NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
GOLF nr rej RST 60HF IDIOTO !!!!!, Znajde Cie predzej czy pozniej....
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:31  
Cytuj
CYTAT ("rekier")
CYTAT ("maniac")
Z tymi groźbami to ostrożnie, bo jak gość stwierdzi że się Ciebie boi to sam może przespacerować się na komisariat i wtedy jeszcze Ty będziesz miał problemy.


O jakich groźbach, piszesz to jakieś bzdury totalne.


"Jak nie umiesz pizdo jezdzic to ja cie naucze jezdzic ręcznie. (...) BŁĄD zajeżdzając mi droge. Do zobaczenia na mieście kozaczku."

To może być groźba naruszenia nietykalności cielesnej, jeżeli w gościu wzbudza to lęk i uzasadniona obawę, że zostanie spełniona, to również na to jest paragraf.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:31  
Cytuj

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:52  
Cytuj
CYTAT ("maniac")
"Jak nie umiesz pizdo jezdzic to ja cie naucze jezdzic ręcznie. (...) BŁĄD zajeżdzając mi droge. Do zobaczenia na mieście kozaczku."


Wybacz, ale to brzmi jak deklaracja lub obietnica, bez pokrycia [w dosłownym znaczeniu tego słowa - obietnica].
W Polsce nikt nikomu nie grozi, co najwyżej ironicznie uprzedza...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:56  
Cytuj
CYTAT ("rekier")

brzmi jak deklaracja lub obietnica bez pokrycia [w dosłownym znaczeniu tego słowa - obietnica].
W Polsce nikt nikomu nie grozi co najwyżej na ironicznie uprzedza...:cwaniak:


Polskie prawo tak działa, że to pokrzywdzony (czyli adresat wypowiedzi) decyduje czy się boi groźby, czy boi się że groźba zostanie spełniona i jeśli się boi że będzie spełniona, to czy będzie wnosił o ściganie. Skończmy tego offtopa.

Idioty nie popieram i uważam, jedynym winnym jest kierowca golfa. Policja jest od eliminacji takich debili z życia publicznego.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:57  
Cytuj
Nie zrobiło to na mnie, szczerze mówiąc wrażenia, bo ja miałam podobny wypadek, z tym, że skutkiem nie byłaby rozcięta warga...
Na drodze z Tarnobrzega do jednego z większych miast TIRowiec nie mógł przeżyć, że wyprzedziłam go dwukrotnie (na przerywanej w terenie niezabudowanym), gdyż znacząco spowalniał ruch, więc idiota postanowił podczas mojego manewru z całej pety zjechać na przeciwległy pas (na którym aktualnie się znajdowałam) i zepchnąć mnie do rowu tudzież na samochód jadący z naprzeciwka, ponadto, postarał się o to, żebym nie mogła ani zjechać za niego ani go wyprzedzić. Ledwo uszłam z życiem. Pomijając fakt, że była to zima i sypnął mi śniegiem to udało mi się go wyprzedzić (niestety tirunio nie ma takiego przyspieszenia placze )
Widząc, że robi to samo innym wyprzedzającym zwolniłam, w skutek czego on też zwolnil, a gdy kierowca, wyprzedzający po mnie ledwo uszedł z życiem po zepchnięciu go przez tira, przyspieszylam ulatwiajac mu wjazd za mnie, przed spowolnionego tira...

Niestety idiotyzmu nie da się leczyć. Życzę mu żeby też znalazł się w takiej sytuacji i widział śmierć w oczach.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:57  
Cytuj

Jak tak teraz czytam niektore komentarze to nie dziwi mnie fakt ze w stw na drodze takie chamstwo panuje.
Zgodze sie z maniaciem. Isc na policje a nie grozic bo ktos moze to do serca wziac. No i usunc nr rej samochodu bo to tez raczej niewypada (i chyba podchodzi pod ochrone danych osobowych).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 11:59  
Cytuj
Takie opowiadanie bredni że kobiety jeżdżą lepiej od mężczyzn, to jakieś wielkie nieporozumienie. Ja sie pytam kto temu daje prawo jazdy. Sieje to niasamowite zagrożenie na drodze. Przecież każdy to wie że ma to tyle rozumu by w drzewo nie wejść. Kobieta nadaje się tylko do jednego i powinna o tym wiedziec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:18  
Cytuj
CYTAT

No i usunc nr rej samochodu bo to tez raczej niewypada (i chyba podchodzi pod ochrone danych osobowych).



Nie podchodzi. Numer nie jest daną osobową. Można go sobie swobodnie ujawniać publikować do woli.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:19  
Cytuj
Przy okazji chciałabym pozdrowić PANA który w zeszłym tygodniu przed godziną 8-ma rano wyjeżdzał z os.Piaski, jechał za mną i zniecierpliwiony (bo BABA mu na drodze zawadza) - bo przede mną jechała zwalniająca paka chciał sprytnie nas wyprzedzić, szkoda tylko że jechaliśmy pod górę, a przed paką ciągnął się jeszcze sznureczek samochodów o których Pancio nie wiedział. Po czym chciał się "wbić" spowrotem w sznureczek - oczywiście wszyscy ładnie się ścisnęli smiech2. Na dodatek z naprzeciwka zaczęły zjedżać samochody, więc Pancio jeszcze bardziej wpadł w panikę. Tak to ja trąbnęłam na Ciebie, baba - żeby Cię wpuścić - bo spieszyło mi się też, a mogliśmy się tak droczyć z Tobą troszkę umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:41  
Cytuj
Zakrze, przynajmniej do czegoś się nadają, a nie tak jak Ty - do niczego ok

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:42  
Cytuj
kazdy kierowca ktory dojezdzajac do skrzyzowanie majac wolny pas srodkowy na wprost staje na tym do prawoskretu to KRETYN !!! i chu... z tego ze mu wolno. tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 13:04  
Cytuj
Szczególnie RNI na skrzyżowaniu Staszica z Mickiewicza umiech Zawsze, no po prostu ZAWSZE!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Takie opowiadanie bredni że kobiety jeżdżą lepiej od męszczyzn, to jakieś wielkie nieporozumienie. Ja sie pytam kto temu daje prawo jazdy. Sieje to niasamowite zagrożenie na drodze. Przecież każdy to wie że ma to tyle rozumu by w drzewo nie wejść. Kobieta nadaje się tylko do jednego i powinna o tym wiedziec.


Panie Zakrze.
Uprzejmie informuję, że "męszczyzna" , który nie jest pizdą, nie generalizuje i nie obraża, bo gdzieś coś słyszał, ale pewien nie jestchytry
Nie bronię tu kierowniczek, ani nie pogrążam kierowców. Nie mam nic też do RNI, RTA, LKR i innych, bo to nie jest wymiernym wyznacznikiem.
Dobrym argumentem jest za to wyobraźnia, koncentracja,logiczne myślenie i odrobina sprytu.
Pozdrawiam, ja baba, która jeździ bardzo dużo, od wielu lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
Otóż dzisiaj mądry pajacu z owego GOLFA GTD nr rej RST 60HF wykonałeś na sobie wyrok. Jak nie potrafisz jeździć swoim tuningowanym złomem to wypier..... nad san poszaleć. Może przytocze innym forumowiczom moje spotkanie z tym idiotą (niestety to najlżejsze co moge o nim napisać).

Była godzina okolo 7:55 dnia dzisiejszego tj. 12-09-2012 i grzecznie podjeżdżam do skrzyżowania ulic Al. Jana Pawła II oraz Popiełuszki (obok dużego kościoła). Jadę od strony Rozwadowa, Lotosa czy jak kto woli od \"Ronda\". Z tylu w foteliku siedzi moje 4 letnie dziecko, które ma być na 8 w przedszkolu do którego zmierzamy. Jest światło czerwone, zwalniam spokojnie i dojeżdżam maksymalnie do prawej strony jezdni. Owy kretyn w Golfie stoi na samym srodku pasa i słucha swojej discopolowej kapeli. Światło jest czerwone. Zaświeca się zielona strzałka. Trochę mi się śpiesząc bo dziecko do przedszkola i zimno mu z rana w aucie delikatnie trąbnąłem na tego pajaca z golfa. Dlaczego trąbnąłem ? Kto zna to skrzyżowanie wie, że pasy ruchu są dość szerokie. Chciałem, aby ten \"Pan\" zjechał do środka i podjechał bliżej zebry przy czym umożliwił mi wykonanie skrętu w prawo na zielonej strzałce. Ale niestety tego nie zrobił no to pomyslalem sobie, ze juz poczekam. Zmiana świateł... czerwone żółte ... zielone. Idiota ruszył powoli ja za nim grzecznie krece w prawo a ten ZIDIOCIAŁY KRETYN nagle zajeżdza mi droge i co do czego zmusza mnie do odbicia i uderzenia w krawężnik. Nastepstwem tego jest rozciecie wargi u mojego dziecka gdyz akurat pilo sobie sok. Oczywiscie płacz i lament. Nie miałem już jak się za Tobą wypuścić kretynie ale PAMIĘTAJ, że RST 60 HF i ten wiejski napis GOLF GTD bede mial w pamieci. Jak nie umiesz pizdo jezdzic to ja cie naucze jezdzic ręcznie. Wiesz dlaczego tak zrobiłeś pajacu ?? Bo widziałeś w lusterku moje auto gdzie rejestracja jest inna niż RST. I tutaj popełniłeś DUUUŻY BŁĄD zajeżdzając mi droge. Do zobaczenia na mieście kozaczku.zaklopotany



Wszyscy którzy twierdzą że nie masz racji to tacy sami kierowcy jak ten z golfa, nie maja pojęcia o tym jakie zasady powinny panowac na drodze, kupa buraków i wiesniaków którzy dorobili się aut tylko nie potrafią nimi jeździc. Tyle na ten temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 15:20  
Cytuj
jak czytam niektóre komentarze, to własnym oczom nie wierzę.

po to jest klakson, żeby z niego korzystać, jeśli wymaga tego sytuacja. samej zdarzyło mi się stojąc na prawoskręcie zagapić się i nie zauważyć zielonej strzałki, a za krótki sygnał od kierowcy z tyłu miałam ochotę podziękować, a nie rzucać inwektywami. poza tym jak stoję akurat na prawoskręcie, a sama zamierzam jechać prosto to patrzę w lusterko, czy kierowca za mną nie chce skręcić i zawsze mu to umożliwiam. tego wymaga kultura na drodze, a jak ktoś tego nie rozumie, to mu trzeba uświadomić nawet długim klaksonem.
tak samo dobijają mnie kierowcy uparcie jadący lewym pasem na dwupasmówkach swoimi pierdziawkami 50km/h. czyżby nie douczyli na kursie, że ten pas służy wyłącznie do wyprzedzania?

potem wypuści się taki jeden z drugim w Polskę, wyląduje w dużym mieście i wpada w panikę, bo wszyscy na niego trąbią.

jak ktoś się spina o krótki klakson (ewidentnie zasłużony) to dla mnie jest zakompleksionym burakiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 15:42  
Cytuj
CYTAT

tak samo dobijają mnie kierowcy uparcie jadący lewym pasem na dwupasmówkach swoimi pierdziawkami 50km/h. czyżby nie douczyli na kursie, że ten pas służy wyłącznie do wyprzedzania?

potem wypuści się taki jeden z drugim w Polskę, wyląduje w dużym mieście i wpada w panikę, bo wszyscy na niego trąbią.



Popieram w 100%. Lewy pas służy do wyprzedzania a nie ślimaczenia się (szczególnie częste jest to na wiadukcie). Szlag mnie trafia jak to widzę! Wtedy niestety klakson, długie, ale i to nie zawsze pomaga - wtedy prawy pas, wyprzedzanie, lewy pas i zwolnienie do tempa wolniejszego od ślimaka, żeby zobaczył jak to jest. Przeważnie działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 15:43  
Cytuj
Kodeks drogowy mówi:

Art. 29. 1. Kierujący pojazdem może używać sygnału dźwiękowego lub świetlnego, w razie gdy zachodzi konieczność ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.

2. Zabrania się:

-nadużywania sygnału dźwiękowego lub świetlnego;
-używania sygnału dźwiękowego na obszarze zabudowanym, chyba że jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem;
-ostrzegania światłami drogowymi w warunkach, w których może to spowodować oślepienie innych kierujących.


Moim zdaniem obaj kierujący zachwali się jak buraki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Kodeks drogowy mówi:

Art. 29. 1. Kierujący pojazdem może używać sygnału dźwiękowego lub świetlnego, w razie gdy zachodzi konieczność ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.

2. Zabrania się:

-nadużywania sygnału dźwiękowego lub świetlnego;
-używania sygnału dźwiękowego na obszarze zabudowanym, chyba że jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem;
-ostrzegania światłami drogowymi w warunkach, w których może to spowodować oślepienie innych kierujących.


Moim zdaniem obaj kierujący zachwali się jak buraki.



Nie musisz cytować kodeksu, bo nie o to chodzi. Według ciebie, ten, który jedzie lewym pasem, blokując szybszych nie zachowuje się jak burak? To poczytaj dokładnie odpowiednie przepisy, wtedy dowiesz się, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, a za jazdę lewym pasem (jeżeli nie wyprzedzasz innego pojazdu, i utrudniasz to innym) grozi mandat karny. Szkoda tylko, że policja tak rzadko korzysta z prawa do karania takich BURAKÓW. A co do Ciebie, to chyba masz jakiś kompleks...zarumienionychyba buraczany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 16:17  
Cytuj
Widzę, że na sm ujawniają się miszczowie kierownicy good Znają wszystkie zasady, nawet te, których nie ma. Wiedzą jak być kulturalnym kierowcą, a wszelkie błędy są im obce. Odnajdą się w każdym mieście w Polsce, ba na świecie smiech2
Gratuluje ^^

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 20:12  
Cytuj
No to sobie virus zatrabiles. Podsumowujac= trafil swoj na swego. Ok Ty nie mailes zlych zamiarow, ale jakby nie bylo trabiles na biednego golfa. Dla mnie trabienie to takie samo chamstwo i prostactwo jak zajezdzanie drogi powodujace zagrozenie. Nikt nie broni tutaj tego debila, ale Ty uwazasz ze jestes cacy. Sam jezdzij tak dalej- wkoncu sie doigrasz szkoda tylko Twojego dzieciaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 20:54  
Cytuj
Ciekawe kiedy się skończy ta wojna między RST,RNI,RTA ,RKL,TSA????
Mi się wydaje że to była wina tablic rejestracyjnych brak kultury na drodze.

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 21:06  
Cytuj
CYTAT ("Alojzystw")
Ciekawe kiedy się skończy ta wojna między RST,RNI,RTA ,RKL,TSA????
Mi się wydaje że to była wina tablic rejestracyjnych.


Ta wojna pewnie nigdy się nie skończy, bo chamstwo i buractwo na polskich drogach nie zna granic.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 23:00  
Cytuj
Z całej dyskusji najbardziej podoba mi się komentarz: "virus no offence ale sam sprowokowales ta sytuacje, szkoda ze dziecko ucierpialo ale to jest Twoja wina ;]
edit: niech bedzie ze wspolna, bo koles tez przereagowal." Najwyższy czas żeby ktoś z moderatorów "stalowego" założył temat typu: dziękuję kierowcy, rowerzyście, lub pozdrawiam, przepraszam. Nie napinajcie się liniami, pasami namalowanymi na jezdni, promujcie pozytywne emocje i zdecydowane NIE! dla pseudowojny RST,RNI,RTA ,RKL,TSA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 23:20  
Cytuj
Tylko burak obrazi sie kiedy ktos na niego trąbnie. Kiedys trąbnalem na policje bo nie zauwazyli zmiany na sygnalizatorze i stali dalej na zielonym swietle. Po uslyszeniu, zauwazyli ze stoja na zielonym i ruszyli. Nikt mnie nie scigal za naduzywanie klaksonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 00:05  
Cytuj
Powiem tak, z tym opisem sytuacji to wychodzi na to, że obaj jestescie sobie równi jako kierowcy, bo myslę, że fizycznie jesteś większy i mocniejszy..., ale bys sie nie przeliczył, bo dziecko biedne będzie miało nie tylko rozbita wargę, ale i tatusia za kratkami. NIE WOLNO nikomu grozić, złóż skargę, i tyle na temat samo sadów. STALOWEMIASTO,powinno zlikwidowac tego typu głupoty, bo to jest podżeganie do popełnienia przestepstwa. A tyle sie mówi o tolerancji.
Jeśli chodzi o chamstwo, to to był głupi przypadek, dwóch kozaków sie starło i tyle, ale o wiele wiekszym buractwem jest PARKOWANIE gdzie popadnie i jak popadnie. A tu to już jest bezmyślnośc jak sie patrzy i głupota na miarę zarówno RST, RNI, RTA jak i LKR - ciekawe, dla czego nie karzą mandatami za złe parkowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 09:00  
Cytuj
//moderowano
Wypowiedź zaniżała poziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »