NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Stalowolanki coraz brzydsze, opis...
Posty: 10
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 14:10  
Cytuj
Dlaczego w naszym miescie następuje regres urody ?
Jeszcze nie tak dawno za większością kobiet można się było odwrócić a teraz...

Jak myślicie ? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 14:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Jak myślicie ? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?


To się nazywa dobrobyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 15:03  
Cytuj
Dlaczego w naszym mieście następuje regres urody?
Jeszcze nie tak dawno na większości mężczyzn można było oko zawiesić, a teraz...

Jak myślicie? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić- panowie są coraz bardziej spedaleni, pijani i ubrani w dres z mega wielkim napisem( im większy tym lepszy)

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo zawsze to idzie we dwie strony.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 15:15  
Cytuj
zielony groszku widzę, że ktoś tu nie widział na prawdę pedałkowatych facetów np w nie tak całkiem odległej Francji
Nie mów że w Stalowej są źli kolesie nie mów...

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 15:34  
Cytuj
Oj no właśnie widziałam i z lękiem czekam aż i u nas pojawią się tacy "przystojniacy"
Nawet i wczoraj taki, śliczny chłopiec był sobie w sklepie. No ale miał więcej tapety niż niejedna szalona 15. Do tego koszulka tak okropnie obciśnięta, że miałam poradzić mu by prał w niższej temp bo mu się ubrania kurczą.

To był tylko przykład, mający na celu pokazać że wszystko idzie zawsze w obydwie strony i nie ma co szufladkować każdą/każdego.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 16:14  
Cytuj
CYTAT

Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?


Niech powstaje jeszcze więcej: pizzerii, kebabowni, frytkowni, hamburgerowni itp. punktów a'la McDonalds gdzie serwuje się jedzenie typu mielone G... na które leci dzieciarnia i młodzież to dopiero zobaczycie zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 16:27  
Cytuj
Ty jesteś taki piękny że się czepiasz kobiet? ; >
Może pokażesz nam swoją piękna twarz? ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd: okolice RsT
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 16:28  
Cytuj
Wystarczy przejechać po okolicznych miejscowościach tego kwiatu pół światu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 16:29  
Cytuj
Jedź na zachód jak coś nie pasuje ; ]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 17:06  
Cytuj
cp racja to racja - dobrobyt sprawia ze jestesmy wygodni i leniwi a to prowadzi do tycia.
wiem to po sobie: mam 28 lat i od kiedy kupilismy kolejny samochod do domu i zaczelam coraz czesciej go uzywac, to juz nawet 200 metrów na nogach to hjest dla mnie wiele i czasami patrze w lustro i luje sobie w twarz bo to jest tylko i wylącznie lenistwo - cos czego zawsze się brzydzilam i obiecalam sobie ze nigdy taka nie bede.....

i tak chodzi taki pasztetów jak ja w ch... po stalowej, kebaby, hotdogi, kaloryczne piwka smakowe i dupa rośnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 17:08  
Cytuj
CYTAT

Może pokażesz nam swoją piękna twarz? ;]


Dokładnie, jak taki piękny jesteś że nie ma dla Ciebie godnej dziewczyny, przestań być anonimowy i ujawnij się nam.

Są gusta i guściki. Jednemu podoba się dziewczyna z długimi nogami i blond włoskami a innemu okularnica zaczytana w kolejnych książkach.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 18:41  
Cytuj
co do wyglądu Pań - zawsze można jakoś to poprawić , gorzej jak w głowie pusto - tu już nic nie da się zrobić mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 18:45  
Cytuj
Wybacz Zielony Groch, jestem kobietą i powinnam być w tym momencie solidarna ale niestety nie mogę.
Wyobraż sobie taką akcję idą ulica dwi dziewczyny, jedna ma warkocza piegi i okulary i ponure ciuchy a druga ma ładne szorty, błyszczące w słońcu włosy i piękną buzię no i długie nogi oczywiście, i na którą zwróci uwagę facet ?




CYTAT
CYTAT

Może pokażesz nam swoją piękna twarz? ;]


Dokładnie, jak taki piękny jesteś że nie ma dla Ciebie godnej dziewczyny, przestań być anonimowy i ujawnij się nam.

Są gusta i guściki. Jednemu podoba się dziewczyna z długimi nogami i blond włoskami a innemu okularnica zaczytana w kolejnych książkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 19:29  
Cytuj
Są 2 odpowiedzi na Twoje pytanie ;-).Jeden zwróci uwagę na tą "ładniejszą", a drugiego urzeknie miły uśmiech,broszka na tym ponurym ubraniu czy właśnie ten pieg na nosie.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 19:49  
Cytuj
Maim zdaniem to nietylko dobrobyt czy fast foody mają wpływ na to ale także tanie niezdrowe jedzenie ze sklepu naszpikowane chemią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:11  
Cytuj
Ja natomiast mam wrażenie, że z roku na rok dziewczyny są coraz ładniejsze. Nie wiem, czy to dlatego, że fajniej się ubierają, lepiej malują?

W każdym razie aż mi czasem głupio, bo trudno nie spojrzeć, a jak tu gapić się na 17-19 letnie smarkule? W moim wieku? zarumieniony (Choć z drugiej strony musiałbym być ślepcem albo gejem, żeby nie spojrzeć :cwaniak: )

O urodzie facetów nie wypowiem się - nie znam się. I tak mi się żaden nie podoba - ja normalny jestem.

Btw - ostatnio coś sporo nowych forumowiczów o nikłej ilości postów i dziwnych nickach zakłada dość kontrowersyjne tematy. Czyżby liczba odsłon strony spadała? smiech2

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:18  
Cytuj
Kill, to w Twojej pustelni są takie małolatki?Pewnie ukazują Ci się gdy przypadkiem drogę zgubią

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:24  
Cytuj
Są ładne dziewczyny są.. nie wiem skąd takie wnioski że nasze Stalowowolskie dziewczyny brzydną..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Kill, to w Twojej pustelni są takie małolatki?Pewnie ukazują Ci się gdy przypadkiem drogę zgubią


Może nie tyle "są", co "bywają". Kręcą się po okolicy jak przychodzą nazbierać jagódek, poziomek, konwalii... To co się dziwić, że któraś we wnyki albo wilczy dół wpadnie? No i dzięki temu miewam tu czasem jakieś towarzystwo. Oprócz wilków oczywiście. I niedźwiedzi. I nietoperzy. I dzików. I komarów, mrówek, świerszczy...

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:52  
Cytuj
Ja tam spoglądam na co drugą dziewczynę - nie mogę przejść obojętnie, a jeszcze jak ma czarny okularek lub kręcone włosy, to już całkiem. Mnie się podobcie Stalowowolanki całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego w naszym miescie następuje regres urody ?
Jeszcze nie tak dawno za większością kobiet można się było odwrócić a teraz...

Jak myślicie ? Czemu jest coraz gorzej i co tu dużo mówić - nasze mieszkanki tyją ?

Nie wiem czy są coraz brzydsze,ale odniósłbym przeciwne wrażenie niż Ty.good
Może wytrzeźwiałeś?Alkohol jak zwykle zawęża kryteria oceny urody.
Może nie wychodziśz z domu i teściowa z żoną Ci się"opatrzyły?ok

Co do kebabów i pizzerii...
"Spieszmy się kochać kobiety, bo tak szybko...
tyją".potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Ja tam spoglądam na co drugą dziewczynę - nie mogę przejść obojętnie, a jeszcze jak ma czarny okularek lub kręcone włosy, to już całkiem. Mnie się podobcie Stalowowolanki całus


Tu popieram, kręcone włosy to jest toooo najlepiej blond chociaż te czarne ostatnio stają się bardziej na "topie"umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Są 2 odpowiedzi na Twoje pytanie ;-).Jeden zwróci uwagę na tą \"ładniejszą\", a drugiego urzeknie miły uśmiech,broszka na tym ponurym ubraniu czy właśnie ten pieg na nosie.


haha broszka urzeknie faceta no to chyba za dużo baśni czytaszumiech
przecież facet to zwierze ma swoje instynkty, tylko od zwirzecia rozni sie tym ze potrafi sie hamowaćumiech
jeśli faktycznie trafi sie jakis gość którego urzeknie moja broszka to dzięki.... no chyba ze nie taką broszkę miałas na myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 00:29  
Cytuj
Bierzesz moje słowa zbyt dosłownie. Broszka, była przykładem tak samo jak okularnica-mól książkowy. Zapewne znasz wielu mężczyzn, czy oni mają jeden i ten sam gust?Czy tylko długonoga blondi się im podoba? Myślę że nie. Franek lubi blondynki, Janek kobiety co nie widzą życia bez sportu, Kazek natomiast spokojne i ciche kobiety. Rozumiesz o co mi chodzi?
Brzydota jest pojęciem względnym i posiada wiele definicji kryjących się pod tym mianem, które różnią w zależności od człowieka, jego upodobań etc.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 00:54  
Cytuj
CYTAT
Brzydota jest pojęciem względnym i posiada wiele definicji kryjących się pod tym mianem, które różnią w zależności od człowieka, jego upodobań etc.

Z daleka piękna...:szok:
Z bliska-daleka ...od piękna.jezyk

No i kwestia oświetlenia.
Nocą wszystkie koty są czarne,a brunetki i blondynki ciemnowłose.

Gentleman potrafi urodę kobiety określić bez użycia rąk.umiech
Wychodzi, że jestem barbarzyńcą...potluczony

PS,Jeśli ktoś uważa,że w Stalowej Woli są brzydkie kobiety,niech jedzie do Niemiec.
Jak tam spotka na ulicy ładną dziewczynę,spokojnie może do niej"zagadać"po polsku.
Na 90 proc.to Polka...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »