NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Oświetlenie Pojazdu, Wasze światła w Waszych autach
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
Widzisz nawet nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie .Brak ci słów aby prosto odpowiedzieć to obrażasz ludzi wulgaryzmami . Dziwię się że admin cię tu toleruje .


Po długiej przerwie reaktywowałem temat i ciągle się udzielasz, i udowadniasz że nawet go nie przeczytałeś, o czym więc rozmawiamy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 19:27  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 20:44  
Cytuj
Adam1 - konkretnie zacytuj który to post umiech. Widzę że macie problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu mlotek
Andrzejek rozmiawiamy teraz o twoim zachowaniu jakie zapewne wyniosłeś z domu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:01  
Cytuj
@Kolo
Głupota do szczęścia potrzebuje człowieka.
Spełniasz jej oczekiwania z nawiązką.good
Chłopie!
Ile można Ci tłumaczyć,abyś zrozumiał?Moze potrzebujesz kogoś,kto Ci przetłumaczy z polskiego na Twoje?chytry
@Adam jest chyba gliniarzem( z drogówki?) i raczej wie lepiej niż Ty,jakie są przepisy.ok
Sorry za szczerość,ale jestes głu..szy niż Ustawa o zagospodarowaniu odpadów płynnych...zaklopotany
Mam nadzieję,że ktoś taki jak Ty,w swoim nieoświetlonym rzęchu trafisz na któregoś z "misiaków".

PS.Miałem nie pisać w tym temacie,ale nie mogę patrzeć jak się męczysz...
Wychodzi, że Twój ulepiony ze śniegu kolega,jest bardziej kumaty.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:31  
Cytuj
CYTAT

Andrzejek rozmiawiamy teraz o twoim zachowaniu jakie zapewne wyniosłeś z domu ...


No może i tak ty za to mądrości nie wyniosłeś ani ze szkoły, ani z domu. Pustka taka ze tylko echo słychać.

PS. Wysłany: 29 Marz 2013r. 15:57 mam nadzieję, że znajdziesz post z podanej daty i godziny i będziesz potrafił zrozumieć treść.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 21:46  
Cytuj
tak zrozumiałem twoj post - pisałeś o jeżdzie na światłach podczas opadu śniegu . A ty zrozumiałeś mój ? Zobacz i przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem 30 Marz 2013r. 16:20. - czy tam coś napisałem o jeżdzie ze świadłami dziennymi w śnieżyce ? Chciałem tylko zaznaczyć że niedługo większosć kierowców będzie jeżdzić na takich światłach - a ty co zrobiłeś , zadałeś głupie pytanie czy bym jeżdził ze światłami dziennymi podczas złych warunków atmosferycznych - bo chyba kazdy zna przepisy . Ot tyle .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2013r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
tak zrozumiałem twoj post - pisałeś o jeżdzie na światłach podczas opadu śniegu . A ty zrozumiałeś mój ? Zobacz i przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem 30 Marz 2013r. 16:20. - czy tam coś napisałem o jeżdzie ze świadłami dziennymi w śnieżyce ? Chciałem tylko zaznaczyć że niedługo większosć kierowców będzie jeżdzić na takich światłach - a ty co zrobiłeś , zadałeś głupie pytanie czy bym jeżdził ze światłami dziennymi podczas złych warunków atmosferycznych - bo chyba kazdy zna przepisy . Ot tyle .....


Kolo, bo chyba każdy zna przepisy....mlotek To po co pisałem ten post? Na złość tym przestrzegającym przepisy. Masz łeb i ch... to kombinuj, wiadomo że do dania tyłka się nie przyznasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »