NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Proszek do prania \"Dzidziuś\",
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 23:02  
Cytuj
Gdzie w Stalowej mogę kupić proszek dla dzieci "Dzidziuś"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 23:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2012r. 23:03  
Cytuj
//moderowano
Bez związku z tematem


Edit:
Oczywiście, że bez związku. Jak długo można patrzeć na coraz głupsze społeczeństwo? Nie znam się na proszkach. Ani tych do prania, ani do pieczenia, ani nawet na tych do wciągania nosem. Ale tego "dzidziusia" widzę na codzień w każdym markecie. Mam wymianiać, czy szanowna Felunia kojarzy gdzie w mieście stalowym znajdują się markety?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 10:13  
Cytuj
W tesco nie ma, w carefourze nie ma, w rossmanie nie ma, to ciekawe, gdzie widzisz. A skoro piszesz, ze sie nie znasz na proszkach to po co sie odzywasz. Widzisz jaki jest temat na forum, to skoro cie nie interesuje to nie wchodz na niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:02  
Cytuj
http://allegro.pl/proszek-do-prania-dzidzius-biel-3kg-najtaniej-i2500967305.html

Przesylka jedynie 13 zł a mozesz kupic tyle paczek ile tylko chcesz. Proste? Proste nie potrzeba ani rossmanna ani tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:04  
Cytuj
Kiedyś kupowałem i w Tesco i w dużym Fracu ale jestem przekonany, że i w kauflandzie mi kiedyś mignął. Ale sam nie wpadłbym na pomysł by pytać na forum o to gdzie popularny produkt kupić można mlotek i czekać na odpowiedź pół dnia zamiast w 15 minut objechać trzy markety.

PS: dla słabo rozgarniętych w Tesco jest/był dostępny tak na dziale z proszkami jak i na dziale niemowlęcym (tak by trudniej było rodzicom znaleźć). umiech Dostarczyłbym mapkę jak trafić do dużego Tesco i na wyszczególnione działy, ale nie chce mi się painta odpalać potluczony

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
http://allegro.pl/proszek-do-prania-dzidzius-biel-3kg-najtaniej-i2500967305.html
Przesylka jedynie 13 zł a mozesz kupic tyle paczek ile tylko chcesz.

A co jeśli chce jedną paczkę? Pomyślałaś o tym? +52% ceny proszku.

CYTAT
Proste? Proste nie potrzeba ani rossmanna ani tesco.

Czy proste? + 13 zł, przelew przez internet, nie każdy ma konto, uwierz, więc ew. wycieczka na pocztę, wypełnianie druczków, czekanie na zaksięgowanie, oczekiwanie na wysłanie i dotarcie paczki, konieczność bycia w domu gdy przyjedzie kurier z proszkiem, ew. umawianie się z nim/odbiór osobisty. Osobiście, wolę pójść do sklepu.

CYTAT
zamiast w 15 minut objechać trzy markety

Przecież autorka napisała, że była w trzech marketach i nie było proszku. Zatem postąpiła według Twojej rady, nie działa. Inna sprawa, że faktycznie trzeba szukać też na niemowlęcych rzeczach, tam mogli schować ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:14  
Cytuj
Szopen daje tylko przyklad innego rozwiazania skoro dziewczyna ma AZ taki problem gdzie zakupic proszek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:20  
Cytuj
CYTAT ("Lucky_Luk.")
Jak długo można patrzeć na coraz głupsze społeczeństwo?


Lucky_Luk,wyluzuj - no skoro widzisz,masz naprawdę sokoli wzrok,czyżby to objaw/efekt,ba nurtuje mnie pewna myśl/czy ty aby,nie wciągasz,sproszkowanego rógu białego jelenia,popiołu i soli...:cwaniak:

CYTAT ("Lucky_Luk.")
Nie znam się na proszkach


Jakoś,mi mało wiarygodnie brzmi,tak...:cwaniak:
A co do,głupiego społeczeństwa posłużę się, nowym słowem,które odkryła,usterka,o jakżewdzięcznym nicku betty 30 => sratasz,biedna,widzała w tym literówkę/przoczenie,nie brała pod uwagę,że jej umysł nieświadomy odkrył...:cwaniak:

CYTAT ("felunia")
W tesco nie ma, w carefourze nie ma, w rossmanie nie ma, to ciekawe, gdzie widzisz.


Polecam serwisy/portale aukcyjne...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
Szopen daje tylko przyklad innego rozwiazania skoro dziewczyna ma AZ taki problem gdzie zakupic proszek...

Jeszcze w desperacji skorzysta umiech Na pewno znajdzie na mieście jak się ruszy, szukać można i po osiedlowych sklepikach chemicznych, tam też sprzedają proszki dla dzieci. Są różne, więc nie wszędzie znajdzie akurat dzidziusia, niektórym sięto może wydawaćproste, bo mylą np. dzidziusia z bobasem, opakowania w gruncie rzeczy podobne. Pozdrawiam i życzę powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 11:29  
Cytuj
"Dzidziusia" kupuję na ul. Staszica przy barze "Kaprys" (obok apteki). Jest tam sklep z kosmetykami. Płacę 16 zł (nie pamietam, ale chyba za 1,5 kg lub 1,2 kg), płyn do płukania 6 zł. W Tesco rzeczywiście nie ma bo kiedys szukałam. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej mogę kupić proszek dla dzieci \"Dzidziuś\"?


Tesco duże,Frac,Kaufland jest te w sklepie chemicznym na przeciwko wrzosu,w sklepie chemicznym obok diany ale polecam Biały jeleń ładnie wypierą ubrania odzywskuja biel i nie uczula-dzidziuś uczulał moje dzieci.pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 17:23  
Cytuj
wczoraj kupowalam ten proszek w tesco, w kauflandzie kilka dni temu tez widzialam, jest ogolnie dostepny w sklepach z chemia no ale zeby go kupic potrzeba ruszyc du.. sprzed komputera a nie o wszystko pytac online.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 17:43  
Cytuj
Widziałam ''dzidziusia'' w drogerii nad sanem.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 22:36  
Cytuj
Faktycznie w tesco dzidziusia nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
wczoraj kupowalam ten proszek w tesco, w kauflandzie kilka dni temu tez widzialam, jest ogolnie dostepny w sklepach z chemia no ale zeby go kupic potrzeba ruszyc du.. sprzed komputera a nie o wszystko pytac online.

Nie ogarniam az takiej rozbieznoscigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
wczoraj kupowalam ten proszek w tesco, w kauflandzie kilka dni temu tez widzialam, jest ogolnie dostepny w sklepach z chemia no ale zeby go kupic potrzeba ruszyc du.. sprzed komputera a nie o wszystko pytac online.

Napisz Betty w którym, bo byłem wczoraj w dużym Tesco i przypomniawszy sobie wątek, przespacerowałem się na proszki dziecięce. Dzidziusia nie było. Chyba kupiłaś ostatni umiech I znów popadłem z zadumę, jeżeli autorka napisała, że nie znalazła tego proszku w tesco, kauflandzie i rossmannie, to na moje oko oznacza, że jednak ruszyła d... sprzed komputera i tam była. Nie sądzisz? Nie ma potrzeby zachowywać się niegrzecznie i używać brzydkich słów, nawet tych składających się z kropek. Pozdrawiam.

ps. jest 3kg i kilo coś w Delikatesach Centrum w Nisku umiech Zapraszam na wieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 12:17  
Cytuj
CYTAT ("kasia868686")
ale polecam Biały jeleń ładnie wypierą ubrania odzywskuja biel i nie uczula-dzidziuś uczulał moje dzieci.pozdrawiam


W takim razie,od razu korzystając z okazji zapytam - mydełko Biały jeleń,gdzie mogę je kupić/ewentualnie nabyć zapytanie

CYTAT ("SzoPeN")
umiech Zapraszam na wieś.


Ale wybacz,twierdzę że to raczej miasteczko...:szok:

Pozdr - Reik.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 21:20  
Cytuj
Reiker mój ojciec używa jelenia w dużych ilościach. W Markopolu wyprzedali, w Tesco nie widzę już a był i w Rossmanie też jest problem.
Jak używasz w płynie to najlepiej 5litrów z allegro.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 21:47  
Cytuj
[cytat]
CYTAT (\"kasia868686\")
ale polecam Biały jeleń ładnie wypierą ubrania odzywskuja biel i nie uczula-dzidziuś uczulał moje dzieci.pozdrawiam


W takim razie,od razu korzystając z okazji zapytam - mydełko Biały jeleń,gdzie mogę je kupić/ewentualnie nabyć zapytanie


Reiker w duzym tesco są w skepie chemicznym na przeciwku wrzosu-w tych budkach,oraz jest także w drogeri obok baru mlecznegoumiech a i obok hali tez stoja z chemią to też ma nawet płyny do płukania biały jeleńumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 22:08  
Cytuj
Jackowi i Kasi868686, pięknie dziękuję i pozdrawiam - Reik...

Edit:

Przepraszam ze odbiegłem od tematu...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 22:55  
Cytuj
Reiker prosze ja ciebie baRdzoumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wczoraj kupowalam ten proszek w tesco, w kauflandzie kilka dni temu tez widzialam, jest ogolnie dostepny w sklepach z chemia no ale zeby go kupic potrzeba ruszyc du.. sprzed komputera a nie o wszystko pytac online.

Nie ogarniam az takiej rozbieznoscigood


Wyrzuciłaś post kolegi do kosza. Twierdzisz, że zadawanie pytań typu gdzie coś kupie jest idiotyczne i będziesz usuwać. Ten post Ci nie przeszkadza i widzę, że bardzo się nim podjarałaś. Sama zachowujesz się jak idiotka. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 09:58  
Cytuj
Reiker - "jelenia" w sklepie Karo, pod Twoim ulubionym Pubem Omegą widziałam good Z "pompką" dla łatwiejszego stosowania ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 19:49  
Cytuj
CYTAT ("Lament")
Reiker - "jelenia" w sklepie Karo, pod Twoim ulubionym Pubem Omegą widziałam good Z "pompką" dla łatwiejszego stosowania umiech


Moja droga,chemiczne artykuły,można kupić/nabyć,w sklepie chemicznym PSS_u Społem,podpowiadam znajduje się niedaleko,reklamowanego przez ciebie sklepiku o nazwie Karo...:cwaniak:
Mam nadzieję,że nie jesteś „łanią” sic „jelenia” któremu przyprawiasz rogi,co do moich ulubionych,bądź spokojna,jest tylko jeden,nie w tej mieścinie niestety...:cwaniak:
Choć bywam z sentymentu - w...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 20:49  
Cytuj
Reiker, uwielbiam Twoje zawoalowania i niedopowiedzenia... Nie wiedziałam, że komuś rogi doprawiam potluczony Poza tym, doskonale orientuję się gdzie jest chemik na Sedlance. Napisałam Ci, gdzie widziałam B.J., ot co.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »