NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Oszustwo w Media Expert, Oszustwo w Media Expert
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 06:58  
Cytuj
Przeglądając nową gazetkę MEdia Expert Stalowa WOla na 1 stronie widnieje TV led Thomson 32 cale za 799 zł tak samo jak na bilboardzie koło szpitala -- tak naprawdę to nie LED lecz LCD wciskają ludziom ciemnotę gdyż nie wydaje mi się że gazetka + bilboard to błąd w druku !! ciekaw jestem ile ludzi kupiło ten tv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 06:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 07:28  
Cytuj
Być może to nie oszustwo tylko pomyłka, bo sprawa może wyglądać dwojako:

Albo jest to tak jak napisali HU-2253 i wtedy to nie jest LED.
Albo jest to HU-5253, a w gazetce np jest błędnie wpisane 2253.

Moim zdaniem jest to raczej pierwsza opcja, tak jak napisałeś, patrząc na cenę.

Tak w ogóle TV jest dostępne od jutra od 9 listopada, tak podaje gazetka. Jeżeli ktoś kupi bez sprawdzenia, bo będzie czekał godzinę przed otwarciem, żeby być pierwszym przy drzwiach to po prostu jest... głupi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 12:11  
Cytuj
Dla miłośników dobrego sprzętu polecam TV Loewe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 14:43  
Cytuj
Bez przesady. Loewe to ekskluzywna marka RTV dla sra*ących kasą :cwaniak:

EDIT:
Sprawa wyjaśniona, wystarczyło tyrnąć do ME.
Otóż jest błąd, jest to LCD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 15:24  
Cytuj

A ja poszedlem do media expertu, bo troche mnie zainteresowala ta promocja, bo szukam nowego TV. Beda go mieli od jutra, ale w gazetkach jest blad w druku. Sam sprzedawca mi powiedzial ze TV jest LCD.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Dla miłośników dobrego sprzętu polecam TV Loewe


Niezłe ceny. Posiadasz taki sprzęt?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:16  
Cytuj
Ale macie problemy. Jak ktoś jest osioł to za swoją głupotę płaci.
Jak w gazetce Media Markt Rzeszów na pierwszej stronie jest kobyłami napisane PROMOCJA DVD za 249!! a to samo DVD stoi w sklepach w Stalowej za 149 bez żadnej "promocji" to też się ciskasz że Media Markt oszukuje? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:52  
Cytuj
...bo nie kupuje się byle czego z byle promocji. O to chodzi, żeby wcisnąć g.wno za wielkie pieniądze w niby promocji. Już kilka razy zaobserwowałem ceny jednego arykułu. Bez promocji 59.90 pln, w promocji jedyne 79.90 pln, "wielka obniżka"- 69.90 pln.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 17:35  
Cytuj
w tym sklepie to norma ze na zamknieciu promocyjnych rzeczy jeszcze nie ma (nie przyjechaly) a na otwarcie juz nie ma bo sobie pracujaca tam ekipa bierze i opycha na allegro. Juz ich kiedys przerobilem.

a co do ulotek to na wiekszosci pisze ze moga byc "bledy w druku".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
w tym sklepie to norma ze na zamknieciu promocyjnych rzeczy jeszcze nie ma (nie przyjechaly) a na otwarcie juz nie ma bo sobie pracujaca tam ekipa bierze i opycha na allegro. Juz ich kiedys przerobilem.

a co do ulotek to na wiekszosci pisze ze moga byc \"bledy w druku\".


To ile tego sprzętu jest na promocji że załoga kupuje wszystko. 20 sztuk?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 21:48  
Cytuj
Oni wszyscy to oszusci . Gdy nosilem sie z zamiarem zakupu tv led natrafiłem na gazetke promomocyjna jedengo z naszych sklepów rtv . Wiec poszedłem zaraz z rana w pierwszy dzien promocji i pytam o interesujacy mnie telewizor . A gosc za lada mowi ze nie ma..to ja pytam czy beda albo czy mozna zamowic z ich magazynu skoro je reklamuja . A gosc mowi ze nie i nie bedzie . To ja sie pytam..po jaki ch@#j reklamuja cos czego nie maja w ofercie ??? Taka sama sytacja powtórzyła sie jakies w meisiace temu w tym samym sklepie gdy moi rodzice chcieli kupic nowy telewizor .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla miłośników dobrego sprzętu polecam TV Loewe


Niezłe ceny. Posiadasz taki sprzęt?

Są też tańsze modele, a kupując używany w dobrym stanie -cenowo wychodzi tak jakby się kupowało jakiś popularny nowy TV. A przy cenach reszty komponentów kina domowego taki tv może wydać się tani. Ale tak to już jest z hi end. Gdy już nabierzemy kredytów na sprzęt to okazuje się że trzeba zmianić mieszkanie, ponieważ mieszkamy zbyt blisko hałaśliwej ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »