NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sanpol - opinie , montaż, jakość, cena
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 20:11  
Cytuj
Chciałabym wiedziec jakie macie doświadczenia z tą firmą bo jestem zainteresowana wymianą okien i jestem prawie zdecydowana ale chciałabym wiedzieć coś wiecej czego ja nie wiem a wiecie wy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 20:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 11:34  
Cytuj
chce wymienic okna na wymiar i bardzo prosiłbym o opinie na temat tej firmy, bo słyszalem że róznie robią takie usługi różne firmy i nie chce problemów mieć...

pozdrawiam i z góry dziękuje

K

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 13:34  
Cytuj
Tą firmę omijać z daleka.
http://stalo(...)d=730650

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 13:55  
Cytuj
Witam jak pisałem już kiedyś mi wymieniali ,okna ,parapety , drzwi i wszystko było TIP-TOP,przyjechali w dniu kiedy było to ustalone
posprzątali po sobie.MOGĘ SZCZERZE POLECIĆ.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 15:14  
Cytuj
Ja również mogę polecić tę firmę. Wymieniałam za ich pośrednictwem okna, drzwi i wszystko odbyło się bez żadnego problemu. Panowie sympatyczni, zrobili co swoje i posprzątali...po sobie umiech

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 17:50  
Cytuj
dziekuje za te informacje

pytam o tą firme bo mojej ciotce wymienili okna dobrze i dość tanio, ale niechciałem wyciągać wniosku po jednej usłudze

czytam że źle zrobili komuś drzwi, skopali i potem musieli dac bardzo wysoki próg

ktoś jeszcze pisał że pili, ale moja ciotka nie mówiła żeby pili, inna sprawa ze byli pilnowani

może jeszcze ktoś napisze coś

ale chyba każdy wie że mogą być tu też wpisy szkalujące konkurencji i to jest problem :(

pozdrawiam

K

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 23:34  
Cytuj
Niestety ale to prawda z tymi źle obciętymi i źle obsadzonymi drzwiami przy 2krotnym wykuwaniu ościeżnicy To co zrobili to kpina i proszę wierzyć lub nie, ale naprawdę to niesolidna firma: beznadziejni monterzy niedotrzymane terminy... A mnie ...cóż pozostała po nich do dziś fuszerka bo juz naprawić tego się nie da, choć ostrzegano mnie wczesniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 08:57  
Cytuj
A ja polecam firme SanPol, Agawa wrzuc fotke tej fuszerki jaka Ci zrobili bo jestem ciekawumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2013r. 15:21  
Cytuj
Jak na razie okna wymienione po roku czasu nic się nie dzieje, jedynie musiałem poprawiać łapaki na drzwi, ale jest to normalne mieszkam przy głownej ulicy tiry śmigają i niestety ale blok chodzi i ma prawo tak się dziać. Co do samych okien i montażu nie mam zastrzeżen ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 05:16  
Cytuj
Też jestem zadowolony. Przejrzałem oferty 4 firm, wybrałem SANPOL bo okna ok. i cena najniższa, terminy też w porządku (nawet wcześniej byli niż zapowiadali).
Montaż w dwa dni, chłopaki się uwijali, wiele można było dopytać i się dowiedzieć.
Tak było 1,5 roku temu. Do dziś nie mam żadnych problemów z oknami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 05:26  
Cytuj
Ludzie jakby problemy z oknami był po 2 latach to by była masakra jakaś.
Poczekajcie 5-6lat i wtedy warto popatrzeć na szczelność, zamykanie itp. Czasami można się zdziwić jakością.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »