NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Telefon komórkowy- komisy w stalowej woli?,
Posty: 5
Dołączył: 24 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:21  
Cytuj
Chce kupić telefon komórkowy , który komis z telefonami polecacie a do którego lepiej nie wchodzić ?

Moderowano przez: Kamil
Wielkie litery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:40  
Cytuj
nikt nie zna dobrego komisu z telefonami ? gdzie najlepiej kupić. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:40  
Cytuj
Miesięczny ZTE BLADE do sprzednia.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:55  
Cytuj
Polecam komisy Kriss'a (jeden na hali targowej, drugi na edukacji w tunelu), od dawna jak mam coś kupić lub naprawić to tylko tam. Zdecydowanie odradzam komis koło wejścia do sklepu PSS Społem koło hali targowej, sprzedają marnej jakości telefony z nieoryginalnymi częściami, w dodatku w torbach foliowych lub jak się uda w innych pudełkach i z łaską dają pasującą ładowarkę - brak możliwości wymiany lub zwrotu! Patologia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 19:33  
Cytuj
Prawda jest taka, że żadnego komisu nie polecę. Generalnie Allegro bije na głowę ceny komisowe. Ja już niejeden telefon kupiłem na Allegro i nigdy nie było problemów. Oczywiście trzeba przeglądąć sprzedawcą, od którego się kupuje, ale od tego masz komentarze i historię tego co sprzedawał.
Ostatnio nawet szukałem telefonu dla seniora z rodzinki, to ceny telefonów w porównaniu z allegro były co najmniej 40-50% większe w zależności od telefonu.
Ogólnie aukcje allegro są dla ludzi trzeźwo patrzących na świat, kupujesz tylko od tego sprzedawcy, który na prawdę jest wiarygodny. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 20:01  
Cytuj
Ja kupiłam jakiś miesiąc temu telefon, w komisie koło boxu na hali targowej..Do tej pory się trzyma i jest idealny, nic się nie dzieje z nim, wszystko dostałam do niego !! polecam ten komis !! jest tanio i miła obsluga :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 8 Lip 2010r.
Skąd: Miami
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 21:12  
Cytuj
Witam! To przy okazji i ja skorzystam i zapytam: gdzie w Stalowej moge kupic zestaw startowy? Przylatuje na 3 tygodnie z US i chce wziasc telefon w systemie "na karte" Ktos poleci jakis punkt gdzie cos takiego zalatwie szybko i sprawnie? Za informacje dziekuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 22:31  
Cytuj
W polsce kupisz w/w zestaw wszędzie u nas nie rejestrujesz pre paida - nawet na stacji paliw kupisz.

Co do komisu to w tesco kupowałem żonie telefony komis na wejściu, sprzedawałem ze 3 sztuki i też dobra cena była i bezproblemowo naprawiali telefony. Nie znam nazwy to nie podam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 22:51  
Cytuj
Wogóle to jaki Cie interesuje telefon i ile zamierzasz na niego kasy przeznaczyc ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 04:29  
Cytuj
CYTAT
Witam! To przy okazji i ja skorzystam i zapytam: gdzie w Stalowej moge kupic zestaw startowy? Przylatuje na 3 tygodnie z US i chce wziasc telefon w systemie \"na karte\" Ktos poleci jakis punkt gdzie cos takiego zalatwie szybko i sprawnie? Za informacje dziekuje!

W kazdym kiosku, supermarkecie, salonie firmowym, stacji benzynowej, saloniku prasowym, itd(dotyczy samego startera). A jesli chodzi o zestaw starter plus tel to w kazdym salonie, ale wtedy drogo tel sobie licza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Co do komisu to w tesco kupowałem żonie telefony komis na wejściu, sprzedawałem ze 3 sztuki i też dobra cena była i bezproblemowo naprawiali telefony. Nie znam nazwy to nie podam.


Ten w Tesco przy wejściu głównym to też komis KRISS-a.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 07:48  
Cytuj
Nie polecam komisu Kriss na edukacji w tunelu!! Telefon naprawiali mi 2 m-ce. Pan mnie okłamywał, że telefon będzie za dwa dni i tak jeździłam jak głupia przez 2 m-ce. Na koniec zapłaciłam 70zł i telefon dalej nie był sprawny lecz nie miałam ochoty już tam jechać. Jakimś cudem baterie do telefonu włożyli mi jakąś obcą. Nigdy więcej tam nie pójdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
jechać. Jakimś cudem baterie do telefonu włożyli mi jakąś obcą.

Standardowe działanie komisów/serwisów. Kiedyś oddałem fona do autoryzowanego serwisu pewnej marki i również oddali z inną baterią o dużo krótszej żywotności. W niektórych serwisach potrafią nawet poddtopić fona i powiedzieć, że był zalany potluczony

Pewnego czasu zakupiłem sobie odpowiedni śrubokręt do telefonów i w razie jakichś problemów naprawiam sobie sam telefon, soft też sobie potrafię wgrać. Żaden qtwykrzykniks przynajmniej nie zrobi mnie w balona, a generalnie spora część sprzedawców w komisach to ćwierćmózgi i cwaniaki.

Rada ode mnie, jak musisz oddać fona do naprawy to umieść na baterii swoje znaki, oznacz ją, potem zrób fotki z tymi znakami i zachowaj dla siebie. Nie informuj o tych znakach kiedy oddajesz telefon do naprawy. Przy odbiorze w razie problemów pokaż fotki i porównaj z zamontowaną baterią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam komisu Kriss na edukacji w tunelu!! Telefon naprawiali mi 2 m-ce. Pan mnie okłamywał, że telefon będzie za dwa dni i tak jeździłam jak głupia przez 2 m-ce. Na koniec zapłaciłam 70zł i telefon dalej nie był sprawny lecz nie miałam ochoty już tam jechać. Jakimś cudem baterie do telefonu włożyli mi jakąś obcą. Nigdy więcej tam nie pójdę.


Moim zdaniem najlepszy serwis w Stalowej Woli jest w Jubilacie.
Ja swój telefon tam oddawałem do naprawy. Zresztą komisy jak mają jakąś zagrychę to też tam zanoszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 11:15  
Cytuj
Dobra dobra, problem to mają klienci komisów, które drą z nich kasę jak mogą. To ostatnie miejsce, w którym kupiłbym telefon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »