NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
pani Jasia z basenu u goli ,
~~znawca
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 21:49  
Cytuj
co sądzicie o tej niesympatycznie wrednej babie od Goli??? kobicie się wydaje że dalej są lata 80 . ale szef tej pani jest przecież taki sam .

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 21:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~foryy
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:04  
Cytuj
ta pani jest chyba nienormalna .

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:57  
Cytuj
Możecie powiedzieć, o której mowa, bo pracuje ich tam 3.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 23:47  
Cytuj
a co ta Pani robi? dokucza wam;)?

 
 
 
 
~~lkjlkj
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 00:02  
Cytuj
Obrazekuje klientów.

 
 
 
 
~~europ
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 06:21  
Cytuj
chodzi napewno o tą największą i "najmądrzejszą" wszystko jej przeszkadza i wszędzie sie wpierd...ala zaklopotany

 
 
 
 
~~fifa
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 07:57  
Cytuj
ło ta pani jest super !!! zajmuje sie tym co nie trzeba ,jak ona ma zmiane to syf wszędzie jak szlak , za szmate sie nie wezmie ale klientów to lubi terroryzować .

 
 
 
 
~~bibi
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 09:30  
Cytuj
nie wiem czy to była Jasia,byłam tam tylko raz z dziećmi,ze skierowaniem na gimnastykę korekcyjną na basenie,na recepcji była ohydna baba,która zajmowała się sprzedawaniem plastikowych klapek,kiedy zpytałam ją o zajęcia na basenie,popatrzyła na moje dzieci i krzyknęła,że przecież one się potopią!szok!

 
 
 
 
~~Tymo
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 10:18  
Cytuj
Ja też twierdzę,że kobieta jest niesympatyczna,humorzasta, nie nadaje się do pracy recepcjonistki absolutnie.Na takim stanowisku powinien pracować ktoś kto lubi ludzi, a nie ktoś kto każdego klienta traktuje jak intruza.Czasy komuny już dawno minęły i pań ekspedientek ,które ustawiały klientów także.Pozostałe panie są super.

 
 
 
 
~~vter
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
nie wiem czy to była Jasia,byłam tam tylko raz z dziećmi,ze skierowaniem na gimnastykę korekcyjną na basenie,na recepcji była ohydna baba,która zajmowała się sprzedawaniem plastikowych klapek,kiedy zpytałam ją o zajęcia na basenie,popatrzyła na moje dzieci i krzyknęła,że przecież one się potopią!szok!



to była własnie pani Jasiamlotek

 
 
 
 
~~bobo
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:38  
Cytuj
no co wy !!! kobita chce być ważna!!!!ok

 
 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:42  
Cytuj
Jebać panią Jasię smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »