NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Problem samobójstw w Stalowej Woli., Trzeba coś z tym zrobić.
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 18:08  
Cytuj
CYTAT

W ramach akcji zapobiegania samobójstwom, można by umieścić na autobusie napis: \"Stalowe Miasto przeciwko samobójstwom - dołącz do nas\".

Co o tym myślicie ?


Myślę, że w ramach akcji zapobiegania rozprzestrzenianiu się debilizmu, można by umieścić na autobusie napis: \"Stalowe Miasto przeciwko głupocie - odłącz idiocie internet\".

A swoja drogą...skąd Ty bierzesz takie zajebiaszcze pomysły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 18:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 18:22  
Cytuj
Skąd biorę?co
Florek jest "muzą" mą...potluczony

Gdyby był odrobinę mądrzejszy,zrozumiałby jak jest głupi.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 15:25  
Cytuj
Po prostu próbuję wymyśleć hasło które zareklamowałoby naszą akcję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 15:33  
Cytuj
Naszą akcję, powiadaszchytry
Ty to jednak jesteś kreatywny gość. Nie myślałeś,żeby się zapisać do harcerstwa albo do fundacji "Mam marzenie"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Naszą akcję, powiadaszchytry
Ty to jednak jesteś kreatywny gość. Nie myślałeś,żeby się zapisać do harcerstwa albo do fundacji \\\"Mam marzenie\\"?


Tak Scelerisque.
"Nasza"akcja.
Niniejszym zostaliśmy znacjonalizowani.placze
Co do "naszego guru"Florka...chytry
Aby powstała zygota potrzebne jest jajeczko i plemniczek.
Pomyśleć,że ten "najinteligętnieszy" i najsprytniejszy stał się Florkiem a i tak IQ ma niższe niż dopuszczalna prędkość na obwodnicy STW.mlotek

PS.Florek zapodaj numer, to ci wyślę SMS-a o treści "POMAGAM".potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 21:54  
Cytuj
CYTAT

Problem samobójstw w Stalowej Woli., Trzeba coś z tym zrobić.


Trza to wrzucić na facebukamlotek

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2012r. 22:03  
Cytuj
Właśnie trafiłem na komunikat,że Policja znalazła niezidentyfikowane zwłoki samobójcy z mikroskopijnej wielkości"klejnotami".:szok:
Florek,odezwij się jak najszybciej,bo pomyślę że to Ty!!!chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 02:52  
Cytuj
Ludzie dajcie już sobie spokój. Człowiek chce dobrze, a jedyne co Wy, jako stalowowolska "ynteligencja", potraficie to kogoś zwyczajnie wyśmiać robiąc przy okazji totalny offtop.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 08:32  
Cytuj
Kaczkaa, plusem takich tematów jest identyfikacja idiotów. Można sobie wynotować nicki userów, których się później ignoruje i nie wdaje z nimi w dyskusję. Także jakiś sens ten temat ma umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 08:47  
Cytuj
Dobra. Pośmialiście się.

Jeżeli nie podobają wam się moje pomysły, to przedstawcie własne.
Co proponujecie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 09:10  
Cytuj
Nic nie jesteście w stanie zrobić . Samobójstwa będą do końca tego świata .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Właśnie trafiłem na komunikat,że Policja znalazła niezidentyfikowane zwłoki samobójcy z mikroskopijnej wielkości\"klejnotami\".:szok:
Florek,odezwij się jak najszybciej,bo pomyślę że to Ty!!!chytry



Ty to na powaznie? ja ostatnio słyszałam ze policja czy ktos tam znalazł ciało jakiegos goscia chyba sie wyhustał albo cos jakis rafał radek czy jakoś tak... :szok: ale to tylko rozmowe słyszałam masakra jakas:szok: gdzie co i jak nie wiem ale wychodzi ze w stw albo okolicy:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 13:25  
Cytuj
Owszem, możemy coś zrobić - udzielić emocjonalnego wsparcia osobom potencjalnie zagrożonym samobójstwem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Owszem, możemy coś zrobić - udzielić emocjonalnego wsparcia osobom potencjalnie zagrożonym samobójstwem umiech

powaznie, potrzebuje wsparcia emocjonalnego :] w tej chwili probowalem wbic sobie mala lyzke ktora przed chwila zarlem lody, jeszcze kilka razy przeczytam takie brednie to bede bardziej zdeterminowany i przejde sie do kuchni po noz.
florek, bo troche zagubiony jestem, Ty to wszystko piszesz na powaznie, czy sobie jaja robisz i pokazujesz srodkowy palec czytelnikom?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2012r. 21:09  
Cytuj
Florek, masz pierwszego pacjenta, wykaż się. Pokaż, że w końcu temat na coś się przydał skoro już ifg doprowadziłeś do takiego stanu jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lip 2012r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
Dobra. Pośmialiście się.

Jeżeli nie podobają wam się moje pomysły, to przedstawcie własne.
Co proponujecie ?


Żyjesz!:szok:
Wspaniale.wykrzyknik
Tylko kto prócz Ciebie miał takie małe "co nieco"?co

Co do w przedstawienia własnych pomysłów, to proponuję założenie "Klubu Stalowowolskiego Samobójcy".good
Wiek ,wygląd,płeć czy poziom IQ bez znaczenia.jezyk
Oczywiście Florku,Ty będziesz jego prezesem honorowym.ok
Wybory będą potem coroczne,a wygra je ten, który w najbardziej widowiskowy i idiotyczny spoosób zejdzie z tego świata.zaklopotany
Mam nadzieję Florku,że zostaniesz wybrany na pierwszą kadencję.umiech
Widzę Tobie wielki potencjał intelektualny.chytry
Nie zawiedź mnie i zrób to jak najszybciej.mlotek
Wiesz po czym zidentyfikujemy, że to byłeś Ty ,Prezesie.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2012r. 01:12  
Cytuj
Jestem przeciwny samobójstwom , ale mimo to szukam w jakiś sposób usprawiedliwienia dla samobójców ...
Bo wśród takiego kłamstwa , braku miłości , pogoni za pieniędzmi nie wszyscy są w stanie się odnaleźć .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 23:01  
Cytuj
ermol tu nie chodzi o pogon za pieniedzmi tylko o to ze ludzie zyja w skrajnej biedzie ja sam mam 21 lat mam wlasne mieszkanie ktorego nie jestem w stanie utrzymac jak jednostka pracujac za 1150 zl na reke (160 h) w miesiacu ten kraj to istne pieklo w niemczech ceny sa porownywalne do naszych a zasilek dla bezrobotnych oscyluje w granicy 870 euro gdzie a najnizsza krajowa wynosi 8.60 euro gdzie glupia pasta do zebow kosztuje 1.60 euro chleb 70 centow a tygodniowa wycieczka do turcji kosztuje 400 euro czyli przecietna tygodniowka dla zwylkego pracownika fizycznegoa dla przecietnego mieszkanca stalowej woli nie lada problemem jest np kupno nowej lodowki pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »