NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Stalowolanki coraz brzydsze, opis...
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 07:40  
Cytuj
No właśnie. W Niemczech nie ma pięknych kobiet, są jedynie pozostałości po okupacji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 07:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego w naszym miescie następuje regres urody ?
Jeszcze nie tak dawno za większością kobiet można się było odwrócić a teraz...

Jak myślicie ? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?


Co ty chłopie pierdzielisz. Większej głupoty to ja dawno nie czytałem.
Weź ty się człowieku wybierz do okulisty bo to nie problem kobiet w naszym mieście tylko twojego wzroku.

Zobacz jakie "piękności" są w Anglii, Irlandii, Niemczech. Zwróć uwagę na grube dupy we Włoszech.

Chłopie idź do okulisty bo naszym kobietom nic nie dolega.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego w naszym miescie następuje regres urody ?
Jeszcze nie tak dawno za większością kobiet można się było odwrócić a teraz...

Jak myślicie ? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?


Jakiś śmieszny onanista z grubym bębnem i grubym podgardlem;)
typowy walikoń, kóry pooglądać dupy idzie na zakupy do biedronki!;)

Andrzejek 100% racji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 08:18  
Cytuj
a może pies pogrzebany jest po prostu w tym, że chlopakowi skończyło się konto premium na redtube?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
konto premium na redtube?

a sa takie? chociaz sadzac po nicku to raczej sie nie mylisz ;]

w stalowy kobiety coraz piekniejsze, mlode i piekne, az przykro patrzec na moja leciwa 30 letnia malzonke, ktora pomalu zaczyna sie marszczyc zdegustowany pozostaje, albo szukac dobrego adwokata rozwodowego, albo sie zapracowac i cieszyc sie dziecmi

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:09  
Cytuj
To jak na 30 letnią już się sypie? oooj..kiepściutko :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood az przykro patrzec na moja leciwa 30 letnia malzonke, ktora pomalu zaczyna sie marszczyc


Trzeba mi pomyśleć o pochówku... czas umieraćneutralny Osoby w moim wieku nie powinny chyba wychodzić na ulicę, by nie szpecić pięknych okoliczności przyrody swoją zmarszczoną facjatą.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:27  
Cytuj
http://kwejk.pl/obrazek/1327700/jak-widz%C4%85-mnie.html

Mieszkanki Stalowej wcale nie są nieatrakcyjne, jest pełno pięknych kobiet. Tylko pytanie brzmi czy ta piekna, wyjątkowa dziewczyna zwróci na ciebie uwagę.
Najlepiej a zarazem najprościej opisała to pani ZielonyGroszek ;)
M.Grechuta - " Nie dokazuj , miła nie dokazuj ,przecież nie jest z ciebie znowu taki cud, nie od razu , miła nie od razu ,nie od razu stopisz serca mego lód "
W każdym społeczeństwie są atrakcyjne panie .. tylko trzeba umieć odpowiednio paczeć ;)
Ja nie mam z tym problemów bo podobam się jedynie paniom 20 lat młodszym albo 20 lat starszym potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
To jak na 30 letnią już się sypie? oooj..kiepściutko :cwaniak:

no z calym szacunkiem, dla swietnie zakonserwowanych 30 :] nawet jakby moczyly sie od urodzenia do 30 dzien w dzien w miodzie to i tak 20tkami nie beda ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:39  
Cytuj
Uwierz że można ; > ma się to w genach ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Uwierz że można ; > ma się to w genach ;]

w genach to mozna miec co najwyzej poczucie humoru, spojrz w dowod, jezeli masz po 9 8 to jestes stara ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Zobacz jakie "piękności" są w Anglii, Irlandii, Niemczech. Zwróć uwagę na grube dupy we Włoszech.


Bzdury obywatelu prawicie. Byłem w wielu krajach europy, od wschodnich do zachodnich i Polki nie wyróżniają się niczym od kobiet z innych krajów. W tych krajach które wymieniłeś też są ładne jak i niezbyt urodziwe kobiety. Nadzwyczajne piękno Polskich kobiet to mit. Polek największym mankamentem jest to, że nie potrafią w odróżnieniu do włoszek czy hiszpanek się ubrać. Porównując dwie polki w samolocie jedną mieszkającą w którymś z tych krajów, a drugą w Polsce od razu jesteś w stanie to zauważyć. Wśród Polek panuje moda na kicz, tandetę, brak klasy i nadmiar w ubiorze. To niestety widać.
Obce kobiety Ci się nie podobają ponieważ wychowałeś się w Polsce i taki typ urody był dominujący więc wiadomo, że on będzie dla Ciebie najlepszy, ale to kwestia tylko środowiska.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:02  
Cytuj
IFG chyba nie wiesz co mówisz ; >
Szybkość starzenia się cery bądź inne mankamenty również można odziedziczyć ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
IFG chyba nie wiesz co mówisz ; >
Szybkość starzenia się cery bądź inne mankamenty również można odziedziczyć ;]

jasne ze tak :] ale od pewnych rzeczy nie uciekniesz, mozesz wyrownywac koloryt, ale w w pewnym moemencie musisz zaczac napinac skore, kremy przestaja pomagac, zostaja mezoterapie, igly, ostrzykiwania w koncu zlote nici i przeszczepy, albo probujesz oszukiwac albo mozesz godnie sie zestarzec :]
cokolwiek wiem i nie przekonasz mnie ze umiejaca konserwowac sie 30, bedzie umiejaca konserwowac sie 20 :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
Polek największym mankamentem jest to, że nie potrafią w odróżnieniu do włoszek czy hiszpanek się ubrać. Porównując dwie polki w samolocie jedną mieszkającą w którymś z tych krajów, a drugą w Polsce od razu jesteś w stanie to zauważyć. Wśród Polek panuje moda na kicz, tandetę, brak klasy i nadmiar w ubiorze. To niestety widać.

Z tym akuat się zgodzę. Smutno się robi na widok ładnych acz zaniedbanych kobiet 45-50 +, ubranych w kompleciki - garsonki z hali, komicznie zrobionym baleyage czy po "trwałej". Nie wspominam już o braku depilacji i niestosowaniu dezodoro wszelkiej maści, bo to już całkiem inna, często "nieświeża" historia...

Jednak porównując urodę typowej Angielki/Irlandki i Polki - stanowczo wolę naszą umiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:23  
Cytuj
To, że polki są najładniejsze nie podważa niczego. A to, że uważane są za najłatwiejsze to już inna historia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
To, że polki są najładniejsze nie podważa niczego. A to, że uważane są za najłatwiejsze to już inna historia.


No nie bardzo. Znajomi hiszpanie narzekają, że Polki są ładne ale w przeciwieństwie do hiszpanek nie chcą się kochaćumiech

CYTAT

Z tym akuat się zgodzę. Smutno się robi na widok ładnych acz zaniedbanych kobiet 45-50 +, ubranych w kompleciki - garsonki z hali, komicznie zrobionym baleyage czy po "trwałej". Nie wspominam już o braku depilacji i niestosowaniu dezodoro wszelkiej maści, bo to już całkiem inna, często "nieświeża" historia...


Tylko, że ja także o młodych dziewczynach mówię, które wygrzebują co się da, a potem wyglądają jak nie wiadomo co.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ifeelgood az przykro patrzec na moja leciwa 30 letnia malzonke, ktora pomalu zaczyna sie marszczyc


Trzeba mi pomyśleć o pochówku... czas umieraćneutralny Osoby w moim wieku nie powinny chyba wychodzić na ulicę, by nie szpecić pięknych okoliczności przyrody swoją zmarszczoną facjatą.

ee tam ze starymi i doswiadczonymi kobietami jest o czym porozmawiac, uroda to nie wszystko ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
To, że polki są najładniejsze nie podważa niczego. A to, że uważane są za najłatwiejsze to już inna historia.


spośród Słowianek to zdecydowanie Ukrainki i Rosjanki są najładniejsze. Każdy kto był na Krymie, Wschodniej Ukrainie i we Lwowie się ze mną zgodzi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
chociaż te czarne ostatnio stają się bardziej na "topie"
A mnie się widzi, że coraz więcej jest farbowanych rudzielców i czegoś na styl burgundu ew. oberżyny.

CYTAT
ee tam ze starymi i doswiadczonymi kobietami jest o czym porozmawiac, uroda to nie wszystko ;]
No, jest jeszcze dla mnie nadzieja potluczony

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 23:56  
Cytuj
A mnie się widzi coraz więcej zaniedbanych,leniwych kobiet, które jeśli już złapały faceta (na cokolwiek), mogą sobie tyć beztrosko, gdyż już nie ma się komu i po co staraćchytry Co najlepsze, widząc kobitkę ciut dbającą o swój wygląd, figurę, a co za tym idzie i własne samopoczucie- patrzą krzywawo, wbijając przy każdej okazji szpilkę, aby poczuć sie odrobinę lepiej. Ponoć to zajebiście pomaga.... Moje odczucie takowe, choć oczywiście nie wrzucam wszystkich "dam" do jednego wora.
Poczucie humoru, to się również liczy..., a nawet bardzo. Zmarszczki się kiedyś w końcu pojawią, ale dystans do siebie zawsze pozostanie. Lifting zbędny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
No właśnie. W Niemczech nie ma pięknych kobiet, są jedynie pozostałości po okupacji umiech


Jak chcesz rzucać tekstami z netu to rób to dobrze.

Ja widzę dużo ładnych dziewczyn, ale też chyba więcej otyłych niż dawniej.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 10:01  
Cytuj
Kobieta piękna i atrakcyjna jest w każdym wieku, pod warunkiem że ten wiek Ona akceptuje.
Widzę młokosie że nie spotkałeś jeszcze w swoim życiu dojrzałej mądrej kobiety.
Pamiętaj młokosie nie ma brzydkich kobiet. W każdej kobiecie jest piękno, ma Ona osobisty urok tylko trzeba umieś to widzieć.
Sam się przekonasz że z upływem lat, ta umiejętność sama przychodzigood.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 10:22  
Cytuj
mośku, bardzo ładnie to ująłeśumiech Ja proponuje aby założyciel tego tematu wkleił tu swoje zdjęcie i wtedy to my go ocenimy jaki on piękny jestjezykpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 10:33  
Cytuj
Nie wklei bo to prawdopodobnie pryszczaty grubas niskiego wzrostuumiechpotluczony

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »