NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Przejazd małych dzieci na lini STW - Nisko,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 09:55  
Cytuj
Czy to prawda, że dzieci do lat 4 nie mają już darmowych przejazdów liniami zmks z STW do Niska i trzeba normalnie płacić za nie za bilet?...


.... widzę na stronie ZMKS, że jest darmocha ale tylko na terenie STW ale na jakiej podstawie prawnej jest to oparte? wie ktoś?

Swoją droga wkurwiające jest to, że takie pasożyty jak posły i senatory mają przejazd za darmochę już na całej linii.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 09:55  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 10:44  
Cytuj
Wiesz jak dla mnie skoro nisko nie płaci ani grosza za przejazd to wszyscy powinni płacić 100%. No niestety to my bulimy za to, więc zrobić przepis że do niska tylko 100%

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 10:48  
Cytuj
Wiem już wszystko, na terenie Niska już nie ma ulgi dla ludzi, są tylko dla tfu... parlamentarzystów.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 10:48  
Cytuj
Hmm... nie wiem jak to jest na trasach podmiejskich.

ale zdziwiło mnie to że dzieci w wieku od 4 do 6 lat, jeżdżąc po STalowej Woli płacą teraz 1,50zł a nie tak jak to było do tej pory ulgowe 50% czyli 1,10zł. Różnica niewielka, ale wcześniej nie wiedziałam, więc od kwietnia do tej pory moja córka jeździłą za 1,10 zł, na szczęście nie było w tym czasie żadnej kontroli.

W ogóle strasznie pomieszali z tymi biletamimlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 10:51  
Cytuj
Kosmal to ilu tych parlamentarzystów jeździ?? Powiedzmy w skali ostastnich 20 lat.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2012r. 10:54  
Cytuj
Nie chodzi mi o ilość tylko o zasadę. Jeśli jeździ ich tak mało to tym nardziej ta ulga jest zbędna.

Jak już za małe dzieci trza płacić to niech ta banda z wiejskiej co ma i wypłaty wysokie i diety też płaci za siebie.

Niestety największe przywileje w tym kraju sa dla tych co akurat biedni nie są.

Nie jestem roszczeniowcem bo wolałbym likwidację wszelkich ulg i dotacji w zamian za niskie podatki na rzeczy naprawdę potrzebne jak wojsko, policja, wymiar sprawiedliwości i niezbędna, niewielka administracja.

P.S.
I tak wożę dzieci wszędzie samochodem bo mi taniej wychodzi.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »