NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dekoratorzy Mariage Nisko, Nie polecam!!!
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 12:14  
Cytuj
Nie polecam tej firmy dekoratorskiej. Dekoracja ogólnie ok., ale jeśli chodzi o szczegóły. Chciałabym ostrzec wszystkich przed tą firmą amatorów i jeśli ktoś korzysta z ich usług to bardzo proszę nie płacić ani złotówki za dekorację jeśli nie zostanie całkowicie skończona. Całą kwotę należy zapłacić w sobotę po zaakceptowaniu CAŁEJ dekoracji, a nie w piątek, bo w chwilą zapłacenia kończy się jakiś dialog i już zlewają na to co maja zrobić. Płaci się za dekorację grube pieniądze( 2 tys) i wymaga się żeby oczekiwania zostały spełnione. A nie pani młoda prosi się o zrobienie i poprawienie dekoracji , a i tak zlewają na to bo już kase otrzymali. W Nisku znajduję się również druga firma dekoratorska z których usług także korzystałam moderowano . Także MARIAGE wypożyczyła obrusy od nich na moje wesele . Ta firma dekoratorska jest o wiele tańsza i przede wszystkim podchodzi do klienta z szacunkiem w przeciwieństwie do Pani z Mariage. Dodatkowo zakupiłam od nich wybuchowy balon, który nigdy nie miał prawa wybuchnąć bo Pan źle go podpiął i Pan na dzień dobry po weselu zapytał się o ten balon bo przeważnie nie wybucha… Łuk przed wejście z balonów miał być na stelażu, a był przymocowany na zwykłej tasiemce , nawet nie na tasiemce specjalnej do balonów gdzie cały latał na boki i był krzywy. Miał wyglądać tak: Obrazek a wyglądał tak ObrazekTo tak z grubsza co chciałam dodać. Nie polecam tej firmy dokoratorskiej, nie należy się użerać , szkoda nerwów i czasu. Jeśli jednak ktoś korzysta z ich usług to ostrzegam tylko żeby nie płacić całości kwoty przed niewykonaną usługą i dopilnować sobie dekoracji, wymagać , a nie ich się prosić. ODRADZAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 12:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 13:28  
Cytuj
Nie rozumiem za bardzo o czym piszesz. To w koncu korzystalas z mariage czy z tej drugiej firmy? I o jaki balon chodzi....od kogo go niby kupilas? Bo z Twojej wypowiedzi ciezko zrozumiec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 13:58  
Cytuj
Ja zrozumiałem. Nie było tak ciężko. Poza tym to nie wina autorki posta że nie wiesz o jaki balon chodzi. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "balon wybuchowy wesele" i już będziesz wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 18:02  
Cytuj
masakra ale wioche odstawili. chyba udusiłabym jakby mi tak dzień zepsuli !!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2012r. 18:21  
Cytuj
Te balony wyglądają jak po 3-dniowym melanżu sciana takie obwisłe już

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »