NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wirtualny spacer po powiecie stalowowolskim,
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 02:34  
Cytuj
CYTAT

- Jednostki samorządowe (7)
- Szkoły i wybrane jednostki organizacyjne (10)
- Wybrane zabytki, muzea i obiekty historyczne (20)
- Obiekty rekreacyjno-sportowe (7)
- Jednostki biznesowo-przemysłowe (8)
- Panoramy widokowe (12)


Ta statystyka nie mówi o liczbie bzdurnych fotek. To moja tych bezsensownych
Buynki użyteczności publicznej: 17
Kościoły: 9 (dwie są ciekawe)
Reklamy: 8
Inne bzdurne fotki (tablica której nie można przeczytać, słup, ruiny, ulicza czarnieckiego): 4

38/54

Na pozostałych obracanych fociach i tak niewiele widać. Zaciekawiły mnie tylko 4 fotki z muzeum regionalnego, jeden dwór.


CYTAT
najbardziej z dupy jest to ze stalowowolski . pl nie jest widoczny w sieci, pierwszy raz bylem na stronie powiatu, tyle fajnych inicjatyw i 0 pozycjonowania, na fraze stalowa wola za stronami o pilce noznej, szkolami, parafiami, firmami, ogloszeniami, dobrze ze nie mamy w stalowej szaletow miejskich, bo jakby mialy strone to powiat tez bylby za ;]
jezeli osobnik ze starostwa ktory sie tym zajmuje nie ma pojecia, to niech sie zwroci do kogos kto ma


Pozycjonowanie dla stron administracji publicznej to również (nasze) pieniądze wyrzucone w błoto. Administracja publiczna to nie sklep internetowy. Ma dzialać, a nie się pozycjonować w wyszukiwarkach. Zresztą na stronie powiatu większość treści to linki do innych stron.

PS: Na jdnej z fotek (Rezerwat Orzecha Wodnego w Pniowie) widać "krypto-reklamę" wyskrobaną na poręczy pomostu:
CYTAT

788571342 PIOTREK
DZIEWCZYNY PISZCIE


mlotek

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 02:34  
Cytuj

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 07:00  
Cytuj
CYTAT

Pozycjonowanie dla stron administracji publicznej to również (nasze) pieniądze wyrzucone w błoto. Administracja publiczna to nie sklep internetowy. Ma dzialać, a nie się pozycjonować w wyszukiwarkach. Zresztą na stronie powiatu większość treści to linki do innych stron.

no to tu sie nie zgodze :] powiaty to twory z dupy, ale jezeli juz istnieja i podejmuja jakies fajne inicjatywy albo promuja jakies fajne rozwiazania, to szkoda aby nikt o tym nie wiedzial :] lepiej niech ktos sie o tym dowiaduje i z tego korzysta bo inaczej wicej przedsiewziec jest nieudanych, a za tym wiecej zmarnowanych pieniedzy ;]
poza tym jak sam pewnie wiesz, przy takiej ilosci contentu jaka dysponuje powiat, wystarczy jakas sensowana jednorazowa optymalizacja i na wiekszosc - badzmy szczerzy - zalosnie konkurencyjnych fraz o stalowej byliby pierwsi ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 09:18  
Cytuj
Zgadza sie ze spacer do d... bo nie mozna nigdzie wejsc idac ulica.

Po za tym bidne mozliwosci przyblizenia a to dlatego ze zapewne zdjecia byly robione rybim okiem aby nie robic duzo ujec do 1 punktu - rybim robi sie 4-5 zdjec.

Moze na czasie jak ktos bylby chetny moglibysmy zrobic wycieczke po stalowce ? - sprzet mam wraz z glowica do panoram sferycznych NodalNinja5 - a dzieki zdjeciom zrobionym przy uzyciu tej glowicy bez problemu w programie automatycznie sklada sie kazda panorama sferyczna (bez jakiegos kombinowania).

Tylko przydalby mi sie szpec od Krpano bo nie wiem tam kilku rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 10:24  
Cytuj
Obracana fotka o 360o czyli fotografia interaktywna. Podwójne kliknięcie daje pełny ekran co przy schowanych górnym i dolnym menu nawet daje ciekawy efekt na monitorze. Dobrze było zobaczyć wystawę (ekspozycja ornitologiczna) w muzeum bez wychodzenia z domu ;)

Ja pamiętam z pewnego programu komputerowego coś podobnego, jako takie urozmaicenie dodanych było kilka takich fotek (architektura, lasy itp.)

Myślę w ogólnym rozrachunku, że warto mieć taką stronkę, „wizytówkę”, która identyfikuje i wyróżnia powiat na tle innych samorządów. Z pewnością ją ulepszą, choć gdyby się uniezależniła od reklam to starostwo musiałoby pokryć całość kosztów, ja osobiście oczekiwałbym więcej panoram lasów, rzek, stawów, zabytków, zamiast budynków ze śmietnikami na pierwszym planie, bo akurat gdzie jest i jak wygląda prezydium, PUP, czy szkoły i inne instytucje to chyba wszyscy wiemy. Sprawa jest rozwojowa.

CYTAT
zamierzamy rozwijać tę prezentację, dokładając do niej kolejne panoramy oraz informacje i ciekawostki.


...a więc czekamy i przekonamy się w jakim kierunku poszły prace wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 16:32  
Cytuj
CYTAT

Jesli Wam nie podoba sie taki sposob promocji regionu to dajcie inny pomysł . Chetnie poczytam .

dobre pomysly na promocje miasta ma szlezak :] jako jedyny chce wykreowac jakas nowa tozsamosc dla miasta :] chce aby przestalo byc kojarzone z robota po komuszemu zwiazkami i totalnym wypizdowem :] szkoda tylko ze mysli ze sam zwojuje swiat, nawet z niezlymi pomyslami jak jagodowe miasto bez wsparcia nic nie zdziala, ogrod botaniczny, park thorgala czy cos fajne pomysly, ale nie przy policji, tylko doyebac cos na skale ogolnopolska, np zagospodarowac blonia nad sanem i zrobic z tego miejsce gdzie beda chodzic rodziny stalowowolskie, ale i gdzie przyjada ludzie z terenu :]
w ten sposob wypromowalo sie wiele dziur, pewnie sporo osob bylo w juraparku w baltowie, zrobili to wlasciciele zakladow miesnych, dziura gdzie az piszczalo, stala sie miejscem rozrywki, obok tego dostawiono: wyciag narciarski, stadnine koni i mini zoo, teraz maja zdaje sie 3 takie parki :]
w stalowej np. mix ogrodu botanicznego(najblizszy chyba w lublinie, podkarpacie zdaje sie takiego nie ma), parku miniatur i rozrywki na swiezym powietrzu?:] blonia i okolice to kilkadziesiat ha, bylyby pewnie jednym z wiekszych takich miejsc w polsce ;]
CYTAT
Ja pamiętam z pewnego programu komputerowego coś podobnego, jako takie urozmaicenie dodanych było kilka takich fotek (architektura, lasy itp.)

f11 kliknij w przegladarce, nie trzeba programu :] jezeli chcieli cos zrobic, to mogli cos nowego, a nie troche panoram sferycznych, dolaczylismy, do takich powiatow jak opatow, staszow końskie? i inne tego typu wynalazki ktore skorzystaly z uslug tej firmy ;], btw takie panoramy ma wiekszosc duzych polskich miast, ktos je kiedys ogladal? ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 16:48  
Cytuj
F11 to tylko pełny ekran, a mi chodziło o te obracane fotki, że taka sama metoda multimedialna była przedstawiona w pewnym programie (zupełnie nie związanym z fotografią i grafiką) jak w tej omawianej prezentacji ;)

Odnośnie jak to niektórzy mawiają "jagodowego króla" to trudno nie powiedzieć czegoś na temat jego zachowania i "promocji miasta"


Obecny prezydent wydał kilkadziesiąt tysięcy na sterylizację zwierząt, (bo tak nakazuje nowa ustawa) i powiedział, że to jego grzech, że zwierzęta sobie same radzą na dziko, obraził obrońców praw zwierząt, mówiąc, że szurniętymi obrońcami praw zwierząt nie będzie się przejmował. Te słowa odbiły się echem w całym kraju. No nie jest to zachowanie godne prezydenta. Nie jest to klimat wart inwestycji jak dla mnie. Wolałbym uśmiechniętego, młodego, energicznego, otwartego na propozycje prezydenta, zamiast ironizującego, cynicznego, złośliwego, nieroztropnego, któremu wszystko jest najwyraźniej obojętne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 17:13  
Cytuj
szlezak nie jest idealny, ale nie ma lepszego kandydata, bardziej meczy mnie mowienie, ze huta = stalowa wola i granie pod publiczke, wiecej szkoda pisac bo temat zejdzie na szlezaka :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »