NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co robic ?,
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 20:58  
Cytuj
witam,moze to i nie odpowiednie miejsce na pisanie takich rzeczy ale naprawde mam dość,codzinnie łzy kłutnie , bijatyki i bezradna policja.
chodzi mi o znecanie sie psychiczne mojej babci na mojej mamie. Codzienne awantury kłutnie wypominanie itd, do tego brat babci takze sie zneca na mojej mamie , mowi ze nasyła ludzi ze wsi na niego i go nekaja po nocach laserami bronia...chory człowiek czy co !!!! mowi ze\
1.łuna nad sasiadem go promieniuje
2. laserem pala mu posciel i doniczki
3. ze czarami peka mu dom
4. ze slyszy glosy w pokoju
5. ze ma kamery i kazdy go oglada w kompie
6. ze jest obserwowany przez okna prze sasaidów...
itd
itd
moja mama spokojna kobieta cały dzien zapracowana, i tak ja los krzywdzi jak nie babka to wujek. Mysli o samobujstwie , a mnie juz sie łzy leja ,...

nie wiem co robic... policja juz sie z tego smieje bo wie ze to nie prawda , sami maja juz tego wszystkiego dosc..... ale trudno człowiekowi po 60 wytłumaczyc
za duzo ogladaja "malanowskiego" i czytaja gazete "fakt"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 21:14  
Cytuj
Naprawdę szczerze Ci (Wam) współczuję.... Mieliśmy podobną sytuację (obywało się bez policji) i nic nie dało się z tym zrobić.......

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 23:14  
Cytuj
oj.. moja babka wszystkim mowila ze ja glodzimy bijemy i prad odlaczamy. i wiele innych.. wszystkim sie skarzyla oczywiscie to nie prawda byla ale Ci co lubia plotkowac przekazywali to dalej mimo iz niektore opowiesci babki byly takie naprawde troche z kosmosu. i wychodzilismy na wiadomo co... potem gdy przed smiercia potrzebowala opieki bo tylko lezala to byla do rany przyloz.
wtedy nie bylo jeszcze "dlaczego ja" i "trudnych spraw" dziadek teraz to oglada namietnie i wierzy we wszystko, nawet ze to sa zwykli ludzie i ich prawdziwe historie. ogladnie i potem przezywa odcinek cala dobe. widze juz niektore podobne objawy jak u babki. oby sie to nie pogorszylo jaku niej. starzy ludzie, nic nie poradzimy. my tez kiedys tacy bedziemy, niestety. twoja mama musi zacisnac zeby i wytrzymac az babka odejdzie lub wyslac ja do psychiatryka. wojek z opisu to widze nawet w kolejce nie musialby czekac.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 23:22  
Cytuj
Spróbuj namówic mamę, żeby skonsultowała się z psychologiem (nie mylić z psychiatrą). Dla jej dobra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 23:48  
Cytuj
Być może sama terapia psychologiczna nie pomoże i konieczne bedzie leczenie farmakologiczne,bo jeżeli sa już mysli samobójcze to może byc depresja...I trzeba iść do psychiatry,bo tylko on może wypisać lekarstwa,psycholog nie ma takich kompetencji.Psychiatra jednak nadal kojarzy się źle zwłaszcza na wsiach czy w małych środowiskach a jest to lekarz taki jak inni lekarze,to,ze ktoś chodzi do psychiatry nie świadczy o tym,że jest nienormalny czy psychicznie chory!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 00:39  
Cytuj
Justyno, chwila. Babcia i jej brat reprezentują opozycję wobec Ciebie i Twojej mamy. Piszesz o codziennych "kłutniach" i bijatykach. Zakładam, że napastnikiem jest babcia i jej support w postaci wujka. A Ty, młoda, silna, zgrabna i ponętna dziewucha dajesz się wraz z mamą okładać przez babcię. I wujka rzecz jasna. Jak może się znęcać nad kimś ktoś, kto ma spaloną pościel i doniczki laserem? W życiu tyle ganji nie spaliłem aby mieć takie wizje. Skoro Pana Wujka promieniuje łuna nad sąsiadem, to może warto czasami znienacka pierdolnąć go w tył głowy z otwartej aby się otrząsnął. Babci z racji płci nie wypada bić, więc można jej parę kurew na ostro nawtykać i postraszyć chłopakami spod lokalnego GS'u. Jak się nie uspokoi - pamiętaj aby napisać, a wtedy podejmiemy bardziej radykalne kroki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 08:58  
Cytuj
Przymusowe leczenie psychiatryczne. TO NIE JEST NORMALNE sciana

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 10:55  
Cytuj
Ja proponuję wykorzystać i wzmocnić ten czar pękania domu, np. iść do alchemika i wymienić dobry miecz za scrolla +10 do obrażeń od magii i wtedy przypieprzyć raz, a porządnie, aż się chałupa na wuja zawali i będzie po sprawie. Ewentualnie dokupić jeszcze jeden laser.

Jeśli to nie pomoże, to proponuje udać się do specjalisty. Najlepiej proboszcza, on potrafi wszystko zrobić jeśli zadysponuje odpowiednią gotówką.

A jeśli uważasz, że to co napisałem jest głupie (bo jest) to weź się w garść i załatw sprawę. Jaka bezradna policja? Nie rozumiem. Zgłoś zażalenie na działania policji. Sądzę, że mają obowiązek sami poinformować Cię, gdzie masz się zgłosić i do kogo, ew. sami skierować sprawę do odpowiednich organów. Byłaś w urzędzie u prawnika? Byłaś w opiece społecznej? Byłaś u rodziny, by Cię wspomogli? Poza tym gdzie jest mama? Mieszka z babcią i wujkiem? Ty też z nimi mieszkasz? Nie mieszkasz z nimi? Zabierz mamę do siebie... co my Ci możemy pomóc? Jak nawet nie wiemy kto Ty jesteś, skąd jesteś, jakie masz możliwości i jaka jest sytuacja? Troszkę myślenia i zaradności, błagam. Jest dzień matki! Zrób coś dla mamy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 13:21  
Cytuj
Twoja babcia nadaje się do leczenia psychiatrycznego, a mamie potrzebne jest wsparcie Twoje i psychologa. Mój pomysł jest taki, jak babcia zacznie szaleć, wezwij pogotowie a nie policję. Zabiorą ja do szpitala, ustawią odpowiednie leczenie i może będzie troche lepiej. Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 21:36  
Cytuj
powiedz babce że jak przyjdzie ksiądz po kolendzie to wszystko opowiesz,a gdybym to ja miał takiego wujka to co tydzień by się potknął na schodach do piwnicy.ale tak na poważnie to wspieraj mamę i pokazuj jej na każdym kroku że jesteś z nią ,jeżeli miałbym wskazać głównego prowodyra całej tej sytuacji to na pewno nie jest to babka i dlatego rozważcie razem z mamą to czy nie pójśc z tym do sądu jako osoby molestowane psychicznie.posłuż się telefonem w czasie jakichś kłótni,nagraj coś,być może że mama nie chce występować przeciw babce ale ty masz takie prawo.osobiście ustawiłbym się bardziej w strone wuja,to z nim trzeba walczyć.są takie rzeczy o które go posądzając możesz go sprowadzic do parteru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »