NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Pralka Polar PTL 1100 - dobry serwis,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2012r. 21:28  
Cytuj
Szukam dobrego, uczciwego(żeby mi nie wymienił pół pralki niepotrzebnie) i przyzwoitego cenowo (żeby nie brał 100zł za przykręcenie śrubki) fachowca do naprawy pralki Polar PTL 1100 (ładowana od góry).

Problem jest taki, że od pewnego czasu ma swoje humory.
Czasami pierze kilka razy pod rząd bez problemu a czasami nie kończy cyklu i świeci się service. Potem znów pierze OK lub nawet nie chce zacząc i po kilku startowych obrotach świeci znowu service i trzeba kilka razy wyłączac i/lub wybierac inny program prania lub prędkośc wirowania ale i to nie zawsze pomaga. Czasami postoi 2 dni i pierze.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2012r. 21:28  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2012r. 10:03  
Cytuj
Ja jestem bardzo zadowolona z Pana Piotra Michałka. Przyjmuje na ulicy Sandomierskiej w Charzewicach. To jest parę domów za komisem, na ukos od dawnej firmy NAZAR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »