NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nowa galeria,
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 09:24  
Cytuj
Śmieszni jestescie umiech w sobote na rynku widac jak oblegani sa "czarni" i to jest najwieksza galeria w miescie jak nie na podkarpaciu.90% stalowiaków i okolic chodzi ubranych w ciuchy,buty,torebki i skajowe kurtki z tej "galerii" bedzieie sie oburzac zapewne ale niestety taka prawda od Aldika az po ul.przemysłowa tłumy stalowiaków mierzy oglada,kupuje! a tu licytujecie sie na forum która galeria w miescie czy Polsce wasze oczekiwania zaspokoi he he he co za swiatowcy w tym miescie bezrobotnych!chcecie swoje ego podrasowac pisaniem o cudach niewidach na co was stac i gdzie to sie stroicie,a prawda jest okrutna (jak to ktos wyzej napisał) na palcach mozna policzyc ludzi ubranych w fajnie i wcale nie znaczy to ze sa to ciuchy firmowe umiech wystarczy pomysł i DOBRY GUST a nie ślepe łazenie do firmowych sklepów bo jak mam znaczek i metke firmowa to jestem dobrze ubrany umiech)a w szkole ten co nie ma metki to łach !!! mimo ze czesto ten "firmowiec" ani gustu ani smaku a czasem i w łebku pustka ale firmowy ciuch z Rzeszowa,krakowa !!!! na garbie to juz panisko ! to jest nasze zadupie własnie umiech)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 09:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 09:47  
Cytuj
Primark? największe dziadostwo zaraz po H&M szmaty bo inaczej ich nazwac nie można z tych sieciówek są straszne. Na jedna impreze czy wyjście owszem można skompletować wszystko w jednym sklepie od stóp do głów i byc modnym, ale zaraz po powrocie je wyrzucić bo nie opłaca się tego prać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 10:08  
Cytuj

Ja po tych galeriach nie chodze i nie kupuje ciuchow, bo dla mnie nie ma roznicy czy to jest od gucciego czy od czarnego. Ale mam znajoma, ktora kupowala rzeczy w galeriach roznych. Opowiadala mi ze raz kupila w ktoryms sklepie bodajrze w centrum hanlowym spodnie za chyba 120zl. Nie bylo by nic w tym dziwnego, gdyby u bulgarow, te same spodnie, z tymi samymi metkami nie znalazla za 50 zl. Nie wiem czy to prawda, czy tak sie zdarza ale jesli tak to rzeczywiscie "warto pchac sie" na zakupy do galerii


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 10:17  
Cytuj
Kraków bee ? Rzeszów także bee ?
Wam to chyba się w tyłkach poprzewracało zaklopotany
Jeden pisze ,że ściąga dzianine z USA, a z pewnością kompletuje garderobe na allegro. Inny ,że tam kompletnie nic nie ma , a ja uważam ,że jak na warunki w tym kraju panujące to te miasta są mekką polskiej mody - jak dla Francji Paryż czy Mediolan dla Włoch chytry Piszecie o własnym stylu, tyle ,że Stalowa to nic więcej jak ekspansja emo i dresów.
Ile facetów dobrze ubranych i wyglądających nie spotyka się z komentarzami - spedalony, zniewieściały, meteroseksualny...za bardzo o siebie dba. Na tej prowincji nie można być dobrze ubranym. Obowiązujące kryteria białych adidasów, jeansów i puchowej kurtki na zime to kolektyw współgrający z otoczeniem i resztą smutnych jak pi*da mieszkańców.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 15:42  
Cytuj
Gargamel, za Twój post chętnie postawiłbym Ci piwo.
Tutaj najlepiej ubierać się w dresy, po co się wyróżniać z tłumu.
Niektórzy ludzie to pewnie też boją się ubierać dobrze bo właśnie mogą się spotykać z odpowiednim dla maniery dresów nazewnictwem;) Dlatego w stalówce obserwujemy szarą, smutną monotonię. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi dobrze ubranych których mija się idąc chodnikiem.
Co do tej dyskusji o markowych czy nie markowych rzeczach przytoczę ciekawy cytat: "Tak, to mogłyby być markowe ciuchy, gdyby nosił je na przykład Marek" tyle co do targu stalowowolskiego.
Nie ma opcji by ciuch z sieciówki był gorszej jakości niż ten badziew na ryneczku od tajwańców czy innych skośnych a w sieciówkach jest dużo taniej niż na tych całych rynkach.
Tylu tutaj fachowców i znawców, Stalowa Wola na Polską stolicę mody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:05  
Cytuj
No niestety to was zaskocze. Otóż ten caly Primark to nie jest byle jaki sklep, owszem jakosc moze nie najlepsza, no ale sorry to nie GuCCi. W Primarku ciuchy sa stylizowane te ktore byly w kampaniach, wielkich marek, wiec jak ktos sie troszke zna i oglada pokazy mody i sledzi mode to w Primarku duzo rzeczy znajdzie.. no ale taka osoba dla ktorej np house czy diverse to jest WOW to bedzie wybrzydzała i gadala o jakosci a sama pewnie nie ubrana chodzi.... No niestety, zawsze znajduja sie krytki a zastanawia mnie tak naprawde jak ta osoba wyglada skoro krytykuje h&m, primark itp?


U czarnych w sobote na rynku jednym slowem koszmar! modne dla masówy jak juz powiedzialam "skora, torebka brązowa, emu" i tak co 2 osoba wyglada.... TRAGEDIA... no ale nadal krytykują....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:31  
Cytuj
Ja nie ubieram sie na czarnych, nie pamietam kiedy wogole cos tam kupilam, chyba z pare lat temu. Zniechecilam sie gdy rzeczy tam kupione nie mogly wytrwac nawet miesiaca :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
Primark? największe dziadostwo zaraz po H&M szmaty bo inaczej ich nazwac nie można z tych sieciówek są straszne. Na jedna impreze czy wyjście owszem można skompletować wszystko w jednym sklepie od stóp do głów i byc modnym, ale zaraz po powrocie je wyrzucić bo nie opłaca się tego prać.

primmark zaraz po hm? wydaje mi sie ze miedzy tymi sieciowkami jest dosc duza przepasc. tk czy inacze kazdy ubiera sie tam gdzie chce i tam gdzie go stac. Ja naprawde mam duzo ciuchow z primmarku i niektore juz nawet 2 lata i dzior nie latam. ubieram sie w roznych sklepach w tych drozszych niestety tylko jak sa przeceny. Ale musze stwierdzic ze czasem nawet w tych drogich mozna trafic na szajsss. Kiedys kupilam na czarnych bluzke za 15 zeta i mam ja juz 3 rok. Jest czesto noszona bo to z tych ulubionych. Nawet rok temu chodzilam w niej wysoko w ciazy i mimo to wrocila do dawnych ksztaltow. Dwa tyg temu na czrnych kupilam cos jak sweder ni to tunika za 50 zeta. Rozprul sie zanim zdazylam go wyprac. Poprostu trzeba dobrze trafic. Kazdy ma swoj styl i kieszen. Nikt napewno nie bedzie sie sugerowal tym o czym tu piszemy. A ta kolejna galeria to naprawde nie wiem po co? Nikt nie kupuje tak czesto ubran. To nie maslo czy mleko czy paliwo aby to kupowac co kilka dni.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:24  
Cytuj
Moim zdaniem powinni chociaz zrobic galerie "stalowowolska" i dac pare dobrych sklepow jak np w Rzeszowie w Mielnium czy Graffice czy teraz Rzeszowskiej. Moze kiedys sie tego dorobimy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Primark? największe dziadostwo zaraz po H&M szmaty bo inaczej ich nazwac nie można z tych sieciówek są straszne. Na jedna impreze czy wyjście owszem można skompletować wszystko w jednym sklepie od stóp do głów i byc modnym, ale zaraz po powrocie je wyrzucić bo nie opłaca się tego prać.

Mnie to odpowiada, przykro mi, naprawdę, że Tobie nie uśmiech Cena ok a jakość lepsza niż reserved czy mohito umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
No niestety to was zaskocze. Otóż ten caly Primark to nie jest byle jaki sklep, owszem jakosc moze nie najlepsza, no ale sorry to nie GuCCi. W Primarku ciuchy sa stylizowane te ktore byly w kampaniach, wielkich marek, wiec jak ktos sie troszke zna i oglada pokazy mody i sledzi mode to w Primarku duzo rzeczy znajdzie.. no ale taka osoba dla ktorej np house czy diverse to jest WOW to bedzie wybrzydzała i gadala o jakosci a sama pewnie nie ubrana chodzi.... No niestety, zawsze znajduja sie krytki a zastanawia mnie tak naprawde jak ta osoba wyglada skoro krytykuje h&m, primark itp?


U czarnych w sobote na rynku jednym slowem koszmar! modne dla masówy jak juz powiedzialam \"skora, torebka brązowa, emu\" i tak co 2 osoba wyglada.... TRAGEDIA... no ale nadal krytykują....


No chciałbym zobaczyć jak się ubierasz :-)
Do tej pory żyłem w wielkiej nieświadomości. Ja chodzę nago!! ludzie jestem nagi!!!. Nie mam pojęcia co to ten Primark pewnie jak bym nawet miał taki ciuch to bym nie wiedział.

CYTAT
W Primarku ciuchy sa stylizowane te ktore byly w kampaniach, wielkich marek, wiec jak ktos sie troszke zna i oglada pokazy mody i sledzi mode to w Primarku duzo rzeczy znajdzie..

A w dodatku tuman jestem. Przyznaję, że z tego zdania zrozumiałem tyle, że w Primarku są marnej jakości ciuchy. W dodatku to podróbki innych, chyba lepszych marek. No ale ja jestem dyletant i się nie znam.

Marne to wasze życie, jak wy ciuchami musicie się dowartościowywać. Ja zawsze uważałem, że mam być czysty i odpowiednio do sytuacji ubrany. Metka to wytwór jakiegoś cwaniaka od mieszania w mózgu.
Jak skomentujecie moją opinię, że Coca-Cola to najlepszy na świecie napój?????? .....
Sami doskonale znacie odpowiedź. ok


PS
a wszystko i tak szyte w jednym chińskim zakładzie, przez małe chińskie rączki.goodgoodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 21:08  
Cytuj
[cytat]Marne to wasze życie, jak wy ciuchami musicie się dowartościowywać. Ja zawsze uważałem, że mam być czysty i odpowiednio do sytuacji ubrany[cytat]

Andrzejek marne bo chcę dobrze wyglądać ?
Chyba mi nie powiesz ,że w każdych ciuchasz czujesz się tak samo , prawda ? Inaczej czujesz się w dresach i innej postawy nabierasz w garniturze. Myle się ?
Strój od zawsze ma wiele wspólnego z samopoczuciem i pewnościa siebie. Tak jak to czy jestem dobrze zbudowany , czy chu*owo i jestem właścicielem porządnego "maciusia" od browców. Czym mam białe zęby i szeroko się do wszystkich uśmiecham, czy może żółte i wali mi z ryja.
Jeżeli dla Ciebie nie ma to większej różnicy to jesteś minimalistą i Twoje życie jest dopiero marne.

Ps.
A jeżeli chodzi o chińczyków którzy napier*alaja wszytskie łachy swoimi małymi rączkami to ameryki nie odkryłeś , bowiem czasy integracji wertykalnej już dawno przeminęły. Teraz liczy się outsourcing. Stąd MADE IN Turkey, China, Bangladesh. Ale przecież Ty to wiesz...

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 21:13  
Cytuj
Andrzejek...z galeriankami nie ma co gadac nawet . gdyby wychyliły nos z tych swoich galeri to wiedziałyby ze trend budowania i ubierania sie w galeriach w naszym kraju sie odwraca ..szczegolnie w stolicy . ale u nas to zadupie wiec o takich rzecach sie nie wie i z alleluja na ustach wita sei kazda nowa galerie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek...z galeriankami nie ma co gadac nawet . gdyby wychyliły nos z tych swoich galeri to wiedziałyby ze trend budowania i ubierania sie w galeriach w naszym kraju sie odwraca


Mariusz77 jeżeli dotykasz języka ekonomicznego i mowa o "trendzie".
Pytanie - Orientujesz ile razy sieciówka INDITEX ( Zara, Massimo Dutti , Pull&Bear itd...) była bluechip-em na giełdzie ostatnimi czasy ?

Oświeć mnie, gdzie powiniem się DZIŚ ubierać, by szerzej patrzeć i widzieć więcej...by być na TOP-ie jak Ty.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 22:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 23:27  
Cytuj
dokładnie w galeriach często jest to samo co na czarnych tylko z inną metką i dużo droższe. Sama osobiście nie kupuje na czarnych nic, zdarza mi się od czasu do czasu przejść i zobaczyć co mają, ale to tylko po to żeby nie natknąć się na coś podobnego w sklepie. Nie ubieram się też w najdroższych sklepach, jednak zawsze staram się mieć coś innego niż wszyscy. Wkurzające jest dla mnie to, że ktoś może być ubrany tak jak ja. Co do ubrań zagranicznych to mam to szczęście, że mam rodzinę w Stanach i Anglii więc raz na parę mies. dostanę kilka nowych ciuszków. Także zawsze mogę mieć coś czego nie spotkam na naszych ulicach. A co do nowej galerii to nie mam nic przeciwko, o ile będzie kilka nowych sklepów, a nie kolejne ccc, mrówka i wszystkie inne jakie już mamy. Nie jest koniecznością żeby otworzyli jakąś sieciówkę, jak ktoś ma choć odrobinę wyobraźni i gustu to i tak będzie lepiej wyglądać niż ubrany cały w H&M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 23:36  
Cytuj
CYTAT


Co to ma być ?
Pytałem o INDITEX a nie ranking najbogatszych ludzi świata sciana Poza tym Amancio Ortega jest już emerytem. Nowym właścicielem jest Pablo Isla - w ramach ścisłości chytry

Per saldo, ubierajcie się w co chcecie i czujcie się w tym dobrze.
A reszta niech płaci za fracht z USA i spekuluje o załamaniu stylu w stolicy zaklopotany
Pzdr.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 02:10  
Cytuj
CYTAT
Co to ma być ?
Pytałem o INDITEX a nie ranking najbogatszych ludzi świata sciana Poza tym Amancio Ortega jest już emerytem. Nowym właścicielem jest Pablo Isla - w ramach ścisłości chytry


Wiem o co pytałeś, ale ja nie odpowiadałem na Twoje pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 09:18  
Cytuj
Malwa11 bylas kiedys w tym całym primarku? ja tez bedac w anglii( na studiach bo tylko tam było mnie stać na ubrania) podniecalam sie primarkiem nakupilam pelno ubran tam a pozniej masakra wszystko zmechacone, porozciągane w sweterkach sie dziurki zaczeły robic. Kozaki tak samo podobało mi sie ze taki wielki wybór kolorów, wzorów dodatków również kupilam z 4 pary do Polski przyszła zima i odrazu poszły do kosza porozklejały sie i oczywiście smierdziały umiech Torebki? super równiez modne duże malutkie torebeczki równiez obkupilam sie jedna sobie nawet wziełam duża na podróż i co? ucho odpadlo umiech torebki po 2 miesiącach użytkowania w Polsce pościerały się popękały zamki popsuły się, dodatki? jak dodatki po kilku razach wszystko sie czarne porobiło a koraliki poodpadały. Jak pisałam wyżej te ubrania super wyglądają są modne i na prawde mozna sie ubrac od stó do głów ale po co na raz? wiadomo na studiach kasy sie nie ma i taki primark super sprawa fajnie wrócić do Polski i pokazać sie modnie ubraną, ale po co mi takie dziadostwo w szafie? o bieliźnie zprimarka nie wspomne bo równiez porażka. Dlatego teraz już z czasem przekonałam się, że wole mieć mniej ale lepszej jakości rzeczy jeśli buty to tylko skóra naturalna Wojas,Ryłko, nie będe juz pisać o zagranicznych markach z piękna galanteria skórzaną, których nie mamy w Stalowej Woli, ale za to własnie są w Rzeszowie , Krakowie. Za torebke też wole dać 500 zł jednorozowo mieć ja na lata jak sie o nią dba. Jeśli chodzi o ubrania Wole pojechac raz na jakis czas do Krakowa, Rzeszowa i kupić sobie na prawde dobrej jakości sweter czy bluzke. Mogła bym wymieniac jeszcze wiele dobrych marek gdzie cena oczywiście niska nie jest i na parawde dawno wyleczylam sie z kupowania stosu ubran które poźniej wygladaly jak wygladaly wole wydać czasami duzo wiecej kasy jednorazowo i mieć mniej ale dobrej jakości ubrania to tyle umiech a jesli chodzi o czarnych na rynku to jak już chodzicie na rynek kupować ten badziew to nie zastawiajcie parkingu pod city parkiem bo ciężko zaparkować, aby kupic sobie pyszne ciasto w cukierni i kosmetyki w bardzo dobrej drogerii w której zawsze znajde wszystko co potrzebuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 10:13  
Cytuj
PRIMARK - Beee????, może damskie rzeczy albo jak dbasz tak masz.

Ja dokonałem zakupów w Primarku w Gloucester (ang) w 2005 i w Inverness (sco) w 2006 roku. Była to męska bielizna, podkoszuli i swetry.
Poza oczywiście bielizną reszta służy mi w dobrym stanie aż do dziś, więc mam o tej sieci dobre zdanie.
Jakby sie Primark pokazał w STW to nie miałbym nic przeciwko.

P.S.
Wlaśnie się skapłem, że pisząc tego posta siędzę w koszulce i swetrze z Primarkaumiechumiechumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
PRIMARK - Beee????, może damskie rzeczy albo jak dbasz tak masz.

True. Ja się zaopatruję w te rzeczy podczas wypadów do Anglii i nie mam im nic do zarzucenia.
Z resztą, takich głupotek można nabrać całe kosze, za śmieszną cenę, i cieszyć mordkę. Kobietom to poprawia humor good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 10:27  
Cytuj
Ja sie już dawno wyleczyłam z marnych głupotek poprawiających humor umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 10:43  
Cytuj
Skoro marzą się większości dobre lub dobre i w dodatku markowe ciuchy za niewielki nakład własnego kapitału, to może kompromis ?
Proponuje wyj*bać na pół miasta, TK Maxa - pasuje ?chytry
Będzie tam wszystko od Atmosphere, przez Zare , aż po Gucci, D&G, Prada smiech2

Ps.
A najlepiej jak na Energetyków powstanie "Fifth Avenue"...już koszą lasy.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 11:05  
Cytuj
Najlepsze, najtańsze i najbardziej oblegane w Stalowej Woli galerie to CIUCHOLANDY. Pani Myłkowa w wywiadzie stwierdziła że lubi tam kupować przerabiać i mieć niepowtarzalną dobrej jakości rzecz.goodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 10:27  
Cytuj
Tk Max jestem na TAK! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »