NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie dostać psa i kota?,
Posty: 82
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:12  
Cytuj
Odkąd zmieniły się przepisy na targu nie można kupić psa ani kota, nawet nie o tyle kupić a po prostu adoptować. W jaki sposób teraz można wziąć małego czworonoga? Czy ktoś może w ostatnim czasie adoptował jakieś małe zwierze i napisze mi w jaki sposób szukać zwierząt po ogłoszeniami w necie?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:41  
Cytuj
tydzień temu wzięliśmy psiaka ze schroniska w Mielcu. Żyją tam w straszliwych warunkach , ale to poważna i trudna decyzja. Psiak schroniskowy nie jest już taki sam jak ten wzięty od kogoś z domujezyk
Tu masz tysiące psów , suczek, kotków i czego tylko chcesz jezyk
http://tabli(...)rpackie/

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:45  
Cytuj
mnie sie kocica puscila i 2 powila ;] jezeli jestes zainteresowana to odstapie. W tej chwili leci im 6 dzien, wiec jeszcze kilka tygodni, kolory piekne: falszywy rudy i pechowy czarny, pod ogon jeszcze nie zagladalem ;] sa to kotki nierozlaczki ale jednego chetnie tyz sie pozbede, za jakies 3 tygodnie bede z nimi jechal do weterynarza i zakladal ksiazeczke, nawet imie mozesz wybrac ;]
piszesz tez o psie, jezeli mlody i maly to nie pomoge, jezeli tylko mały to bierz mojego, ma 3 lata, osatnio wk...wia strasznie, worek zarcia dorzuce :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 15:52  
Cytuj
Ja przygarnęłam małego kotka miesiąc temu, ktoś podrzucił 3 małe kotki w pudełku pod klatkę, jedna kobieta wzięła dwa, a my jednego. Moja sąsiadka z działki przygarnęła małego kociaka, który pałętał się po działkach. Może masz znajomych w okolicznych wioskach, popytaj, teraz jest dużo małych kotków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 19:25  
Cytuj
Możesz przejść się na "białe domy" do lecznicy Anvet (prowadzi ją P. wet. Beata Pawliszyn). Z tego co się orientuję ludzie często przynoszą tam bezdomne kotki i psiaki znalezione na ulicy. Jak je podkarmi i podleczy, to szuka im domu. Spróbujumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 20:15  
Cytuj
ja mam dwa cztero-dniowe psiaczki do oddania.narazie są malutkie i jeszcze same nie jedzą,ale gdybyś była chętna i chciała poczekać pare tygodni to z przyjemnością oddam je w dobre ręce,gdyż rodzice mają już pare psinek a każdy kolejny to następna miska do napełnienia zdegustowany
jeden jest biały z kilkoma burymi łatkami na grzbiecie umiech)
drugi brązowy z białą końcówką ogonka i białymi łapkami.dla zainteresowanych wrzucę zdjęcia słodziaków umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2012r. 20:25  
Cytuj
gdybyś chciała przygarnąc psiaczka czy kotka pokrzywdzonego juz przez los to zaglądnij tutaj- http://www.faceb(...)41654287

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »