NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
zdjęcia cyfrowe,
~~ona
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
czy kto moze wie, gdzie najlepiej i w jakiej cenie mozna wywolac w stalowej zdjecia cyforwe, np. z plytki??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 22:07  
Cytuj
Ja wywołuję w Ufoto tylko, że to jest w Tarnobrzegu. 10x15 po 35 groszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 18:57  
Cytuj
a moze cos w stalowej, najlepiej tak taniego umiech

 
 
 
 
~~Leoś
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 23:03  
Cytuj
Swego czasu najtańsze zdjęcia cyfrowe można było zrzucić na papier w stoisku "Ruch" mieszczącym się w "Centrum" przy ul. Niezłomnych. Dawno nie "papierowałem" fotek więc nie wiem jak wygląda to na dzień dzisiejszy. Zdjęcia były do odbioru następnego dnia. Niemniej - najtaniej w SW.

 
 
 
 
~~lkjlkj
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 23:20  
Cytuj
Jeszcze tak w temacie foto-labow w stalowej, to chyba wszystkie, bo nie znalazlem innego, zatrzymaly sie na latach 90-tych. Przewaznie z cyfra to to ma malo wspolnego, odbitki sa delikatnie mowiac psute przez ludzi, ktorzy tam pracuja, przez nieudolnie obslugiwane maszyny i ciecie kosztow.

Wystarczy wiedziec jak kliknac "zapisz" w photoshopie i mozna dostac tam prace... potem przychodzi co do czego to jest lipa totalna jezeli trzeba zrobic cos wiecej niz puscic "na maszyne" fotki z komunii. Ogolnie jezeli ktos zna sie na fotografii to polecam przejsc sie do naszych fotolabow i zagadac "profesjonalistow" ale wywolywac zdjecia... to raczej nie, mozna sie tylko zdenerwowac.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »