburmuszonych PAŃĆ, przy ktorych klient krepuje sie o cokolwiek zapytac albo w ogole wejsc do sklepu czy przymierzalni.



czy masz jakis problem z samooceną?????????? ja wchodząc do sklepu nie zastanawiam sie , czy ktoś z personelu mnie właśnie obgaduje, czy nie.Ogólnie rzecz biorąc mam to w dalekim poważaniu, ponieważ osoby które miałby podobno mnie "obgadywać" nie są moimi znajomymi, więc ich opinia mnie nie rusza w żaden sposób! W ogóle paradoksem jest takie myślenie!!!!! Chodzi właśnie o to ,że NIE JESTEŚ BOGIEM, aby każdy zwracał na ciebie uwagę, hahahah


Moderowano przez: panna_pina
Nie dublujemy swoich postów. Kiedy chcesz cos dodać użyj funkcji "edytuj".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 22:12  
Cytuj
Sellena nie przesadzaj. Jak można nie zwracać uwagi na coś co jest robione w tak chamski i bezczelny sposób. Może Ciebie to nie rusza bo jesteś już przyzwyczajona do tego, że tak cię obsługują.Jednak obsługa powinna być na nieco wyższym poziomie. Chodzi o to żeby przyciągnąć klienta a nie robić wszystko żeby go zniechęcić do zakupów. Dla większości kobiet jest to nie tyle co stresujące co wkurzające jeśli jakieś pindzie na twój widok maja niezły ubaw za ladą. A co gorsza jeśli w sklepie są tylko dwie klientki. Nawet nie można spokojnie niczego obejrzeć bo albo szepczą coś między sobą patrząc przy tym na klienta, albo obserwują cię jak złodzieja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 00:55  
Cytuj
moderator pinia. nie nadużywaj swoich uprawnień i nie kasuj sensownych wypowiedzi..nikogo nie obrazam. panie z postów wystawiają sobie same sobie laurkę . przecież to jest żałosne. Cytuję " ta ekspedientka ma za dużo pudru , te dwie są na "farbach" . tamte nie powiedziały dzień dobry, inne skubane się śmieją == pewnie z klientek = no ku,,a żałosne.Autorki tychwypowiedzi to Pustaki , po prostu zwykłe beznadziejnie głupie pustaki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:26  
Cytuj
Wnosze Postulat!!!!
Zwolnić Panie z Mohito!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:33  
Cytuj
kuba92 i kogo ty nazywasz pustakiem? z twoich wypowiedzi można wywnioskować, że sam nim jesteś skoro nie rozumiesz sensu naszych wypowiedzi. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem i choć chwilę pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie aż tak nie boli więc warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:41  
Cytuj
Kuba92 ------ to na bank jedna z tych Mohitowych pań
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:45  
Cytuj
Matko co tu się wypisuje :szok:

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:56  
Cytuj
"czy masz jakis problem z samooceną?????????? ja wchodząc do sklepu nie zastanawiam sie , czy ktoś z personelu mnie właśnie obgaduje, czy nie.Ogólnie rzecz biorąc mam to w dalekim poważaniu, ponieważ osoby które miałby podobno mnie \"obgadywać\" nie są moimi znajomymi, więc ich opinia mnie nie rusza w żaden sposób! W ogóle paradoksem jest takie myślenie!!!!! Chodzi właśnie o to ,że NIE JESTEŚ BOGIEM, aby każdy zwracał na ciebie uwagę, hahahah"


moja samoocena jest na poziomie zaje*istym. i nie ma nia wplywu obgadywanie mnie przez te pindzie. chodzi o jakosc obslugi w tych sklepach i o wywyzszanie sie tych lalun nad klientem. to te panie maja problem z samoocena, ze musza ja sobie podbic patrzac z pogarda na ubrane gorzej od nich klientki. co do mojego nicku, to jest jeszcze bardziej zaje*istą niz moja samooocena, ironią! swiadczy o tym chociazby sama forma zapisu. no coz, uzywanie mozgu nie boli. pozdrawiam.mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Matko co tu się wypisuje :szok:

Prawde!!! Kochana Prawde!!!
Tu nie ma juz mowy o zbiegu okoliczności , czy checi wyłądowania się na forumumiech
To jest czysta forma apelu Klientek sklepu Mohito i nie tylko!!!! o miłe spędzanie czasu na zakupach a nie na widok naburmuszonych panienek o inteligencji i kultury poniżej normy....
Ilośc postów mówi sama za siebie!! To nie przypadekzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 09:12  
Cytuj
"Chodzi właśnie o to ,że NIE JESTEŚ BOGIEM, aby każdy zwracał na ciebie uwagę...

JESTĘ BOGIĘ, UŚWIADOM to sobie :cwaniak: good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 20:41  
Cytuj
poparcie dla lalajli!!
bo tak już jest że gdy 5 osób mówi ci że jesteś pijany to widocznie tak jest i idź się połóż!!
a jeśli wytworzył się post na 3 strony z którego chyba raptem 2 opinie są tymi pozytywnymi (pewnie pisanymi przez same pracownice) to coś jest nie tak?zaklopotany
opamiętajcie sie "mohitowskie" lalunie!!!!!!!!!!!!!!!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:33  
Cytuj
MASAKRA!!!!
Odmiennego zdania niż Panie wypowiadające się najczęsciej na tym forum mieć nie mozna, jak widać, ponieważ one wiedza wszystko lepiej od innych.
A patrzac na czestotliwość i godziny w jakich ich posty są umieszczane, można wnioskować , iż są osobami bezrobotnymi.Natomiast bardzo dużo mają do powiedzenia o osobach pracujących..... zastanawiajace.
Ewentualnością może byc to, że panie te swoje prywatne wpisy na forum zamieszczają w trakcie pracy.......
Gratuluję albo bezrobocia albo bardzo wydajnego pracownikaok
Tak trzymać!!!! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »