NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózki dziecięce,
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 10:52  
Cytuj
Czy ktoś może doradzić, gdzie się wybrać po zakup wózka? Czy jest gdzieś sklep w okolicy, który jest duży, z wieloma wózkami, gdzie można w jednym miejscu pooglądać np. kilkanaście rodzajów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 10:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 11:24  
Cytuj
sklep Milcia na edukacji.

w internecie taniej;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 12:16  
Cytuj
My z allegro braliśmy średnio 20% taniej niż w stalowej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 12:29  
Cytuj
wiem, że na allegro się opłaca, ale nawet nie wiem czego chce i dlatego chciałabym zobaczyć na żywo. To musi być taki wózek czasami w miasto czasami do lasu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 12:34  
Cytuj
a w jakim wieku jest dziecko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 12:58  
Cytuj
Dziecko ma sie narodzic, wiec szukam wielofunkcyjnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 13:00  
Cytuj
od tysiąca wzwyż.
idź, zobacz co mają w sklepach i na pewno coś ci wpadnie w oko.
kup sobie od razu taki ze spacerówką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 13:12  
Cytuj
Milcie polecam, kupowałem tam praktycznie wszystko, wózek, fotelik do karmienia, kojec itp. ceny porównywałem z allegro rzecz jasna. To samo znajdziesz np. w Centrum, tylko 10-15% drożej, więc nie warto. Można pochodzić po sklepach, zobaczyć, przymierzyć, spisać model, wrócić do domu i brać z allegro. Patrz jednak na ceny dostaw, nie zawsze się kalkuluje umiech Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 14:20  
Cytuj
zgadzam się z poprzednimi opiniami, Milcia umiech ja zrobiłam błąd i kupiłam wózek na allegro do dziś go wspominam jako niewypał no ale cóż zdarza się, spacerówkę kupiłam już w Centrum i do dziś śmiga jak szalona a mała jest zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 15:11  
Cytuj
Używane można obejrzeć w komisie nie z tej bajki na ul. Poniatowskiego 19F, a sprzedawczyni potrafi pomóc i doradzić w wyborze wózka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 16:33  
Cytuj
Raczej odradzam kupno wozka w "Domu Dziecka" Kobieta sprzedajaca( właścicielka) bardzo niemiła , nieuprzejma. kupowałam tam wózek 2 lata temu , po miesiącu użytkowania odpadlo mi koło a uzywalam wozka tylko w domu poniewaz dziecko urodzone w styczniu. Oddalam wózek do reklamacji powiedziała mi ze mi nieuznaje poniewaz ja sama tam cos młotkiem przybijałam to koło... poprostu ręce mi opadły. Po kilkunastu minutach ostrej rozmowy z łaską przyjeła wozek. Nastepna sytuacja to taka siostra poszła tam kupić dziecku piżamke mówi: czy moge zobaczyc tą piżamke? a kobieta sprzedająca na to a kupuje ja pani bo jeśli nie to niebede jej wyciagała z opakowania. Poprostu brak mi słów... Ja w tym sklepie bylam pierwszy i ostatni raz.
Dobrze że obecnie od 2 lipca na osiedlu otworzyli nam nowy sklepiek smerfuś. Bardzo miła obsługa polecam tam zaglądnąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 16:42  
Cytuj
jeżeli chodzi o stalowa to wydaję mi się że nie ma wyboru w wózkach wielofunkcyjnych.
A żeby kupić przez internet to najpierw trzeba jednak zobaczyć na żywo żeby później się nie zdziwić. Z tego co wiem to w rzeszowie jest hurtownia i jest tam wybór nawet oraz w lublinie ale nie każdy ma czas i ochotę jechać tak dalej żeby oglądać, ale jakaś alternatywa zawsze jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »