NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
zespół na wesele - Positive?,
Posty: 5
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 14:05  
Cytuj
Co myslicie o zespole Positive z Tarnobrzega?http://www.positivetbg.pl/
Wydaje nam się ze fajnie grają aczkolwiek zero opinii,jakby nikt o nich nie slyszal.Proszę o pomoc w podjęciu decyzji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 14:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 14:36  
Cytuj
Grali u mnie na weselu i byłam bardzo zadowolona,goście też mówili że fajnie grali. Świetnie prowadzą oczepiny, znają ciekawe zabawy, ale możesz też wprowadzić swoje, na pewno się dostosują. To samo jeśli chodzi o muzykę, na pierwszy taniec wybraliśmy kawałek którego nie mieli w swoim repertuarze, ale postarali śię i świetnie zagrali. Jak dla mnie był tylko jeden mały minus-za mało muzyki disco polo,która to zazwyczaj na weselach przeważa, ale goście i tak się ciągle bawili. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 15:51  
Cytuj
jesli chodzi o ten zespol to go nie znam ale z czystym sumieniem moge polecic zespol enter joyce http://enterjoyce.wix.com/enter-joyce grali u mnie na weselu i bylo genialnie swietna muzyka potrafia rozbawic gosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 23:33  
Cytuj
ZESPOL TOXIC JEST FANTASTYCZNY ROZRUSZA KAZDE TOWARZYSTWO WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI, FANTASTYCZNE GAZDZETY I ZABAWY DZIEWCZYNA SWIETNIE SPIEWA WSZSTKO NAPRAWDE EKSTRA;) POLECAM BARDZO SYMPATYCZNI MLODZI LUDZIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 19:55  
Cytuj
Do Ika99

Możemy popisać na priv? mmdom_(at)_interia.eu


Ika99 Grali u mnie na weselu i byłam bardzo zadowolona,goście też mówili że fajnie grali. Świetnie prowadzą oczepiny, znają ciekawe zabawy, ale możesz też wprowadzić swoje, na pewno się dostosują. To samo jeśli chodzi o muzykę, na pierwszy taniec wybraliśmy kawałek którego nie mieli w swoim repertuarze, ale postarali śię i świetnie zagrali. Jak dla mnie był tylko jeden mały minus-za mało muzyki disco polo,która to zazwyczaj na weselach przeważa, ale goście i tak się ciągle bawili. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »