NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wirtualny spacer po powiecie stalowowolskim,
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 20:25  
Cytuj
Wirtualny spacer po powiecie stalowowolskim


Zapraszam na wirtualny spacer po powiecie stalowowolskim.
Wystarczy kliknąć, w napis powyżej aby się przenieść.

Do zwiedzania (pod każdą opcją znajduje się lista do rozwinięcia)

- Jednostki samorządowe
- Szkoły i wybrane jednostki organizacyjne
- Wybrane zabytki, muzea i obiekty historyczne
- Obiekty rekreacyjno-sportowe
- Jednostki biznesowo-przemysłowe
- Panoramy widokowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 20:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 20:44  
Cytuj
Ciekawie zrobione, warte polecenia

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 21:03  
Cytuj
Mnie też się podoba. Super sprawaumiech

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 22:21  
Cytuj
Ciekawe, szkoda tylko, że np.klasztor pokazany jest tylko z zewnątrz a nie zamieszczono kilka fot choćby z wnętrza,
ul. Czarnieckiego - trochą jakby koniec lub początek ulicy, a w połowie jest równie ciekawa co te chaszcze nadsańskie ;-) itd.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 22:55  
Cytuj
Może jestem malkontentem, ale powiedzcie mi ile to kosztowało z naszych podatków i jaką korzyść przyniesie? (pomijając to, że 100 osób sobie przez 3 minuty poklika). Może powstało by urzędnicy nie mogąc się doczekać na Google Streat View zrobili sobie własne by pokazać rodzinie okno i móc powiedzieć "ooo, tutaj pracuję".

IMHO Zamiast 10-u tyś bipów, powinien być jeden serwis rządowy gromadzący informacje publiczne.
Zamiast 20-u tyś stron miast, powiatów, województw, komisariatów, jednostek wojskowych, szpitali, PUP'ów, ZUSów, USów i innych niezliczonych instytucji powinno wystarczyć to co jest w BIP'ach.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
ile to kosztowało z naszych podatków i jaką korzyść przyniesie?


Projekt został w całości zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu wyszczególnionych podmiotów. (strona główna)

Przygotowanie tego rodzaju prezentacji to dość kosztowne przedsięwzięcie, ale dzięki zaangażowaniu prywatnych podmiotów gospodarczych, Powiatowi udało się je zrealizować przy minimalnym udziale środków pochodzących z własnego budżetu. Każda z tych firm stała się uczestnikiem prezentacji.

CYTAT
Prezentację wykonała firma Foto Media Art z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zawiera panoramiczne zdjęcia najważniejszych i najciekawszych zakątków Powiatu Stalowowolskiego, przedstawionych za pomocą wielu ujęć fotograficznych połączonych w jedną całość. Dzięki temu można przesuwać je na ekranie o 360 stopni. W ten sposób ukazane są malownicze zakątki, zabytki, obiekty rekreacyjno-sportowe, jednostki samorządowe, a także wybrane jednostki organizacyjne powiatu. W sumie ponad 50 panoram. – Oprócz tego, zamieściliśmy na stronie trochę ciekawostek, na przykład lokalne dania wpisane na listę „Produktów Regionalnych i Tradycyjnych" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, czy informacje na temat powiatowego szlaku rowerowego. To jednak nie koniec, zamierzamy rozwijać tę prezentację, dokładając do niej kolejne panoramy oraz informacje i ciekawostki. Chcemy, aby „Wirtualny Spacer po Powiecie Stalowowolskim" eksponował walory tego obszaru i zachęcał turystów do odwiedzania go. Nawet podczas krótkich, jedno - czy dwudniowych wizyt. Jednocześnie, w ten sposób chcemy także zachęcić naszych mieszkańców do lepszego poznawania bliskiej, choć często nieodkrytej okolicy – mówi Tomasz Wosk.


Zastanowiono się na tym czy powiat Stalowowolski ma swoją „wizytówkę”, która identyfikuje i wyróżnia go na tle innych samorządów. Okazało się, że nie i że warto taką „wizytówkę” stworzyć i za jej pomocą promować Powiat Stalowowolski ponieważ atrakcje Powiatu Stalowowolskiego (np. najciekawsze miejsca, zabytki, lokalne potrawy, zwyczaje) nie są dobrze znane wszystkim mieszkańcom.
____________________________________________________________________
Stalowe Miasto, artykuł: Wirtualny spacer po powiecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ile to kosztowało z naszych podatków i jaką korzyść przyniesie?


Projekt został w całości zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu wyszczególnionych podmiotów. (strona główna)


Przygotowanie tego rodzaju prezentacji to dość kosztowne przedsięwzięcie, ale dzięki zaangażowaniu prywatnych podmiotów gospodarczych, Powiatowi udało się je zrealizować przy minimalnym udziale środków pochodzących z własnego budżetu. Każda z tych firm stała się uczestnikiem prezentacji.


Na tej liście jest starostwo, więc nasze podatki poszły na to. Więc ponawiam pytanie? W jakim celu i jaką korzyść przyniesie?! Czy naprawdę powiat nie ma na co kasy wydawać? Ile to kosztowało i ile będzie kosztowało roczne utrzymanie tego serwisu?


CYTAT
(...)W ten sposób ukazane są malownicze zakątki, zabytki, obiekty rekreacyjno-sportowe, jednostki samorządowe, a także wybrane jednostki organizacyjne powiatu. W sumie ponad 50 panoram.
(...)
– Oprócz tego, zamieściliśmy na stronie trochę ciekawostek, na przykład lokalne dania wpisane na listę „Produktów Regionalnych i Tradycyjnych" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, czy informacje na temat powiatowego szlaku rowerowego. To jednak nie koniec, zamierzamy rozwijać tę prezentację, dokładając do niej kolejne panoramy oraz informacje i ciekawostki. Chcemy, aby „Wirtualny Spacer po Powiecie Stalowowolskim" eksponował walory tego obszaru i zachęcał turystów do odwiedzania go. Nawet podczas krótkich, jedno - czy dwudniowych wizyt. Jednocześnie, w ten sposób chcemy także zachęcić naszych mieszkańców do lepszego poznawania bliskiej, choć często nieodkrytej okolicy – mówi Tomasz Wosk.

(...)

Zastanowiono się na tym czy powiat Stalowowolski ma swoją „wizytówkę”, która identyfikuje i wyróżnia go na tle innych samorządów. Okazało się, że nie i że warto taką „wizytówkę” stworzyć i za jej pomocą promować Powiat Stalowowolski ponieważ atrakcje Powiatu Stalowowolskiego (np. najciekawsze miejsca, zabytki, lokalne potrawy, zwyczaje) nie są dobrze znane wszystkim mieszkańcom.


Przepraszam, ale:
1. Te malownicze zakątki to budynki administracji, polmos, bank, kilka kościołów i masarnia - bombowe atrakcje turystyczne.
2. Listę produktów i ciekawostek można zamieścić na starej stronie powiatu/miasta (która też kosztuje) wykorzystując 10 minut czasu Pana Tomka .
3. Zamierzają dodać kolejne panoramy - czyli wydać kolejne pieniądze.
4. Stalowa to nie miejscowość turystyczna. Nikt tutaj od tak nie przyjedzie na zwiedzanie, a już na pewno nie na dwa dni. Chyba, że Rozwadowski rynek zostąłby zrewitalizowany, i przekształcony w deptak, ale na to bym nie liczył.
5. Te "wizytówki" samorządowe kosztują. Widzę, że jedna już nie wystarczy, a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 10:50  
Cytuj
Malownicze zakątki to z pewnością panoramy. Reszta to zabytki, lokale, obiekty biznesowo-przemysłowe, szkoły i muzea - taka reklama przy okazji.


CYTAT
ile będzie kosztowało roczne utrzymanie tego serwisu?


Nasz samorząd podejrzewam wydał przytłaczająco więcej na kary niż będzie kosztować utrzymanie tego serwisu. Dlatego wolałbym aby (jeśli już muszą) moje pieniądze szły na projekty, niż na kary do skarbu państwa, tylko dlatego, że komuś się nie chciało przeczytać umowy, ktoś czegoś nie dopatrzył, albo nie zrozumiał, bądź upierał się przy swoim bezcelowo w zaparte.

CYTAT
Stalowa to nie miejscowość turystyczna.


Projekt obejmuje cały powiat, choć myślę, że do samej Stalowej Woli ktoś może zawsze przyjechać choćby na jeden dzień. Dlaczego nie ? Może nie jest to miasto turystyczne, ale tak po prostu z ciekawości ludzie jeżdżą po miastach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Malownicze zakątki to z pewnością panoramy. Reszta to zabytki, lokale, obiekty biznesowo-przemysłowe, szkoły i muzea - taka reklama przy okazji.


Wyjaśnij mi proszę jaką wartość turystyczną mają:
1. Budynki administracji: Starostwo, PUP, Straż, 7 Szkół, Szpital (etc)
2. Prywatne firmy: Galeria Prima, Masarnia, Polmos, Dwa salony samochodowe, Bank, Cukiernia
3. Budynki użyteczności publicznej: Budynek muzeum, Basen
4. Kilka Kościołów

Czy Ty pojechałbyś powiedzmy do Piły by takie rzeczy zwiedzać? Litości...

CYTAT

CYTAT
ile będzie kosztowało roczne utrzymanie tego serwisu?


Nasz samorząd podejrzewam wydał przytłaczająco więcej na kary niż będzie kosztować utrzymanie tego serwisu. Dlatego wolałbym aby (jeśli już muszą) moje pieniądze szły na projekty, niż na kary do skarbu państwa, tylko dlatego, że komuś się nie chciało przeczytać umowy, ktoś czegoś nie dopatrzył, albo nie zrozumiał, bądź upierał się przy swoim bezcelowo w zaparte.


Szkoda każdej zmarnowanej złotówki, a argument "jest OK, bo w inny sposób zmarnowali więcej" jest słaby.

CYTAT

CYTAT
Stalowa to nie miejscowość turystyczna.


Projekt obejmuje cały powiat, choć myślę, że do samej Stalowej Woli ktoś może zawsze przyjechać choćby na jeden dzień. Dlaczego nie ? Może nie jest to miasto turystyczne, ale tak po prostu z ciekawości ludzie jeżdżą po miastach.


Tak, niezły projekt kilka panoram. Jestem ciekaw czy starostwo będzie w stanie wykazać, że wydało na projekt X, a turyści zostawili o Y pieniędzy więcej w powiecie, czy czym Y jest większe od X. Nie sądzę, by ten "projekt" przyciągną choć 1000zł, a sądzę że kosztował wielokrotnie więcej.

StalowyMiastowy: Pracujesz może w starostwie lub czy jest tutaj ktoś kto pracuje, kto mógłby powiedzieć ile starostwo wydało na ten projekt i ile ma kosztować jego utrzymanie?

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 12:33  
Cytuj
Nie, ja nie pracuje w starostwie. Ale myślę, że możnaby zapytać w starostwie o koszty tego projektu oraz o koszty jego utrzymania w przyszłości i o to kto będzie je ponosił.

Jak już pisałem, (moim zdaniem) ten projekt to taka prezentacja multimedialna i reklama w jednym. Wiadomo, że są bardziej ważne sprawy, ale region stara się promować i oczywiście w pełni się zgadzam, że każdej złotówki szkoda zmarnowanej ale nie zapominajmy, że prawie całość kosztów poniosły firmy prywatne. (stąd ich reklamy w projekcie)

CYTAT
Czy Ty pojechałbyś powiedzmy do Piły by takie rzeczy zwiedzać?

Mnie osobiście najbardziej spodobały się okolice Sanu, te panoramy (również zalew i zamek w Zaklikowie) i kilka zabytków i może gdyby projekt składał się głównie z takich widoczków to byłoby to bardziej przystępne turystom, a tak jest w tym dużo reklamy i komercji. Wkład firm prywatnych odbija się na projekcie i to jest naturalne, że za darmo nikt nie wyłoży kasy i każdy sponsor będzie oczekiwał przynajmniej swojej reklamy w projekcie do którego dokłada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
Nie, ja nie pracuje w starostwie. Ale myślę, że możnaby zapytać w starostwie o koszty tego projektu oraz o koszty jego utrzymania w przyszłości i o to kto będzie je ponosił.


A najlepiej o całą umowę w trybie dostępu do informacji publicznej.

CYTAT

Jak już pisałem, (moim zdaniem) ten projekt to taka prezentacja multimedialna i reklama w jednym. Wiadomo, że są bardziej ważne sprawy, ale region stara się promować i oczywiście w pełni się zgadzam, że każdej złotówki szkoda zmarnowanej ale nie zapominajmy, że prawie całość kosztów poniosły firmy prywatne. (stąd ich reklamy w projekcie)


Jak myślisz ile coś takiego mogło kosztować i ile będzie kosztowało roczne utrzymanie? (jak nie wiesz to strzel) Potem ja postaram się oszacować. Nie chcę robić tego przed Tobą, bo mam pewne doświadczenie w projektach IT.

CYTAT

CYTAT
Czy Ty pojechałbyś powiedzmy do Piły by takie rzeczy zwiedzać?

Mnie osobiście najbardziej spodobały się okolice Sanu, te panoramy (również zalew i zamek w Zaklikowie) i kilka zabytków i może gdyby projekt składał się głównie z takich widoczków to byłoby to bardziej przystępne turystom, a tak jest w tym dużo reklamy i komercji. Wkład firm prywatnych odbija się na projekcie i to jest naturalne, że za darmo nikt nie wyłoży kasy i każdy sponsor będzie oczekiwał przynajmniej swojej reklamy w projekcie do którego dokłada.


Śmiem twierdzić, że to nie reklamy są najsłabszym punktem tego projektu. W mojej ocenie jakieś 2/3 to nic nie wnoszące do turystyki budynki użyteczności publicznej (urzędy, szkoły, kościoły), dwa czy trzy panoramy ledwo ciekawe, a pozostałe to właśnie reklamy.

PS: Swoją drogą temat poruszany od dawna, ale konia z rzędem temu, kto wskaże podstawę prawną w ramach której w domenie starostwa reklamy mają prywatne firmy. (ale to choroba na którą cierpią wszystkie serwisy z tymi w domenie *.gov.pl na czele).

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 13:24  
Cytuj
Szczerze powiem, że nie wiem ale myślę że od 10 tysięcy złotych może do 25 tysięcy złotych raczej nie więcej (sądząc po ilości firm) Chociaż są tacy co za zwykłą stronkę wołają 500 zł więc nie wiem na kogo tu trafiono i ile sobie "zaśpiewał".

.....a koszt rocznegu utrzymania...... nie wiem może od dwóch tysięcy może do czterech (serwer, domena, aktualizacje, wynagrodzenie dla pracowników robiących foty i osób które je łączą i wstawiają na portal...co jeszcze nie wiem....)


No wszystko to takie wymieszane szwarc mydło i powidło no ale promocja regionu to regionu i szkoły i inne budynki się tam znalazły, a faktycznie jak ktoś wcześniej wspomniał, możnaby dać widoki od wewnątrz na przykład zabytków.

Projekt jak zapewniają twórcy jest rozwojowy, zobaczymy zatem za jakiś czas co będzie przeważać. Także myślę, że prędzej czy później do tematu powrócimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Szczerze powiem, że nie wiem ale myślę że od 10 tysięcy złotych może do 20 tysięcy złotych raczej nie więcej (sądząc po ilości firm) Chociaż są tacy co za zwykłą stronkę wołają 500 zł więc nie wiem na kogo tu trafiono i ile sobie "zaśpiewał".


Sądzę, że koszt to od 15k w górę. Spodziewam się czegoś w okolicach 25k netto.

CYTAT

.....a koszt rocznegu utrzymania...... nie wiem może do tysiąca może dwóch. (serwer, domena i aktualizacje co jeszcze nie wiem....)


Jeżeli jest rozwój + utrzymanie + hosting to szacuję, że od 2k w górę.

CYTAT

No wszystko to takie wymieszane szwarc mydło i powidło no ale promocja regionu to i szkoły i inne budynki się tam znalazły, a faktycznie jak ktoś wcześniej wspomniał, możnaby dać widoki od wewnątrz na przykład zabytków.


Widzisz, jak w sklepie ktoś Ci organizuje promocję, to jest to tak obliczone by na tej promocji zarobić (a już na pewno nie wydawać więcej niż spodziewany zysk z promocji). Zakładając, że utrzymanie tego serwisu to 1000zł miesięcznie, czyli 12 tyś rocznie i wiedząc, że starostwo powiatowe ma dochód z mandatów, podatku CIT (1.4% tego podatku, resztę zabiera Państwo), oraz podatku PIT (10.4% tego podatku), to by to miało się szansę zwrócić, "turyści" musieli by przynieść 4.5 miliona złotych dochodu (po odliczeniu kosztów) osobom prawnym lub 607 tyś osobom fizycznym (również po odliczeniu kosztów). Zakładając, że marża na sprzedawane produkty przez osoby fizyczne i prawne to 25%, to turyści musieli by zostawić odpowiednio 18 milionów u osób prawnych, lub 2.5 miliona u osób fizycznych. Zakładając, że jeden turysta wydałby powiedzmy 250zł podczas swojej wizyty, to musielibyśmy przeżyć "najazd" 10 - 72 tyś turystów rocznie. Ja jakoś nie wierzę by tak się stało, a starałem się szacować bardzo optymistycznie.

CYTAT

Projekt jak zapewniają twórcy jest rozwojowy, zobaczymy zatem za jakiś czas co będzie przeważać. Także myślę, że prędzej czy później do tematu powrócimy.


Tak, sam zastanawiam się czy nie poprosić o udzielenie tej informacji publicznej ponieważ nie widzę na stronach starostwa żadnej informacji o przetargu (zamówieniu publicznym).

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 14:15  
Cytuj
Jeśli można to z ciekawości........ czy 25k to to samo co 25 tysięcy złotych ? (tak pytam czy byłem po prostu blisko przy oszacowywaniu kosztów)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 14:19  
Cytuj
Tak. 25k = 25 "kilo" = 25 000 umiech

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 16:44  
Cytuj
Zrobiliśmy w pracy (firma IT) obstawianie umiech Ja byłem najbardziej optymistyczny. Pozostali wietrząc wałek dali 50-120k razem z rocznym utrzymaniem potluczony

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 16:59  
Cytuj
No ja również byłem bardziej optymistyczny. Zobaczymy co dalej z serwisem, w końcu sprawa jest rozwojowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 18:08  
Cytuj
no dobra wszuystko ładnie pięknie ale dlaczego zespół szkół ogólnokształcących nr 2 jest na miejsce szkoły pod basenem ? jakiś błąd bo zsp2 nie jest na hutniczej a tym bardziej przy inkubatorze i przy basenie bo tam ma swoje miejsce zsp1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 18:53  
Cytuj
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Hutnicza 17

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. 1 sierpnia 26

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 ul. Polna 15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 21:08  
Cytuj
Jesli ktos uwaza ze taka strona jest nie potrzebna i kasa poszla w błoto to...chyba jest totalnym bezmózgiem . Trzeba swoj region promowac jak tylko sie da . A takie czasy sa teraz ze jesli nie ma Cie w internecie to nie istniejesz .
Jesli Wam nie podoba sie taki sposob promocji regionu to dajcie inny pomysł . Chetnie poczytam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Hutnicza 17

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. 1 sierpnia 26

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 ul. Polna 15



noooo.... chyba wiem gdzie są te szkoły ale one są inaczej ułożone na mapie grr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 21:33  
Cytuj
Ale to Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 jest przy Hutniczej, a przy sierpnia jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Tam dalej jest też szkoła nr 1 na Hutniczej niedaleko inkubatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 22:27  
Cytuj
No sam jestem cieakaw ile wzieli za to i czy byl przetarg czy zalatwiane "po znajomosci".

Ogolnie jesli chodzi o ten spacer wirtualny to musze powiedziec ze jak dla mnie slabiutki: maly zakres oddalania/przyblizania obiektu i tragiczny interfejs.
Widzialem duuuzo lepsze wycieczki.

PS. Liczyl ktos moze ilosc obiektow jakie sa w tej wycieczce - bo srednia cena wykonania zdjec+wykonanie panoramy sferczynej z tego i oskrytpowanie w Krpano to z reguly okolo 500 zl za 1 punkt (cena rynkowa).
Przy wiekszej liczbie punktow cena za punkt jeszcze nizsza.

Jesli chodzi o hosting - to w dzisiejszych czasach porzadny hosting np. w home.pl kosztuje okolo 300-600 zl rocznie.
I jesli ktos szuka hostingu to wlasnie tam polecam bo korzystam z uslug tej firmy od lat i lepszej nie ma (a przerobilem juz troche firm i polskich i z Europy zachodniej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Liczyl ktos moze ilosc obiektow jakie sa w tej wycieczce




- Jednostki samorządowe (7)
- Szkoły i wybrane jednostki organizacyjne (10)
- Wybrane zabytki, muzea i obiekty historyczne (20)
- Obiekty rekreacyjno-sportowe (7)
- Jednostki biznesowo-przemysłowe (8)
- Panoramy widokowe (12)

Razem 54

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 23:58  
Cytuj
to sie powinno nazywac obracana fotka, albo fotka ktora zmuli Ci kompa, jak mozna zrobic spacer bez spaceru, czyli nie wejsc dalej? :] najbardziej z dupy jest to ze stalowowolski . pl nie jest widoczny w sieci, pierwszy raz bylem na stronie powiatu, tyle fajnych inicjatyw i 0 pozycjonowania, na fraze stalowa wola za stronami o pilce noznej, szkolami, parafiami, firmami, ogloszeniami, dobrze ze nie mamy w stalowej szaletow miejskich, bo jakby mialy strone to powiat tez bylby za ;]
jezeli osobnik ze starostwa ktory sie tym zajmuje nie ma pojecia, to niech sie zwroci do kogos kto ma

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »