NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
zakłócanie ciszy nocnej,
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 23:13  
Cytuj
dziś po godz. 22 dwóch młodzianów odzianych jeden w biały t-shircik, a drugi w czarny, wydzierało się przy bloku na Poniatowskiego 68a. niestety policja przyjechała za późno i koledzy się ulotnili. a szkoda.

zrobiło się ciepło i niestety zdarza się tak coraz częściej. dzikusy wypiją piwo i chodzą po mieście wydzierając się jak idioci.

zwracam się do wszystkich, którym te ryki przeszkadzają - dzwońcie na policję. podajcie gdzie, ile osób, jak są ubrani. tylko tak być może ograniczy się tych krzykaczy.

//moderowano
Na prośbę autora temat przywróciłem.
-SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 23:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 23:43  
Cytuj
nic nie widziałem
nic nie słyszałem
nic nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 09:05  
Cytuj
skoro ci przeszkadzali to dlaczego nie wyszedles do nich i nie kazalas isc gdzie indziej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
skoro ci przeszkadzali to dlaczego nie wyszedles do nich i nie kazalas isc gdzie indziej?


1. nic by to nie dało
2. naraziłbym się tępakom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 09:27  
Cytuj
to skoro nic by to nie dalo to po co zalisz sie na forum? skoro bales sie zejsc do nich i tak ci przeszkadzali to trzeba bylo na 112 zadzwonic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 09:54  
Cytuj
CYTAT

1. nic by to nie dało
2. naraziłbym się tępakom


ad.1) Pewnie, lepiej przykozaczyć na forumchytry (czytałam pierwotny wpis)
ad.2) Pierwsza wersja twojego postu świadczyła o tym,że sie nikogo nie boisz i niech ci sie tylko "taki" nawinie, a pożałuje,ze śmiał biesiadować na "Twoim" osiedlu...

Zaprawdę powiadam Ci, jesteś żałosnywazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:06  
Cytuj
muszę zgodzić się z poprzedniczką umiech pierwszy post wyglądał "nieco" inaczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
1. nic by to nie dało
2. naraziłbym się tępakom

CYTAT

ad.1) Pewnie, lepiej przykozaczyć na forumchytry (czytałam pierwotny wpis)
ad.2) Pierwsza wersja twojego postu świadczyła o tym,że sie nikogo nie boisz i niech ci sie tylko \"taki\" nawinie, a pożałuje,ze śmiał biesiadować na \"Twoim\" osiedlu...

Zaprawdę powiadam Ci, jesteś żałosnywazne



"Kozak" w necie,cip@ w świecie?potluczony

Mocny w gębie.Zrobiłby porządek wszędzie i z każdym,ale nie ma czasu,bo ratuje świat.
Gdy przyjdzie co do czego,trzeba takiemu jak najszybciej zejść z drogi.
Może człowieka nie zauważyć i stratować jak będzie jako pierwszy spieprzał.jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:26  
Cytuj
@ scalecośtam, jusek, zubrstw:
wyrażenie cip@ możesz stosować tylko w odniesieniu do swojej matki, siostry i żony. czy jestem żałosny? czy jest to żalenie się? czy ja się napinałem w pierwotnym poście (który niby zaniżał poziom forum)? pozostańcie ze swoim osądem, bo tacy jak wy poglądów nie zmieniają.

zadzwoniłem na 112, policja przyjechała za późno (pisałem o tym, ale nie chcecie tego widzieć). na dół schodzić do tych krzykaczy nie chciałem, ponieważ niejeden już w gębę dostał zwracając uwagę takim dresikom. sam nie dałbym im rady. natomiast z waszych postów przebija jakaś wielka odwaga. czy jeśli znów krzykacze zejdą się pod blok przyjedziecie zrobić z nimi porządek? klawiatura przyjmie wszystko. będzie tacy cwani w realu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:43  
Cytuj
Jeżeli przeszkadza, to nie trzeba być specjalnie odważnym by przez okno poprosić o zachowanie ciszy sugerując jednocześnie, że Panowie w granatowych i/lub czarnych mundurkach mogą być mniej wyrozumiali.

Nie rozumiem o co to halo. W większości przypadków to wystarczy. Policja niech się zajmuje poważniejszymi rzeczami. Rozumiem, że wszyscy zwolennicy sięgania po telefon za młodu o 22 siedzieli już w domu cicho jak mysz pod miotłą.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:47  
Cytuj
raz w życiu zwróciłem uwagę szczylom. od razu całemu osiedlu oznajmili w środku nocy jakim jestem chu.em je.anym, cwelem, pedałem i co oni mi zrobią jak mnie spotkają.
dostałem nauczkę. teraz tylko telefon na policję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 10:55  
Cytuj
to telefonuj wczesniej ;) nie rozumiem po co zakladasz tematy ktore zanizaja poziom forum, i pokazuja twoja bezradnosc. Nie wiem liczyles ze wszyscy beda ci wspolczuc? poklepywac po ramieniu i mowic nie martw sie dorwiesz ich? A moze liczyles ze "ci dwaj" przeczytaja twoj temat wystrasza sie, albo jeszcze lepiej napisza list z przeprosinami? Wyzalic mogles sie sasiadowi ktory to olal i mial gdziesumiech skoro bylo ich 2 i przeszkadzali w calej klatce to trzeba bylo wziasc sasiada i wyjsc do nich, jakbys im kulturalnie powiedzial zeby poszli gdzie indziej to by sobie poszli z obawy o niebieskich, ew. dalej by siedzieli a wtedy niebiescy by sie nimi zajeli umiech PS o 22 chodzisz spac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:11  
Cytuj
napisałem to pod wpływem chwili. nie chcę współczucia ani poklepywania po ramieniu.
mam dwumiesięczne dziecko i chodzę spać po północy.
ja jakoś bym to zniósł, ale maluszek od razu się obudził (spał przy otwartym oknie).
piszesz "telefonuj wcześniej" - zadzwoniłem jak tylko otworzyli browary i zaczęli się drzeć. niestety policja nie dojeżdża w dwie minuty...

zubrstw - czy błędy ortograficzne obniżają poziom forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12028
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:13  
Cytuj
Pała i zimna woda. Tylko to może pomóc na tą dzicz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:16  
Cytuj
wiem ze nie dojada w dwie minuty, no wiec ile pili te 2 browary? 10-15min? skoro spalo przy otwartym oknie to rownie dobrze przejezdzajacy radiowoz,karetka,straz na sygnale by je obudzilo.
Co do ortografii, czy skladni itp. nie naruszaja regulaminu forum, a pisanie bezsensownych postow juz tak. No chyba ze wytlumaczysz mi co chciales osiagnac tym postem, bo jakos chyba nikt tego nie rozumie.
CYTAT
Pała i zimna woda. Tylko to może pomóc na tą dzicz.

czasami i to nie pomaga

PS ja wcale nie mowie ze to zle, cisza nocna jest po to aby jej przestrzegac,ale w zwiazku z wakacjami teraz bedzie ciezko o to, a blokowiska i pewne grupki maja swoje "rytualy" m.in. picie piwa w sasiednim bloku, ciezko z tym walczyc tym bardziej ze kary niewielkie bo 20 czy 30zl a do tego skutecznosc strozowa prawa w tej kwestii jest bardzo slaba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:32  
Cytuj
CYTAT ("zubrstw")
jakbys im kulturalnie powiedzial zeby poszli gdzie indziej to by sobie poszli z obawy o niebieskich, ew. dalej by siedzieli a wtedy niebiescy by sie nimi zajeli


A może tych dwóch dżentelmenów,nie miało ochoty na kulturalnie komukowanie się z terex_m i jego sąsiadem,i po zwróceniu uwagi,pyskówce,wezwali by wsparcie podobnych sobie osobników...:cwaniak:
I co wtedy...:cwaniak:
Wbij sobie do tej mądrej główki - taki oto slogan:
Policja:
Zawsze i wszędzie,ale nigdy tam gdzie potrzeba.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Policja:
Zawsze i wszędzie,ale nigdy tam gdzie potrzeba.

z tym chyba kazdy sie zgodzi, ale walczenie z takimi "typkami" to jak walczenie z wiatrakami, mozna jeszcze by dodac syzyfowa praca oraz zapomnial wol jak cieleciem byl. Jesli to "gowniaze" z bloku obok to by sobie spokojnie poszli, grupki o ktorych piszesz raczej chodza w grupach a nie paramiumiech jedno jest pewne nic z tym w pojedynke nie zrobisz. zaczynac z nimi to jak calowac lwa w du*** przyjemnosc zadna ryzyko duze. Sa na nich dwie metory albo zglaszac za kazdym razem na 112 az ich to ruszy i zjawia sie na czas, albo przyzwyczaic sie do tego i nie zwracac na to uwagi. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze ta druga opcja jest bardziej do zaakceptowania, mozna jeszcze bawic sie w paparazzi jesli masz dobry aparat (lustrzanke) z fajnym obiektywem, zaczajasz sie na nich i pstrykach fotki ktore pozniej dajesz niebieskim, jak dorwia ich nastepnym razem to dostana wiekszy mandat, ale czy warto sie w to bawic? Tansza opcja jest zalozenie wspolnowy "blokowej" i zakup kamerek na kazdej klatce czy tez przed nia, jest to juz coraz czesciej praktykowane zwlaszcza w wiekszych miastach, a koszt takiej operacji to 50-60zl na jedno mieszkanie wiec chyba warto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:43  
Cytuj
Popieram terexa, mnie takie darcie ryja po godz.22.00 tez denerwuje,tez mam malenstwo w domu i nie raz się zdarzyło, ze takie krzyki budziły moje dziecko,raz jak byla taka sytuacja juz po 23.00 nie wytrzymalam otworzylam okno i spytalam czy moga przestac sie drzec?bo inaczej zadzwonie na Policje, bo obudzili mi dziecko, a oni przeprosili i poszliumiech hehhe zdziwilam sie i to bardzo, zawsze upominam jak sa takie sytuacje, jak narazie nie mialam nie przyjemnosci, ale jakby nie zaprzestali to dzwonilabym na Policję, jak maja ochote tak głośno dyskutować niech idą do jakiegos baru, a nie się wydzierają pod blokami, ŻUBR i reszta co jadą na Terexa widac ,że nie macie dzieci i dlatego nie rozumiecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Wbij sobie do tej mądrej główki - taki oto slogan:
Policja:
Zawsze i wszędzie,ale nigdy tam gdzie potrzeba.


Popoieram, nawet przy wypadkach czy to mniej lub bardziej ciężkich pierwsza jest straż pożarna , następnie pogotowie, potem długo, długo nic i wreszcie policja.

Policja jest szybka tylko we wlepianiu mandatów ale rozgonić jakąś swołocz, kiboli czy hałasujących meneli...są: albo za leniwi, albo za tchórzliwi, albo za ciency.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Popieram terexa, mnie takie darcie ryja po godz.22.00 tez denerwuje,tez mam malenstwo w domu i nie raz się zdarzyło, ze takie krzyki budziły moje dziecko,raz jak byla taka sytuacja juz po 23.00 nie wytrzymalam otworzylam okno i spytalam czy moga przestac sie drzec?bo inaczej zadzwonie na Policje, bo obudzili mi dziecko, a oni przeprosili i poszliumiech hehhe zdziwilam sie i to bardzo, zawsze upominam jak sa takie sytuacje, jak narazie nie mialam nie przyjemnosci, ale jakby nie zaprzestali to dzwonilabym na Policję, jak maja ochote tak głośno dyskutować niech idą do jakiegos baru, a nie się wydzierają pod blokami, ŻUBR i reszta co jadą na Terexa widac ,że nie macie dzieci i dlatego nie rozumiecie

nikt na niego nie jedzie. Mnie tez to wkurza ale nie zawsze da sie z takimi gadac, do baru nie pojda bo piwo za 5zl to dla nich za duzo dlatego siedza pod klatkami, samemu nie wiele da sie zrobic, a takie kamerki o ktorych pisalem dzialaja w 100% z tego co sie orientuje sa juz zalozone w 2 blokach na JP, jak wspominalem nie jest to taka duza inwestycja bo 50zl mozna chyba przebolec? A naprawde to pomaga, nie zachwalem tego dlatego ze montuje takie systemy ale dlatego ze na wlasnej skorze sprawdzilem jak to dzialaumiech uwierz ze takie kamerki daja spokoj nie tylko dzieciom ale i tobie, zwlaszcza gdy np. jedna ustawi sie dodatkowo na plac zabaw. masz spokoj i w dzien i w nocy i takie typki nie kreca sie juz pod blokiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:48  
Cytuj
poprosić to ja sobie mogę...
przecież nachlani kolesie tylko by się podjarali tym, że ktoś ma czelność zwrócić im (jaśnie panom) uwagę.
cisza nocna to cisza nocna. ja to respektuję i tego samego wymagam od innych.
te dwa typy blisko mieli na błonia. mogli pójść tam i straszyć świerszcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:51  
Cytuj
CYTAT (\"zubrstw\")
skoro spalo przy otwartym oknie to rownie dobrze przejezdzajacy radiowoz,karetka,straz na sygnale by je obudzilo.
No chyba ze wytlumaczysz mi co chciales osiagnac tym postem, bo jakos chyba nikt tego nie rozumie.


A jak wyczulone jest na wulgaryzmy i chamstwo,to co wtedy...:cwaniak:
Do cytowanych,sygnałow dźwiekowych przywykło,to chyba proste...:cwaniak:
Wakacje się zaczeły i nudzi się wszelkim amatorom i smakoszom,obszczymórkom i wyjcom,terex udowadnia że,na pewno czeka nas tu moc wakacyjnych atrakcji i niezapomnianych wrażeń,przez znudzonych i wspomnianych wyżej osobników...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 11:55  
Cytuj
terex nie sadze aby byli "nachlani" moim zdaniem przyszli sobie wypic piwko mieli co najwyzej 16-17 lat i mysleli ze blyszcza, na blonia zapewne nie chcialo im sie isc z jednym piwem. Niestety okres wakacyjny obfituje w takie sceny i albo pozostalo nam sie do tego przyzwyczaic albo walczyc z tym na rozne sposoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 12:12  
Cytuj
terex masz racje bo fakt jest jeden wrzaski sa po godz, mocno 22-giej, a i samochody wjezdzaja z wrzaskiem ,zamykajace drzwi samochodowe slychac w domach gdzie niejednokrotnie wyrywaja ze snu, z regulaminem ci ludzie sa mocno na bakiersciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2012r. 12:33  
Cytuj
CYTAT ("zubrstw")
uwierz ze takie kamerki daja spokoj nie tylko dzieciom ale i tobie, zwlaszcza gdy np. jedna ustawi sie dodatkowo na plac zabaw. masz spokoj i w dzien i w nocy i takie typki nie kreca sie juz pod blokiem


Wybacz,ale mam inne zdanie - nic i nikt,nie zastąpi funkcjonariusza służb policyjnych,spacerującego z przegłodzonym pieskiem na smyczy,nie jeden poczuł by respekt,a i jaka promocja cyt służb ...:cwaniak:
Co do kwestii stosowania monitoringu,jedna ze stalowowolskich wspólnot takowy posiada...:cwaniak:
Nie zauważyłem,aby widok kamer zapewnił spokój i porządek że nie wspomnę już o kradzieżach...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »