NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
nawigacja,
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 12:59  
Cytuj
Witam, czy ktoś może mi odpowiedzieć jak zlikwidować ograniczenie nr domow na nawigacji Denso( chce wspisać 79 nie moge bo mam podane w nawiasie [1-35] czy to możliwe ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 12:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 13:02  
Cytuj
zaktualizuj mapę po prostu, masz niekatualne dane stąd tylko taka numeracja. Oczywiście namawiam cię do zakupu legalnego oprogramowania jednakże wiem że są na internecie strony pokazujące jak odblokować nawigacje i wgrac najnowszą auto mapę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 14:58  
Cytuj
dzięki Jacek a jak zmieniali mi menu nawigacji na j.polski dał mi mapę i twierdzil,że to mapa 2009-2010, a ja na niej nie moge zaznaczyc nr domu powyzej 35 bo mnie klawiatura nemeracji ogranicza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 15:50  
Cytuj
Bo widzisz mamy 2012 rok i mamy teraz się robi tak że odblokowują sie czasami jak data pokazuje że dana trasa powinna być otwarta. Mapa z 2009 to staroć i tyle. Zobacz na automapę - aktualizacja co miesiąc lub dwa. Tu jest pies pogrzebany ja mam 3cią aktualizację automapy włąśnie wgraną, trzecią w tym roku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 21:39  
Cytuj
no tak wszystko zgadza sie, tyle ze ja mam fabryczna nawigacje w Fordzie c-max, i 2 m-ce temu pewiem specjalista zmienil mi menu na polskie i misl zainstalowac aktualna mape, okazuje sie ze mowil iz ona jest aktualna 2009-2010 a ja nie zabardzo potrafie sobie poradzic widocznie bo mnie wkurza jak wytyczam trase i wlasnie blokuje mi sie nr domu bo do 35 ok a poza nie moge wklepac, albo dlaczego TMC jest przekreślone?badz nie moge poprowadzic trasy strzałka no i taki to ze mnie mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 21:48  
Cytuj
A to zostaje dowiedzieć się w aso czy nie ma czegoś nowszego.
Aczkolwiek te wbudowane tak mają, niekatualne, niedokładne itp

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 10:46  
Cytuj
aso? gdzie szukać, dzięki za rady i cierpliwośćsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 10:59  
Cytuj
Najbliższe aso forda znajduje się w tarnobrzegu. Zadzwoń i zapytaj o koszt, namiary znajdziesz w google.pl

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »