NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Pilnie poszukuję autokaru, Pilne
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 02:26  
Cytuj
Chciałem wynająć autokar na moje wesele które odbędzie się 1.09.2012 w przyzwoitej cenie na odległość 120 km w jedną stronę czyli daje to 240 km razem. Kierowca na miejscu dostanie to co każdy gość weselny oczywiście oprócz alkocholu. Ilość gości jeszcze dokładnie nie wiem ale 40 osób napewno będzie najlepiej żeby był to autokar na 56 miejsc siedzących czy chociaż 50 nie mniej. Moje gg strzalka 4686459

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 02:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 16:43  
Cytuj
zapytaj w PKS-ie jaki byłby koszt takowego wynajmu cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 20:40  
Cytuj
szczerze mogę polecić gościa z LOK na Staszica, podejdz i zapytaj o pana kierownika, napewno się dogadacie, Odradzam PKS taką kasę Ci krzykną że ci się odechce;) dodam że ten pan ma własny autokar i jest naprawde tani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 21:28  
Cytuj
Podejdź do kierowców którzy stoją naprzeciw dworca, lub zabierają ludzi po 15-stej z pod huty i przystanku naprzeciwko hali nie sugeruj się wygladem autobusu ponieważ niektórzy mają drugi autokar na stanie. Ja w tamtym roku za przejazd ze Stalowej do Janowa i rozwiezienie gości po weselu zapłaciłem 200zł plus miejsce dla kierowcy na weselu i ovczywiście dostał to so się słusznie należy umiech kierowca z Modliborzyc chyba autokar spoko goście zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Paź 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 21:37  
Cytuj
witam znajdz sobie na necie kontakt do kraśnika firmy 'AGAT' jest super napewno sie dogadasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:51  
Cytuj
CYTAT
Poszukaj sobie autokaru przez busomat.pl



Jak wynająć autokar


Dzięki wysłałem i czekam na oferty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:52  
Cytuj
CYTAT
szczerze mogę polecić gościa z LOK na Staszica, podejdz i zapytaj o pana kierownika, napewno się dogadacie, Odradzam PKS taką kasę Ci krzykną że ci się odechce;) dodam że ten pan ma własny autokar i jest naprawde tani.


A jak ma ten kierownik na nazwisko???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:54  
Cytuj
CYTAT
Podejdź do kierowców którzy stoją naprzeciw dworca, lub zabierają ludzi po 15-stej z pod huty i przystanku naprzeciwko hali nie sugeruj się wygladem autobusu ponieważ niektórzy mają drugi autokar na stanie. Ja w tamtym roku za przejazd ze Stalowej do Janowa i rozwiezienie gości po weselu zapłaciłem 200zł plus miejsce dla kierowcy na weselu i ovczywiście dostał to so się słusznie należy umiech kierowca z Modliborzyc chyba autokar spoko goście zadowoleni.


Masz jakiś namiar telefoniczny na tego kierowce lub chociaż nazwisko ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:55  
Cytuj
CYTAT


Dzięki będe dzisiaj dzwonił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:56  
Cytuj
CYTAT
zapytaj w PKS-ie jaki byłby koszt takowego wynajmu cool girl


PKS liczy sobie drogo i także dochodzi dodatkowa kasa za godziny kierowcy oprócz przebytych kilometrów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 04:59  
Cytuj
CYTAT
witam znajdz sobie na necie kontakt do kraśnika firmy \'AGAT\' jest super napewno sie dogadasz


Dzięki już szukam tylko teraz pytanie czy jest sens brać autokar aż z Kraśnika pewnie sobie także doliczy dojazd do Stalówki hmm :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 08:26  
Cytuj
poszło na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Poszukaj sobie autokaru przez busomat.pl



Jak wynająć autokar


Ten Busomat to jakiś niewypał umiech zobaczcie sami zdegustowany

Złożyłeś następujące zapytanie dotyczące transportu:

Transport z miejscowości Stalowa Wola do miejscowości Orzechówka
Przejazd w dwie strony
Data wyjazdu: 2012-09-01 ; Data powrotu: 2012-09-02
Orientacyjna godzina odjazdu: 10:00
Liczba osób do przewiezienia: 40


Żaden z przewoźników nie był zainteresowany wykonaniem usługi.
Sprawdź czy data realizacji zlecenia nie jest zbyt odległa przez co
przewoźnicy nie byli w stanie złożyć deklaracji podjęcia się jego
realizacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 01:30  
Cytuj
Wybacz Fugess, ale raczej nie sądzisz,że ktoś z forumowiczów posiada na stanie po 5 szt autobusów, busów,trolejbusów i innych usów i czeka na ofertę od Fiugissa.
Jak chcę loda-idę do lodziarni, chcę bilet do kina-idę do kasy kinowej, chcę taksę-dzwonię na radiotaxi, chcę zatankować auto-jadę na stacje benzynową, chcę kupić chleb-zapieprzam do spożywczaka, chcę kupić kondoma-nie idę raczej do sklepiku szkolnego. Chcę wynająć autokar? Chyba normalne,że zadzwonię na PKS lub szwagier gugiel mi pomoże w odnalezieniu prywatnego przewoźnika. Zadajesz pytanie na forum, ktoś Ci podsuwa pod pysia stronkę, po czym masz pieprzone pretensje, że coś nie funkcjonuje jak należy.
Zakładasz niebawem rodzinę, czy poprosisz doświadczonych forumowiczów o pomoc, by zrobili dobrze twojej żonie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 21:46  
Cytuj
Widzę,że się zmagacie z autokarami. Najważniejsze jest to, aby w te upały goście jechali komfortowo.Jeżeli już bierzecie autobus to klasy międzynarodowej: klimatyzacja, barek, wideo, wc itd/.
Myśle,że Stalowej może w Nisku są dobrzy przewoźnicy, którzy sprostają temu zadaniu. Obecnie z tego co wiem to stawka za 1 km to 4 zł. Dalej to sobie policzcie. Należy także pamiętać o nakazanych czasach pracy dla przewożników. Po 4g30 minutach musi być przerwa 45 minut, dalej do 8 lub 9 godzin można kontynuwać jazdę. Czas pracy kierowcy liczy się od momentu wyjazdu z bazy postojowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Wybacz Fugess, ale raczej nie sądzisz,że ktoś z forumowiczów posiada na stanie po 5 szt autobusów, busów,trolejbusów i innych usów i czeka na ofertę od Fiugissa.
Jak chcę loda-idę do lodziarni, chcę bilet do kina-idę do kasy kinowej, chcę taksę-dzwonię na radiotaxi, chcę zatankować auto-jadę na stacje benzynową, chcę kupić chleb-zapieprzam do spożywczaka, chcę kupić kondoma-nie idę raczej do sklepiku szkolnego. Chcę wynająć autokar? Chyba normalne,że zadzwonię na PKS lub szwagier gugiel mi pomoże w odnalezieniu prywatnego przewoźnika. Zadajesz pytanie na forum, ktoś Ci podsuwa pod pysia stronkę, po czym masz pieprzone pretensje, że coś nie funkcjonuje jak należy.
Zakładasz niebawem rodzinę, czy poprosisz doświadczonych forumowiczów o pomoc, by zrobili dobrze twojej żonie?


Nie bądź taki cwany bo jak ty bys potrzebował pomocy także napisałbyś tutaj cwaniaczku! A PKS to ci powiem co moze 3,80 zł za 1 kilometr do tego dochodzą godziny dla kierowcy a od mojej przyszłej zony to sie odpiernicz buraku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 17:22  
Cytuj
Dzięki wszystkim za pomoc tutaj oferowaną. Już znalazłem oferte za 3zł od kilometra jeśli ktoś szuka to powiem szczerze taniej nie znajdziecie napewno ceny się wahają od 3,50 - 4 zł za kilometr. Jeśli czyta ktoś z obsługi tego forum można usunąć temat sprawa zamknięta. Pozdrawiam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 17:34  
Cytuj
Następny sprawny inaczej. Polecam czytanie przy użyciu odrobiny tego czegoś, co masz w głowie. W życiu rodzinnym też się przydaje.
Nie, nie użyłbym forum do poszukania tak prostej rzeczy. Użyłbym raczej tego, o czym Ci zasygnalizowałem w dość przejrzysty sposób 2 Lipca Anno Domini 2012 :
http://www.googl(...)irefox-a
Ps. extra riposta chytry Jeśli Twoje ulubione słowo to "burak", nie pomyl się w kościele.
Wsiego Dobrego na nowej drodze życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 19:10  
Cytuj
scelerisque pytałem Cie o zdanie ? Jak siedzisz tutaj po to żeby wkurzać ludzi to zmień portal i idź powkurzać na inne fora do piet mi nie dorastasz a wogóle to powinieneś mówić przez pan. Skończyłem z Tobą konwersacje nie będe się zniżał do twojego poziomu jaki pokazujesz NARTA mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
poziomu jaki pokazujesz NARTA mlotek


Narta, narta, widzę,że jednak pukać umieszchytry

Pytasz-masz, nie pytasz-szukasz umiech

W ogóle powinienem, a tego czynić nie zamierzam,......ale impaschytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 17:18  
Cytuj
FUGGES: To dobra cena za km. Tak z ciekawości tylko jaki to autobus- jaki standard?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »