NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Polska, Polska Polska!!!,
~~hehe
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 03:10  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 03:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 03:15  
Cytuj
Sry, to naszym narodowym sportem nie jst siatkowka, skoki narciarskie ani f1? No za szybko sie to zmienia...

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:28  
Cytuj
Końcówka meczu była równie niesamowita co początek – ale to już wyłączna zasługa TVP, o ironio rządzonej przez wszechpolaków good Bardzo dziękuję za niezwykle nowatorskie rozwiązanie i mam nadzieję, że teraz już zawsze przed meczem zamiast hymnu narodowego będzie leciała reklama proszku do prania oraz podpasek mlotek

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:43  
Cytuj
Zrzędzicie jak stare baby.
Ja tam spróbuję zdobyć powtórkę tego meczu i obejrzę cały ;-)

 
 
 
 
~~fans
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 08:32  
Cytuj
ale sie podniecacie ja rozumie pilke nozna ktorej jestem fanem ale pilka reczna czyli tak zwane szczypiornisci moim zdaniem szczypiorek to sie na kanapke z pomidorem kladzie co za zj*na nazwaboks co to wogole za gra jest paranoja mlotek ganiaja z pilka w reku jak po*sy porazka lepiej by bylo jakby w ugandzie pomogli biednym wode ze studni przynosic umiechpotluczony
mod j-r

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
ale sie podniecacie ja rozumie pilke nozna ktorej jestem fanem ale pilka reczna czyli tak zwane szczypiornisci moim zdaniem szczypiorek to sie na kanapke z pomidorem kladzie co za zj*na nazwaboks co to wogole za gra jest paranoja mlotek ganiaja z pilka w reku jak po*sy porazka lepiej by bylo jakby w ugandzie pomogli biednym wode ze studni przynosic umiechpotluczony


A Tobie przydało by się pomóc w ortografi : )

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »