NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Jakich DJ-ów odradzacie na wesele ,
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 18:28  
Cytuj
Witam chciał bym zasięgnąć wiedzy forumowiczów na temat lokalnych DJ-ów smiech2. Z jakimi mieliście kontakt lub z którymi bawiliście się na weselach umiecha jakich odradzacie. Z góry dzięki za wypowiedzi na temat a bijącym pianę i liczbę postów dziękuję za nie wypowiadanie się w temacie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 18:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 20:03  
Cytuj
ja miałem DJ z Tarnobrzega troszkę "starszy" pan słabiutki bardzo nie polecam ugadywaliśmy się na coś innego było inaczej bida

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 22:07  
Cytuj
ja miałam Dj Kubusia, bez polecenia przez kogoś, tak natrafiłam na jego stronkę i mogę napisać że nikt inny nie poprowadziłby tego lepiej, do tej pory goście wspominają Kubę i to jak rozruszał gości, naprawdę świetnie prowadzi wesela, aha i oczywiście masz to co ustalisz z nim wcześniej;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 08:00  
Cytuj
a ja szczerze odradzam DJów!!!, w końcu wesele jest raz w życiu i warto postawić na dobry zespół a nie jakiś tam djów, którzy dobrzy sa na festyn może, a kasy zdzieraja nie wiele mniej niż zespół.
Porządny zespół to jest to!!, Polecam Joy, po prostu super, bez fuszerki.Świetna zabawa gwarantowana.
A i nie jest to żadna reklama, polecam ze szczerego serca, u mnie byli i wsz. goście ich potem chwalili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 08:35  
Cytuj
Haha 3 posty i na pewno nie będzie reklamy robił ;-) a to jest dobre "zespół nie bierze o wiele więcej niż DJ" chyba ten twój zespół mietka czeska i staska z koła gospodarzy wiejskich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
a ja szczerze odradzam DJów!!!, w końcu wesele jest raz w życiu i warto postawić na dobry zespół a nie jakiś tam djów, którzy dobrzy sa na festyn może, a kasy zdzieraja nie wiele mniej niż zespół.

zaklopotany

Nie ma nic gorszego jak zespół. Dla mnie to chałtura i gwarancja tego, że nie zagrają wszystkiego. Najgorzej się bawiłem na weselach z orkiestrą, a najlepiej z DJ-em. Dlaczego? Bo DJ zagra i jakąś biesiądę czy disco w polu dla osób starszych lub mniej wymagających i zagra też coś pod młodsze pokolenie. Powiedz orkiestrze, żeby zagrała coś nowoczesnego z elektroniki czy coś popularnego co można usłyszeć na dyskotekach. Poza tym DJ nie fałszuje, nie myli się :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 10:50  
Cytuj
fakt jest, że jest mnóstwo beznadziejnych, fałszujacych i tandetnych zespołów, ale dobry zespół, to naprawdę coś, niech się chowają dJ!, a moj zesp. zagrał na prawde wszystko!! i dla młodszych i dla starszych, bez falszu i super przeboje, naprawde i najnowsze hity i np. mój ulub. lady pank, i cos dla starszych, no po prostu rewelacja!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 10:54  
Cytuj
dodam jeszcze, że żaden dj sie nie umywa do muzyki na żywo!! oczywiscie dobrej, a panowie z mojego zespołu znaja sie na muzyce i maja z nia do czynienia na codzień, nie tylko od wesela, może nie sa tani, ale za jakość sie płaci a dj to na dyskoteke jest dobry.!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 13:21  
Cytuj
To wrzuć mi kolego filmik jak gracie "One your name" Swedish House Mafia, zobaczę jak to wszystko umiecie :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 13:28  
Cytuj
Czy kawałki SHM nadają się na wesele? :szok:

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 13:35  
Cytuj
Wszystko się nadaje. Zależy czego chcesz. Byłem na weselu co leciało Boys - JEsteś szalona, jakieś biesiadne kawałki, ale było też SHM bo część ludzi się przy tym bawiła i było super. Każdy był zadowolony - seniorzy na SHM siedzieli i pili wódkę, a bawili się na kawiarenkach, Krawczyku czy złotym krążku. Dlaczego tylko stare pryki mają być zadowoleni z muzyki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 14:20  
Cytuj
aha, pisząc "panowie z mojego zespołu" miałam na myśli, że grali na moim weselu, a nie że ja jestem z tego zespołu,ale faktycznie tak mógł ktoś to odebraćumiechsorka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 12:03  
Cytuj
osobiście na weselicho polecam zespół kometa, dla chętnych podam numer kontaktowy, grają instrumentaliści bez ściemy tupu podład muzyczny itp. repertuar ok 400 utworów więc raczej nie zdarzy się replay chyba że bis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 20:53  
Cytuj
ja odradzam wszystkichumiech żenada...na wszystkich weselach, które było z dj każde było beznadziejne, ludzie nie chcieli bawić...przy stole nie było przyśpiewek, bo nie miał kto poprowadzić, zabawy wcale lub jakieś żałosne np. przebieranie w strój clowna, a muzyka często prosto z planety, gdzie nie ukrywajmy na weselu nawet młodzi nie chcą zbytnio przy takiej bawić. Do tego starsi nie bawią, to też długo nie siedzą i na ogół o północy nie było większości ludzi.. (to moje wspomnienia z takich wesel).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
ja odradzam wszystkichumiech żenada...na wszystkich weselach, które było z dj każde było beznadziejne, ludzie nie chcieli bawić...przy stole nie było przyśpiewek, bo nie miał kto poprowadzić, zabawy wcale lub jakieś żałosne np. przebieranie w strój clowna, a muzyka często prosto z planety, gdzie nie ukrywajmy na weselu nawet młodzi nie chcą zbytnio przy takiej bawić. Do tego starsi nie bawią, to też długo nie siedzą i na ogół o północy nie było większości ludzi.. (to moje wspomnienia z takich wesel).


Święte słowa!
Wesele to zespół dobry zespół! co za tym idzie? doskonała zabawa, biesiada przy stołach, przyśpiewki, zdarte buty i obolałe nogi następnego dnia rano! i to jest to!!!!
A nie Dj przebrany za clowna smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 08:43  
Cytuj
Moi drodzy, sama spiewalam dłuuuuuugo w zespole weselnym i wiem jak bawia sie ludzie przy zespole a jak przy DJ :p
Nie prawda jest to ze zespół bedzie grał tylko cylk "jestes szalona" Sama bylam na weselu gdzie leciały zmodernizowane kawałki disco polo i bawiła sie moze garstkajezyk Ludzie lubia wszystko troche tego troche tego. Kiedy sama spiewałam rózne kawałki widziałam to umiech
Zaczyna sie od popularnych przebojow potem dla tym bardziej "ciepłym" obojetne co sie gra byle grało.W naszym zespole mozna bylo uslyszec i cos cieżkiego ze wzgledu na moja rokowa barwe jezyk i lekkiego. Na swoim ślubie również mialam zespół i nie załuje tego wogóle. Ale prawda jest tez taka ze te pokolenie które wychowaja sie teraz na "Planecie" w przyszłości beda wybierać DJ. A te które chociaż raz były na pożądnym wiejskim festynie docenia DOBRE zespoły!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 09:57  
Cytuj
Witam po długim " nie byciu" na tym forum,w oko rzucił mi sie temn temat.Sama osobiście miałam Dja -Wodzireja z wieloletnim doświadczeniem na swoim weselu oraz byłam także na innym weselu które on prowadził bawiłam sie świetnie( nie to ,że puścił muze i siedział sobie,prowadził ptaktycznie całe wesel noi mnówstwo zabawumiech ).Chryzantemko a ty zapomniałas juz jak bawiłas sie na moim weselichu ?chyba nie powiesz,że źle prowadził.Moim zdaniem on jest świetny jak ktos chętny moge podać kontakt do niegoumiecha co do zespołów też super grają i tez można sie bardzo dobrze bawić,szczególnie gdy wokalista ma ładny głos i nie popiją wtedy za dużo juz nie mowiąć o przerwach które robia co chwile-bo i na takich weselach byłam .Ale każdy decyduje sam o tym i wybiera według uznania nie ma co na siłę kogoś przekonywać do swoich racjiumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 10:18  
Cytuj
oj nie mowie ze źle:p dla mnie ważne zeby byla muzyka smiech2
Ale klimaty sa inne jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 10:27  
Cytuj
Nom dla ciebie ważne żeby muza była ale temat jest o djach na wesle-to jest jeden taki dzień w życiu gdzie trzeba podjąc dobry wybór żeby nie żałować-szczezrze ja się troche wachałam przed wyborem dj - myslałam że pusci jakąś muże i nara a tu zdziwiona była prowadził non stop odkąd weszliśmy na salę z koscioła , piekny ma ciepły głęboki głos ,którego chce sie słuchac- jesli miałabym drugi raz brac slu chciałabym jegoumiechnie zwiodłam sie i moge go polecic tylko nie tutaj na forum bo niechce robic komus reklamy.Pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 12:37  
Cytuj
CYTAT


Święte słowa!
Wesele to zespół dobry zespół! co za tym idzie? doskonała zabawa, biesiada przy stołach, przyśpiewki, zdarte buty i obolałe nogi następnego dnia rano! i to jest to!!!!
A nie Dj przebrany za clowna smiech2


Święty to sobie możesz powiesić obrazek nad łóżkiem zaklopotany

Sęk w tym, że 90% naszego społeczeństwa to "wiocha" i wiochę lubi, więc "Stoi w polu grusza" to szczyt ich marzeń nt muzyki weselnej. Zdzierają na tym buty przechylając się z lewej na prawą, bo tyle potrafią zatańczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Nom dla ciebie ważne żeby muza była ale temat jest o djach na wesle-to jest jeden taki dzień w życiu gdzie trzeba podjąc dobry wybór żeby nie żałować-szczezrze ja się troche wachałam przed wyborem dj - myslałam że pusci jakąś muże i nara a tu zdziwiona była prowadził non stop odkąd weszliśmy na salę z koscioła , piekny ma ciepły głęboki głos ,którego chce sie słuchac- jesli miałabym drugi raz brac slu chciałabym jegoumiechnie zwiodłam sie i moge go polecic tylko nie tutaj na forum bo niechce robic komus reklamy.Pozdrawiam


Możesz mi napisać na pr. kto to był?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 23:37  
Cytuj
wróbelek poszedł priv

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 13:05  
Cytuj
Do mnie też napisz kto to taki-na priw.Dzieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2013r. 01:37  
Cytuj
Też mogę wiedzieć kto to był?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »