NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie sie podział sklep \"LAP-TOP\", ???
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 18:00  
Cytuj
Czy wiadomo gdzie sie podział sklep "Lap-Top"? Nigdzie nie ma informacji ze został przeniesiony czy zlikwidowany, a był to jeden z najtańszych sklepów ze sprzętem komputerowym...

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 18:00  
Cytuj

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Czy wiadomo gdzie sie podział sklep \"Lap-Top\"? Nigdzie nie ma informacji ze został przeniesiony czy zlikwidowany, a był to jeden z najtańszych sklepów ze sprzętem komputerowym...

a gdzie go szukales? czy to proba reklamy?
"LAP-TOP"
ul. Okulickiego 1i
Kontakt:
lap-top_(at)_o2.pl
tel. 15 843-04-50

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 20:38  
Cytuj
Najpierw wisiała kartka "przepraszamy remont", potem kartka zniknęła i pozostał pusty lokal.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 20:39  
Cytuj
hehe - no miejsce gdzie powinien być to pewnie koleś wie, pytanie związane jednak z tym, że od paru dni lokal jest pusty (widzę go z oknaumiech). Na początku była kartka - remont. Teraz kartki nie ma, ale remont trwa - nie wiem jednak czy będzie tam coś nowego czy tylko laptop się rzeczywiście dorobił i poprawiają wygląd lokaluumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 14:43  
Cytuj
Oj coś czarno to widzę. Próbowałem na gg i maila. Cisza. Na gg zawsze byli dostępni, teraz ich nie ma :( nie dobrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2012r. 09:18  
Cytuj
Niestety zlikwidował sie zupełnie. Pracownicy juz wczesniej na wypowiedzeniach byli. Widocznie konkurencja była zbyt duża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2012r. 14:17  
Cytuj
chcesz kupić taniej idź do sklepu niech ci doradzą czy kartę grafiki czy coś innego i kup przez net gdyż sklepy mają cholerną marżę narzucaną! kupowałem ostatnio lodówkę i po znajomości kierownik marketu zniżył mi z kwoty 1899 zł na cenę po jakiej zaopratruje się sklep tj. 1250 zł. Im większy sklep tym większa marża z czegoś trzeba go utrzymać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 13:47  
Cytuj
Tylko, że większość sklepów komputerowych duża nie jest. O dużych narzutach nie ma mowy. Wszystkim się wydaję, że takie sklepy zarabiają no kommpach czy notebookach nie wiadomo ile.... Nic bardziej mylnego.

Wiem coś o tym bo robiłem w tej branży przez spory okres czasu.

Jak wam się wydaje ile taki sklep zarabia np... na notebooku, który na półce kosztuje powiedzmy 2000zł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Tylko, że większość sklepów komputerowych duża nie jest. O dużych narzutach nie ma mowy. Wszystkim się wydaję, że takie sklepy zarabiają no kommpach czy notebookach nie wiadomo ile.... Nic bardziej mylnego.

Wiem coś o tym bo robiłem w tej branży przez spory okres czasu.

Jak wam się wydaje ile taki sklep zarabia np... na notebooku, który na półce kosztuje powiedzmy 2000zł ?


promocja w komputronik laptop model Samsung SERIES 3 (NP300E5C-S01PL) cena 2399, na allegro najtaniej znalazłem za 1800 a na ceneo nie szukałem umiech więc prywatne sklepiki które nie są sieciówkami zarabiają na marży jeszcze więcej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 21:03  
Cytuj
Małe sklepiki mają mały obrót więc i ceny u hurtowników mają nierewelacyjne. Z drugiej strony utrzymanie sklepu w centrum miasta kosztuje więcej niż magazynu na uboczu z łączem do internetu służącym do sprzedawania na allegro czy przez ceneo/skąpca.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 21:28  
Cytuj
Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze tego samego wlasciciela jest sklep gdzies w nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 21:48  
Cytuj
No i właśnie to mnie zawsze denerwowało. No to muszę cię rozczarować „fankor”. Jak udało się zarobić 100-150zł to było coś, oprócz tego trzeba było jeszcze od tej kwoty odliczyć transport, często gęsto na poziomie 24-30 netto.

Sklepy internetowe czy allegro to inna baja.
W sumię to nawet nie wiem skąd czasem AŻ takie różnice w cenie.

Ale jeżeli chodzi o Media....nie dla... to sprawa jest raczej jasna.
Tam kupują powiedzmy 200szt. jak nie więcej i rozsyłają to po wszystkich siedzibach.

Przy zakupie takich ilości bezpośrednio u producenta z pewnością są w stanie wynegocjjować bardzo dobrą cenę. I dlatego jest cena na półce, przez pierwsze dwa tygodnie 2300,- a pózniej robią 1800,- i tak na tym wychodzą umiech.

A taki mały sklep przecież nie kupi 300szt. bo niby za co?

Co prawda nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze kilka lat temu było tak..., że dany produkt był robiony na dwóch liniach. Jedna linia prodykowała dany model na gorszych podzespołach dla marketów i dużych sieciówek, a druga z lepszych dla pojedynczych odbiorców.

Przykładów można by mnożyć... Dlatego takie małe sklepy, jeżeli nie zrobią się na jakąś sieciówkę, tak jak to zrobił sklep na KENa i jest teraz K...iem. To będą padać jak muchy.

To jest moje zdanie w tym temacie.

Jedno jest pewne, szkoda tego sklepu jeżeli faktycznie został zamknięty, bo mieli dobre ceny, serwis i obsługę.

Ten sklep w Nisku to na pewno nie ten sam właściciel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 22:12  
Cytuj
Kilka lat temu, w jednym z tych prowincjonalnych sklepików - za 5m robionej skrętki UTP zawołali 24 zł !
Nic dziwnego, że padają, jak muchy tse tse.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 10:51  
Cytuj
to skoro sieciówki nakupią hurtowe ilości i rozsyłają je po sklepach swoich a biorąć przykład komputronik który ma sklep w każdym prawie mieście zdziera z ludzi kasiore ? -- bo oni mają sklepy w miejscach widocznych, spore powierzchnie które trzeba opłacić wynajmując lokal, dlatego płaci się dużo by sklep zarobił na siebie i na wypłaty dla ludzi, sklep internetowy czy allegro osoba która zajmuje się sprzedażą internetową zazwyczaj nie opłaca nic takiego więc i cena niższa. Ja osobiście drobne rzeczy elektroniczne kupuje przez net jedynie o dużych gabarytach w sklepie po cenie jak z internetu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 13:17  
Cytuj
Zadna duza firma nie doplaca do i nie placi czynszow , rachunkow itp. Firma ktora chce sie podpiac pod dana siec moze tylko uzyskac upusty w zaleznosci od statusu, obrotow, promocji i dobrych ukladow z handlowcem. Czyli nawet dwa sklepy o takim samym statusie w tym samym miejscu moga uzyskac roznice w cenie zakupu. Kto i za ile to sprzedaje to juz ich nie rusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 15:18  
Cytuj
każda sieć ma swoj wewnetrzny regulamin i się go trzyma !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
chcesz kupić taniej idź do sklepu niech ci doradzą czy kartę grafiki czy coś innego i kup przez net ...


nie zdziw sie jak nastepnym razem w tym sklepie nikt do Ciebie nie podejdzie aby Cie obsluzyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 01:52  
Cytuj
to szuka się forum na necie na info danego sprzętu ewentualnie pisać do mnie na priva, pomogę doradzę, zrobię stronę www itp. itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »