NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Randka,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 13:46  
Cytuj
Nie jeden z nas zadawał sobie pytanie na co naszej policji qady?Dzisiaj między godziną dwunastą a dwunastą trzydzieści odpowiedź nastąpila na ulicy Żwirki i Wigury obok zakładu fryzjerskiego.Nasi dzielni policjanci przyjechali zaszpanować przed młodą panią fryzjerką qadami i porandkować zeby czas na służbie szybciej zleciał.Jeden z policjantów nawet nie zdązył się ogolić tak się spieszył na randkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 13:48  
Cytuj
Urzekła mnie twoja wypowiedź ; |
To było aż takie ważne, by zakładać ten zbędny temat tutaj?
Zajmij się czymś pożyteczniejszym niż tylko klepaniem tutaj to co zobaczyłeś. Bless.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 13:51  
Cytuj
miła_01 nie wiem czy wiesz,ale miasto kupiło te pojazdy w zupełnie innym celu,a nie do szpanowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 13:55  
Cytuj
Orientuje się w temacie, uwierz. Jeżeli coś ci nie spasowało to trzeba było podejść i wylać swoje żale a nie żalić się tutaj ; ]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 15:18  
Cytuj
miła_01 zapewne Pani fryzjerka.Bardzo żarliwie ich bronisz.Mam jednak nadzieje,że przełożeni tych policjantów wyciągną konsekwencje,a prezydent miasta wnioski na co idą pieniądze,które daje naszej policji.Podaje linki do zdjęć,które obrazują"ciężką prace" tych panów:http://www.fotoszok.pl/show.php/1149810_26072012-001-.jpg.html i drugie http://www.fotos(...)jpg.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 16:25  
Cytuj
Nie jestem żadną fryzjerką. Zastanów się zanim coś powiesz. http://www.googl(...)53&ty=77

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
miła_01 nie wiem czy wiesz,ale miasto kupiło te pojazdy w zupełnie innym celu,a nie do szpanowania.

Problem w tym,ze przyjechali do fryzjerki.sciana
A Feniks był taki nieuczesany...zarumieniony
Nawet na niego nie zwrócili uwagi.
Brzydko się zachowali.neutralny
Kobiety podrywać...a feee...chytry

Następnym razem puśc"oczko"do chłopaków.Niech inicjatywa wyjdzie od Ciebie...air kiss
Skąd mają wiedzieć jakie masz preferencje.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 23:09  
Cytuj
hahahah dobre ;-) smiech2 A niech chłopaki też mają trochę przyjemności od życia ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 23:38  
Cytuj
O mój przenajsłodszy Dżizusie. Rewelacyjne informacje nam sprzedałeś Feniksie. Jesteś taką jakby lokalną ciotą.. Chodzisz po mieście i fotografujesz ludzi. I co z tego że przyjechali quadami? Ich brocha, niech jadą nawet i do kosmetyczki. Żal Ci ściska dupę, że oni mają pracę i nie chodzą znudzeni po mieście z aparatem szukając chujowych sensacji? Czy może właśnie Ty będąc w pracy zajmujesz się pierdołami na forum marnując pieniądze swojego pracodawcy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 23:59  
Cytuj
Yep! I dobrze. Tępić głupotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 09:15  
Cytuj
O miła_01 jak milo znowu obrona panów randkowiczów....śmiem przypuszczać,że ta pani w wejściu to Ty.
Lucky_Luk. pojawił się ten od ciętych ripost dlaczego nie popatrzysz z innej strony,że marnowane są publiczne pieniądze.W mieście jest tak bezpiecznie,że nie mają chłopcy co robić więc randkują.Prezydent powinien przemyśleć teraz decyzję na przekazanie środków policji.Daj im qady,daj na paliwo,daj budynek z działką i jeszcze go wyremontuj aby panowie mieli wygodnie.Nie za dużo tych daj?Co w zamian?Opieszałość i olewanie przeciętnego Kowalskiego.Jeżeli to są dla Ciebie pierdoły to szkoda naszej dyskusji.Nie martw się ja jak jestem w pracy to pracuje,a nie randkuje i wcale z tego powodu żal d..y mi nie ściska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 11:12  
Cytuj
Ty też ewidentnie nie masz co robić skoro biegasz po mieście z aparatem i strzelasz fotki. Zazdrość cię zżera że panowie randkują? Działaj i ty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 12:44  
Cytuj
Dzień dobry
Uprzejmie donoszę, iż w dniu wczorajszym widziałem patrol jadący pojazdem służbowym, i nie było by w tym nic godnego zauważenia gdyby nie fakt, że jadąc patrzyli przed siebie. A powinni rozglądać się dookoła, przeczesując wzrokiem okolicę w poszukiwaniu występków lub przestępstw.

Dowodów w postaci zdjęć nie posiadam gdyż aparat został użyczony mojemu koledze serdecznemu - Feniksowi.

A wszystkich hejterów pozdrawiam staropolskim - fakoff.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »