NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
torty z turbi,
Posty: 7
Dołączył: 23 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2012r. 21:16  
Cytuj
jakie sa wasze opinie na temat tortów z piekarni z Turbi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2012r. 21:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2012r. 23:29  
Cytuj
Zamówiłam kiedyś tort na imieniny i smakował tak sobie, jak dla mnie i moich gości był zbyt masiasty i sztuczny (taki sklepowy a nie pieczony w domu). Juz później zamawiałam torty u kogoś kto zajmuje się pieczeniem w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 00:46  
Cytuj
Bo takie są torty z piekarni niestety.
Wyglądają one pięknie co prawda idealnie równe eleganckie no ale właśnie.. sama masa co jest moim zdaniem niesmaczne i mdłe.
Dlatego wypieki zamawiam/kupuję u jednej sprawdzonej pani która piecze w domu i domowymi sposobami na dodatek używa jajek od kur które ma we własnym gospodarstwie.
Może i te wypieki nie są zawsze idealnie równe ale za to nie ma mdłej masy a to co jest w torcie lub cieście jest po prostu pyszne taka jest moja opinia i moich gości.
Gdyby ktoś chciał namiary na tą panią pisać na PW. umiech

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 20:07  
Cytuj
Tak, tort naprawdę prezentował się wspaniale, równiutki i pieknie udekorowany, ale środek już nieciekawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 21:40  
Cytuj
Wiem wiem ja to znam dlatego nie kupuje wypieków z piekarni bo wole smak niż bajkowy wygląd..

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 10:58  
Cytuj
ostatnio na urodziny syna zamówiłam torta od p.Ani - http://tortyani.blogspot.com/ - nie dość, że świetnie wyglądał to i znakomicie smakował.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 20:52  
Cytuj
dziwicie się, że torty z piekarni są nie dobre jak wszystko robią z proszkujezyk poza tym dobry tort na dobrych produktach i swoich jajkach będzie w tej samej cenie co w cukierniach a nawet droższy umiech Zobaczcie ile kosztuje kostka masła (dobra, nie jakieś tescowate), policzcie prąd i gaz no i inne produktyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
dziwicie się, że torty z piekarni są nie dobre jak wszystko robią z proszkujezyk poza tym dobry tort na dobrych produktach i swoich jajkach będzie w tej samej cenie co w cukierniach a nawet droższy umiech Zobaczcie ile kosztuje kostka masła (dobra, nie jakieś tescowate), policzcie prąd i gaz no i inne produktyjezyk


Dobrze mówisz, dobre produkty niestety kosztują o czasie gazie i prądzie nie wspomnę.. dlatego nie ma się co dziwić że dobre wypieki niestety kosztują.
Najlepsze są domowego wypieku koniec kropka.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »